داستین هاپکینز از چارجرز از عیسی پس از گل میدانی که برنده شد تشکر کرد: “خیلی چیزها برای شکرگزاری وجود داشت”


داستین هاپکینز، بازیکن لس آنجلس چارجرز، بر مصدومیت غلبه کرد و یک گل میدانی را در وقت اضافه به ثمر رساند تا این تیم دوشنبه شب با نتیجه ۱۹-۱۶ بر دنور برونکوس را شکست دهد.

به نظر می‌رسید که هاپکینز در تلاش برای کسب امتیاز اضافی از ناحیه پایش آسیب دیده است، اما با هر درد و رنجی که با آن دست و پنجه نرم می‌کرد، توانست هر چهار گل میدانی خود را از جمله ۳۹ یارد برنده بازی، به ثمر برساند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

17 اکتبر 2022;  اینگلوود، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا؛  داستین هاپکینز (6) بازیکن جایگاه لس آنجلس چارجرز با لیزا سالترز گزارشگر کناری پس از پیروزی در وقت اضافه مقابل دنور برونکوس در استادیوم سوفای مصاحبه می کند.

۱۷ اکتبر ۲۰۲۲; اینگلوود، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا؛ داستین هاپکینز (۶) بازیکن جایگاه لس آنجلس چارجرز با لیزا سالترز گزارشگر کناری پس از پیروزی در وقت اضافه مقابل دنور برونکوس در استادیوم سوفای مصاحبه می کند.
(گری A. Vasquez-USA TODAY Sports)

بعد از بازی، او با لیزا سالترز از ESPN صحبت کرد.

هاپکینز گفت: «من فقط می‌خواهم از خداوند و نجات‌دهنده‌ام عیسی مسیح تشکر کنم. من به غیر از فوتبال، چیزهای زیادی برای شکرگزاری داشتم، و بنابراین وقتی چنین اتفاقی می‌افتد… در هر صورت خوشحالم، اما اینکه در سمت خوبی باشم، احساس خیلی بهتری دارم.»

داستین هاپکینز از چارجرز برای شکست دادن برونکو، گل میدان را در وقت اضافه روی پای مصدوم زد.

هاپکینز بازی هفته پنجم لس آنجلس مقابل کلیولند براونز را از دست داد اما قطعا در برد روز دوشنبه به او نیاز داشت. هاپکینز ۱۳ امتیاز از ۱۹ امتیاز تیم را در این پیروزی به دست آورد.

17 اکتبر 2022;  اینگلوود، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا؛  بازیکن توپ لس آنجلس چارجرز، داستین هاپکینز (6) در وقت اضافه در استادیوم SoFi به گل میدان پیروزی مقابل دنور برونکوس ضربه می زند.

۱۷ اکتبر ۲۰۲۲; اینگلوود، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا؛ بازیکن توپ لس آنجلس چارجرز، داستین هاپکینز (۶) در وقت اضافه در استادیوم SoFi به گل میدان پیروزی مقابل دنور برونکوس ضربه می زند.
(گری A. Vasquez-USA TODAY Sports)

هاپکینز گفت: “عجیب بود. قبل از بازی و همه چیز احساس خوبی داشتم. اما اولین امتیاز اضافی احساس کردم یک پاپ بود، و از آنجا به نوعی به سراشیبی رفت.”

هاپکینز فصل گذشته پس از گذراندن بیش از شش فصل با فرماندهان واشنگتن به Chargers پیوست. او ۸۴.۵ درصد از گل های زمینی خود را در طول دوران حرفه ای خود در بازی مقابل برانکوها به ثمر رساند.

17 اکتبر 2022;  اینگلوود، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا؛  داستین هاپکینز (6) بازیکن تیم لس آنجلس چارجرز و تروی ریدر (42) مدافع خط، پیروزی مقابل دنور برونکوس را در ورزشگاه SoFi جشن گرفتند.

۱۷ اکتبر ۲۰۲۲; اینگلوود، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا؛ داستین هاپکینز (۶) بازیکن تیم لس آنجلس چارجرز و تروی ریدر (۴۲) مدافع خط، پیروزی مقابل دنور برونکوس را در ورزشگاه SoFi جشن گرفتند.
(گری A. Vasquez-USA TODAY Sports)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لس آنجلس با این برد به ۴-۲ رسید و دنور به ۲-۴ سقوط کرد.