دادگاه افترا جانی دپ علیه امبر هرد: دیوانه کننده ترین و ناراحت کننده ترین لحظات این هفته


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لحظات انفجاری در هفته چهارم کم نبود جانی دپمحاکمه افترا علیه همسر سابق امبر هرد، که در دفاع از خود موضع گرفت و این بازیگر را به تجاوزات جنسی مکرر متهم کرد.

ستاره «دزدان دریایی کارائیب» از همسر سابقش به خاطر مقاله ای که در سال ۲۰۱۸ توسط هرد در واشنگتن پست منتشر شده بود، از همسر سابقش شکایت می کند که در آن او خود را «یک شخصیت عمومی نماینده آزار خانگی» می نامید.

جک ویگام، ایجنت او، شهادت داد، اگرچه این قطعه نام دپ را مشخص نکرد، اما تأثیر آن بر حرفه او “فاجعه بار” بوده است.

مجموعه ای از عکس های امبر هرد در حال شهادت در 4 می 2022، در دادگاه تهمت جانی دپ علیه او.

مجموعه ای از عکس های امبر هرد در حال شهادت در ۴ می ۲۰۲۲، در دادگاه تهمت جانی دپ علیه او.
(الیزابت فرانتز/پول/رویترز)

تیم او ادعا می کند دپ که زمانی جزو پردرآمدترین بازیگران جهان بود، دیگر نمی تواند نقشی در فیلم استودیویی داشته باشد.

هرد، ۳۶ ساله، دپ ۵۸ ساله و وکیل سابقش را به توطئه برای “تخریب و بدنام کردن” او متهم کرده و ۱۰۰ میلیون دلار درخواست کرده است.

محاکمه افترای جانی دپ در مقابل امبر هرد: به‌روزرسانی‌های زنده

محاکمه برای یک هفته تعطیلی برنامه ریزی شده پنجشنبه متوقف شد و قرار است در ۱۶ مه از سر گرفته شود و هرد به جایگاه شاهد در دادگاه منطقه فیرفکس در شهر فیرفکس بازگردد. ویرجینیا.

امبر هرد می گوید جانی دپ با یک بطری مشروب به او تجاوز کرده است

این جفت به تازگی ازدواج کرده بودند و هرد در حالی که دپ در حال فیلمبرداری «دزدان دریایی ۵» در مارس ۲۰۱۵ بود، به استرالیا رفت تا او را ملاقات کند. او در میان هق هق به اعضای هیئت منصفه گفت که دپ مست و مست بود و ظاهراً او را به مدت سه روز مورد ضرب و شتم و تجاوز جنسی قرار داده بود.

امبر هرد در 5 مه 2022 در فیرفکس، ویرجینیا شهادت می دهد.

امبر هرد در ۵ مه ۲۰۲۲ در فیرفکس، ویرجینیا شهادت می دهد.
(جیم لو اسکالزو از طریق رویترز)

ظاهراً دپ لباس خواب او را پاره کرد، او را روی شیشه شکسته کشید و بارها به او مشت زد.

او به هیئت منصفه گفت: «در برخی مواقع، او بالای سر من است. “من به چشمان او نگاه می کنم، و دیگر او را نمی بینم… سیاه بود. هرگز در زندگی ام اینقدر نترسیده بودم.”

جانی دپ در مقابل امبر هرد: وحشیانه ترین لحظات محاکمه شوکه کننده

چیز بعدی که به یاد آورد این بود که روی میله خم شده بود در حالی که سینه اش بالا بود و چیزی داخلش بود.

او گفت: “فکر می کردم او به من مشت می زند. این فشار را احساس کردم. این فشار را روی استخوان شرمگاهی خود احساس کردم.” او شهادت داد: “جانی بطری را درون من داشت و بارها و بارها آن را درون من فرو می کرد.”

امبر هرد در 5 مه 2022 در دادگاه تهمت همسر سابق جانی دپ علیه او شهادت می دهد.

امبر هرد در ۵ مه ۲۰۲۲ در دادگاه تهمت همسر سابق جانی دپ علیه او شهادت می دهد.
(جیم لو اسکالزو از طریق رویترز)

به اطراف نگاه کرد و تمام شیشه های شکسته روی زمین را دید.

او گفت: «نمی‌دانستم بطری‌ای که داخل من بود شکسته است یا نه.

وکیل هرد، Elaine Bredehoft، عکسی از دو بطری خالی مشروب را به Heard نشان داد. او یکی را شناسایی کرد که ظاهراً ویسکی Maker’s Mark به عنوان سلاح ادعایی دپ بود.

بطری مشروب امبر هرد می گوید که جانی دپ به او تجاوز جنسی کرده است.

بطری مشروب امبر هرد می گوید که جانی دپ به او تجاوز جنسی کرده است.
(عکس مدرک)

دپ هرد را متهم به سوء استفاده از او کرد و به هیئت منصفه گفت که او یک بطری ودکا به سمت او پرتاب کرد که انگشت او را شکست و قطع کرد. او در شهادت خود اشاره کرد که دپ هنگام مشت زدن به یک تلفن دیواری، نوک انگشت خود را برید.

به اعضای هیئت منصفه عکس‌هایی از آسیب‌های گسترده به اموال پس از انفجار وحشیانه نشان داده شد، از جمله مبل آغشته به خون، آثار هنری مخدوش و شیشه‌های شکسته‌شده روی زمین.

این بازیگر دیگر تجاوزات جنسی ادعا شده در طول رابطه سمی خود را توصیف کرد.

هیئت منصفه عکس های امبر هرد را با دو چشم سیاه می بینند

به اعضای هیئت منصفه مجموعه‌ای از عکس‌های امبر هرد با دو چشم سیاه، لبی شکسته و بینی شکسته پس از نزاع وحشیانه در دسامبر ۲۰۱۵ در آپارتمان این زوج در لس آنجلس نشان داده شد.

عکس‌های شواهدی که امبر هرد را با چشمی سیاه، بینی شکسته و دسته‌ای از موهایش روی زمین نشان می‌دهد.

عکس‌های شواهدی که امبر هرد را با چشمی سیاه، بینی شکسته و دسته‌ای از موهایش روی زمین نشان می‌دهد.
(عکس مدارک)

هرد شهادت داد: “فکر می‌کردم اینطوری می‌میرم. او اکنون مرا خواهد کشت.” او گفت که دپ در جریان ضرب و شتم ادعایی ۱۵ دسامبر که منجر به دو چشم کبود شده بود، بارها به او ضربه زد و با سر به او ضربه زد.

او او را به تخت خوابشان کشاند و ظاهراً به پشت او زانو زد و سرش را داخل تشک فرو کرد و گفت: “من از تو متنفرم، پادشاه از تو متنفرم.” تخت در طول مبارزه خرد شد.

عکس‌های شواهدی که امبر هرد را با لب‌های شکافته و تختی با قاب خرد شده نشان می‌دهد.

عکس‌های شواهدی که امبر هرد را با لب‌های شکافته و تختی با قاب خرد شده نشان می‌دهد.
(عکس مدارک)

او به هیئت منصفه گفت: “به یاد دارم که سعی کردم فریاد بزنم، و نمی توانستم فریاد بزنم. در این روبالشی خفه می شدم.”

او با شنیدن صدای بهترین دوستش هوشیاری خود را از دست داد و از خواب بیدار شد.

این عکس‌ها همچنین یک دسته مو را روی زمین نشان می‌داد که او ادعا می‌کرد دپ بیرون زده، شراب ریخته و یک پیام عجیب با خودکار شارپی روی میز نوشته شده بود.

هرد شهادت می دهد که دپ از جیمز فرانکو متنفر بود

هرد گفت دپ مدام او را به داشتن رابطه نامشروع با همبازی اش جیمز فرانکو متهم می کرد. او به هیئت منصفه گفت: «این یک کابوس بود.

جیمز فرانکو و جانی دپ

جیمز فرانکو و جانی دپ
(ماریو آنزوونی/جیم واتسون، هر دو از طریق رویترز)

هرد و فرانکو در «آناناس اکسپرس» بازی کردند و در سال ۲۰۱۴، هرد فیلمبرداری «خاطرات آدرال» را با او شروع کرد و دپ را عصبانی کرد.

او گفت: «او از دست من عصبانی بود که این کار را انجام دادم. او از جیمز فرانکو متنفر بود، متنفر بود.

جانی دپ V. امبر هرد: تحلیلگر رفتار متقاعد شده است که امبر هرد متجاوز کننده در رابطه است

پس از فیلمبرداری یک صحنه سکس با فرانکو، هرد گفت که دپ آن را در یک پرواز خصوصی از بوستون به لس آنجلس از دست داده است. او گفت که او مدام از او می‌پرسد “آیا دوستش داشتم یا خیس بودم” در مقابل دوستانش و امنیت.

او ظاهراً او را لگد، سیلی و سرزنش کرد و در یک نقطه در کف دستشویی هواپیما از هوش رفت. هرد دپ را حسود و کنترل کننده توصیف کرد.

متخصص Pysch می گوید هرد در معرض خطر “خشونت خانگی مرگبار” بود

دکتر داون هیوز، کارشناس دفاعی، به اعضای هیئت منصفه گفت که هرد توسط دپ مورد آزار قرار گرفته و در معرض خطر “خشونت خانگی مرگبار” قرار گرفته است.

امبر هرد در 5 می 2022 در جریان محاکمه افترای جانی دپ شهادت داد.

امبر هرد در ۵ می ۲۰۲۲ در جریان محاکمه افترای جانی دپ شهادت داد.
(عکس جیم لو اسکالزو/پول از طریق AP)

“آقای دپ او را تهدید به کشتن کرد. افزایش شدت آزار، فعالیت جنسی اجباری، رفتار خفگی، حسادت وسواس گونه او، جنبه کنترلی و خودکشی تهدیدآمیز او – خودکشی” عواملی بودند که در این تصمیم نقش داشتند. او گفت.

هیوز شهادت داد: «این بدان معناست که یک زن در معرض خطر خشونت خانگی جدی‌تر و کشنده‌تر است». روانشناس قانونی گفت که هرد از PTSD ناشی از “خشونت شریک جنسی” رنج می برد.

کارنامه همسر سابق برای دپ ۴۰ میلیون دلار هزینه داشت: حسابدار

تیم دپ، مایکل اسپیندلر، حسابدار پزشکی قانونی را سه شنبه به عنوان شاهد نهایی خود، پیش از اینکه صحنه را به هرد بسپارند، فراخواندند.

او به اعضای هیئت منصفه گفت که این بازیگر به دلیل اپیشنی که او را در بین ۱۸ اکتبر ۲۰۱۸ و ۳۱ اکتبر ۲۰۲۰ یک سوءاستفاده‌کننده توصیف می‌کرد، ۴۰ میلیون دلار درآمد از دست داد.

جانی دپ و همسرش امبر هرد در مراسم فرش قرمز شرکت کردند "توده سیاه" در هفتاد و دومین جشنواره فیلم ونیز در شمال ایتالیا، 4 سپتامبر 2015.

جانی دپ و همسرش امبر هرد در مراسم فرش قرمز برای فیلم Black Mass در هفتاد و دومین جشنواره فیلم ونیز در شمال ایتالیا در ۴ سپتامبر ۲۰۱۵ شرکت کردند.
(مانوئل سیلوستری از طریق رویترز)

سه روز پس از اینکه این قطعه در صفحه اول واشنگتن پست قرار گرفت، دیزنی به دپ اطلاع داد که در نقش جک اسپارو در ششمین فیلم «دزدان دریایی» حضور دارد، با ضرر ۲۲.۵ میلیون دلاری، منهای هزینه های مامور.

ستاره «Black Mass» همچنین نقش‌های بالقوه سینمایی و تاییدیه‌های دیگر را بر اساس مقایسه با درآمدهایش در سال ۲۰۱۷ از دست داد.

اما اسپیندلر در طول بازجویی متقابل پذیرفت که ارزیابی نکرد که آیا چیزی غیر از مقاله می تواند منجر به از دست دادن درآمد شود، مانند شکایت دپ علیه روزنامه سان در لندن به دلیل اینکه او را “همسر کتک زن” خوانده است.

دپ بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۹ حدود ۴۵۹ میلیون دلار درآمد داشت.

هرد به دپ چشم سیاهی داد: نگهبان

بادیگارد تراویس مک گیورن به اعضای هیئت منصفه گفت که هرد را در حالی که دپ را در نزاع وحشیانه در لس آنجلس در ۲۳ مارس ۲۰۱۵ جدا می کند، در صورت او دیده است.

هرد قبلاً یک قوطی ردبول را به سمت دپ کوبیده بود، به پشت او کوبیده بود و در حالی که او فریاد می زد، “تو اف–کینگ شسته شده ای، تو یک اف–کینگ ج— هستی”. مک گیورن شهادت داد. او اولین شاهدی بود که در طول دادگاه گفت که هرد با دپ رابطه فیزیکی داشت.

امبر هرد در حال شهادت در 5 می 2022 علیه همسر سابق جانی دپ.

امبر هرد در حال شهادت در ۵ می ۲۰۲۲ علیه همسر سابق جانی دپ.
(جیم لو اسکالزو/پول از طریق رویترز)

مک گیورن شهادت داد: «من یک مشت بسته با آقای دپ را در سمت چپ صورتش دیدم.

مک گیورن، که اصرار داشت فوراً ترک کنند، گفت: ضربه مشت باعث شد دپ یک “درخشنده” داشته باشد. به اعضای هیئت منصفه عکس هایی از جراحات دپ نشان داده شد که توسط یکی دیگر از نگهبانان امنیتی پس از درگیری گرفته شده بود.

عکس‌های شواهدی که جانی دپ جراحاتی را نشان می‌دهد، می‌گوید که پس از آن که امبر هرد، همسر سابقش در مارس ۲۰۱۵ به صورت او ضربه زد، متحمل شد.

عکس‌های شواهدی که جانی دپ جراحاتی را نشان می‌دهد، می‌گوید که پس از آن که امبر هرد، همسر سابقش در مارس ۲۰۱۵ به صورت او ضربه زد، متحمل شد.
(عکس مدارک)

او گفت: “به او اجازه دادم با قوطی ردبول ضربه بخورد، اجازه دادم مشت بخورد.” “وظیفه من اطمینان از ایمنی و رفاه مشتریانم است و احساس می کردم که این کار را نکرده بودم.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هرد اعتراف کرده است که در حین مشاجره دپ را دزدیده است، اما ادعا کرده است که این تنها پس از هل دادن خواهرش، ویتنی هرد، بوده است.