داده های رای گیری اولیه نشان می دهد که جمهوری خواهان با نرخی بالاتر از سال ۲۰۲۰ شرکت می کنند. دموکرات ها تقریباً به همین شکل باقی می مانندداده‌های جدید که روند رای‌گیری زودهنگام را نشان می‌دهد نشان می‌دهد که جمهوری‌خواهان ترجیح می‌دهند رای خود را قبل از روز انتخابات با نرخ بالاتری در انتخابات میان‌دوره‌ای نسبت به سال ۲۰۲۰ به صندوق بیندازند، در حالی که هنوز از دموکرات‌ها عقب هستند.

طبق آمار گردآوری شده توسط پروژه انتخابات ایالات متحده، ۳۳.۳ درصد از آرای زودهنگام از سوی جمهوری خواهان ثبت نام شده تا روز چهارشنبه در ایالت هایی که چنین اطلاعاتی را گزارش می کنند، به دست آمده است. این در مقایسه با دو سال قبل ۳۰.۵ درصد است.

در همین حال، دموکرات‌ها با نرخی مشابه، با ۴۰.۶ درصد آرای اولیه از آن‌ها، افت اندکی نسبت به ۴۰.۸ درصد در سال ۲۰۲۰ دارند. افزایش سهم جمهوری‌خواهان از آراء همراه با کاهش درصد آراء رای دهندگان غیر وابسته یا کسانی که در احزاب کوچک ثبت نام کرده اند.

با این حال، همه ایالت‌ها اطلاعات احزاب را گزارش نمی‌کنند، بنابراین داده‌های پروژه انتخابات تنها ۲۳ ایالتی را نشان می‌دهند که این کار را انجام می‌دهند. در سال ۲۰۲۰، فقط ۲۰ ایالت بود. طبق وب سایت پروژه، آرکانزاس، آیداهو، یوتا و ویرجینیای غربی اکنون داده های ثبت احزاب را گزارش می کنند، در حالی که کنتاکی اینطور نیست.

مشارکت سیاهپوستان در گرجستان افزایش یافته است زیرا استیسی آبرامز، کاخ سفید در مورد ادعاهای سرکوب رای دهندگان دو برابر شده است.

جمهوری خواهان، به طور کلی، بیش از دموکرات ها شناخته شده اند که منتظر روز انتخابات هستند. با این حال، در فلوریدا، درصد بیشتری از جمهوری‌خواهان زودتر از دموکرات‌ها رای می‌دهند. تا صبح روز سه‌شنبه، ۲۳.۱ درصد از جمهوری‌خواهان ثبت‌نام‌شده رای داده بودند، در حالی که ۲۱.۵ درصد از دموکرات‌های ثبت‌نام‌شده رای دادند.

پروفسور مایکل مک دونالد، بنیانگذار پروژه انتخاباتی، در یک پست وبلاگی نوشت: “این نشانه خوبی برای دموکرات ها نیست.” «معمولاً در فلوریدا، دموکرات‌های ثبت‌نام شده زودتر از جمهوری‌خواهان رأی می‌دهند».

هیلاری کلینتون می‌پرسد که آیا رای‌دهندگان واقعاً می‌دانند که در انتخابات میان‌دوره‌ای چه چیزی در خطر است؟

با نگاهی به درصد آرا، ۴۳.۴ درصد از جمهوری خواهان، ۳۸ درصد از دموکرات ها و ۱۸.۷ درصد از سایرین به دست آمده اند. این در راستای این است که در حال حاضر تعداد جمهوری‌خواهان بیشتر از دموکرات‌ها در ایالت سان‌شاین، جایی که فرماندار حزب جمهوری‌خواه ران دیسانتیس و سناتور مارکو روبیو برای انتخاب مجدد حضور دارند، ثبت‌شده است.

در حالی که فلوریدا زمانی میدان نبرد بود، روند داده ها نشان می دهد که می تواند بیشتر به یک پایگاه جمهوری خواهان تبدیل شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در سایر ایالت های کلیدی، آمار رای گیری زودهنگام بسیار متفاوت است. در آریزونا، جایی که سناتور دموکرات مارک کلی در نظرسنجی نیویورک تایمز/کالج سینا با ۵۱٪ -۴۵٪ از جمهوری خواهان بلیک مسترز پیشی گرفت، دموکرات ها فقط اندکی از جمهوری خواهان در رای گیری اولیه، ۳۹.۶٪ به ۳۷٪ پیشی گرفتند. با این حال، در پنسیلوانیا، جایی که دکتر مهمت اوز جمهوری‌خواه و جان فترمن، دموکرات در رقابتی داغ هستند، دموکرات‌های ثبت‌نام‌شده با ۷۰.۹ درصد آرا در مقابل ۲۰.۵ درصد جمهوری‌خواهان، در رای‌دهی اولیه بسیار جلوتر هستند.