دادگاه فدرال حکم داد معلم کانزاس می تواند بر اساس اعتقادات مذهبی خود در مورد دانش آموزان ترنس صحبت کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دادگاه فدرال این هفته حکم داد که یک معلم کانزاس می‌تواند با والدین دانش‌آموزان تراجنسیتی خود صادقانه ارتباط برقرار کند، در صورتی که با نام مورد علاقه‌شان متفاوت باشد، مطابق با اعتقادات مسیحی‌اش. خط‌مشی مدرسه در حال حاضر معلمان را موظف می‌کند که از نام‌ها و ضمایر ترجیحی دانش‌آموزان استفاده کنند و این اطلاعات را از والدین پنهان کنند، مگر اینکه دانش‌آموز رضایت دهد.

پاملا ریکارد، معلم مدرسه راهنمایی فورت رایلی، کانزاس، سال گذشته به دلیل “خودداری از استفاده از نام دانش آموزی که با جنسیت بیولوژیکی دانش آموز سازگاری نداشت” مورد توبیخ و تعلیق از مدرسه قرار گرفت.

دستگیری پدران تگزاس پس از صداپیشگی در جلسه هیئت مدیره مدرسه SUE School District به دلیل نقض آزادی بیان

تایسون لانگهوفر، مشاور ارشد اتحاد دفاع از آزادی، قبل از مجازات ریکارد به فاکس نیوز دیجیتال گفت، هیچ خط مشی مکتوبی در مورد نام ها و ضمایر وجود نداشت. با این حال، پس از توبیخ او، مدرسه چندین سیاست را در مورد نحوه برخورد معلمان با دانش آموزان و همچنین نحوه ارتباط آنها با والدین اجرا کرد.

تظاهرات کنندگان در حمایت از حقوق تراجنسیتی ها در مقابل کاخ ایالتی آلاباما در مونتگومری، آلا، در روز سه شنبه 30 مارس 2021 تجمع کردند.

تظاهرات کنندگان در حمایت از حقوق تراجنسیتی ها در مقابل کاخ ایالتی آلاباما در مونتگومری، آلا، در روز سه شنبه ۳۰ مارس ۲۰۲۱ تجمع کردند.
(جیک کراندال/تبلیغ کننده مونتگومری از طریق AP)

پس از توبیخ، ریکارد از مدرسه شکایت کرد و مدعی شد که این سیاست ها حقوق او را تحت اصلاحیه های اول و چهاردهم نقض کرده است.

دادگاه این هفته حکم داد که مدرسه نمی تواند ریکارد را به دلیل برقراری ارتباط با والدین با استفاده از نام ترجیحی دانش آموزان مجازات کند، حتی اگر این نام با نام قانونی دانش آموز متفاوت باشد.

لنگهوفر گفت که آنها در تلاش هستند تا مدرسه را به اتخاذ خط مشی جدیدی برسانند که “به حقوق دانش آموزان، والدین و معلمان احترام بگذارد.”

جمهوری خواهان مجلس می گویند که افشاگران تحقیقات FBI در مورد والدین خشمگین را تأیید می کنند

او گفت: «والدین… بر این باورند که مسئولان مدرسه باید در کنار والدین برای کمک به آموزش کودکان کار کنند.

“شهرستان گری سیاستی دارد مبنی بر اینکه والدین شریک کامل در آموزش هستند، و با این حال آنها این اطلاعات بسیار مهم را از آنها مخفی می کنند، و این درست نیست. والدین نباید در تاریکی در تصمیم گیری های مربوط به چاه رها شوند. لانگهوفر افزود: «از فرزندان خود بودن».

ریکارد گفت سیاستی که او مایل است در مدرسه اجرا شود “از همه دانش آموزان، معلمان و والدین محافظت می کند و [does not] فریب والدین یا آسیب رساندن به دانش آموزان».

خط مشی مشخص می گوید معلمانی که نمی خواهند مجبور به استفاده از ضمایر ناسازگار با جنسیت بیولوژیکی شوند، می توانند با ارجاع به دانش آموزان با نام دلخواه دانش آموز و همچنین استفاده از نام ترجیحی هنگام برقراری ارتباط با والدین از این کار اجتناب کنند.

لانگهوفر آن را اقامتگاهی خواند که “به حقوق همه احترام می گذارد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی افزود: “والدین از آنچه در حال وقوع است آگاه هستند، دانش آموزان با نام های دلخواه خود خوانده می شوند و معلمان مجبور نیستند چیزی را که فکر می کنند نادرست است بگویند.”

ریکارد اضافه کرد که حل این مسائل در آموزش مستلزم این است که همه طرف ها با یکدیگر “باز و صادق” باشند.

ریکارد گفت: “ما باید باز و صادق باشیم، از دانش آموزان بخواهیم با والدین و معلمان خود باز و صادق باشند.” والدین برای حمایت از ما هستند، ما اینجا هستیم تا از والدین، دانش‌آموزان حمایت کنیم.