دادستان ها می گویند که مظنونان ربودن نوزاد براندون در سه نوبت قبلی سعی در ربودن نوزاد داشتند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دادستان ها روز پنجشنبه گفتند، دو مظنون متهم به ربودن یک نوزاد پسر ۳ ماهه از خانه مادربزرگش در سن خوزه در ماه گذشته، در سه نوبت قبل از این اقدام به ربودن این نوزاد کرده بودند.

یسنیا رامیرز، ۴۳ ساله، و خوزه پورتیلو، ۲۸ ساله، این هفته به دلیل تلاش های ناموفق، به اتهام آدم ربایی بیشتری متهم شدند.

پورتیلو ظاهراً شش هفته قبل از آدم ربایی واقعی در حالی که خود را به عنوان یک کارمند خدمات حفاظت از کودکان ظاهر می کرد به خانه خانواده رفت. به گفته دادستانی منطقه سن خوزه، او از خانواده خواست که براندون کوئلار، نوزاد ۳ ماهه را تحویل دهند، اما آنها مشکوک شدند و نپذیرفتند.

به گفته پلیس، براندون کوئلار، یک نوزاد 3 ماهه، آخرین بار با یک لباس آستین بلند سفید همراه با دایناسورها قبل از اینکه مردی ناشناس او را از آپارتمان مادربزرگش در سن خوزه ببرد، دیده شد.

به گفته پلیس، براندون کوئلار، یک نوزاد ۳ ماهه، آخرین بار با یک لباس آستین بلند سفید همراه با دایناسورها قبل از اینکه مردی ناشناس او را از آپارتمان مادربزرگش در سن خوزه ببرد، دیده شد.
(اداره پلیس سن خوزه)

رامیرز، دوست مادربزرگ نوزاد، زمانی که پورتیلو اولین تلاش خود را برای ربودن براندون انجام داد، ظاهراً در خانه خانواده بود.

دستگیری مردی در ماساچوست در تلاش برای ربودن یک زن در آزادراه

مظنونان همچنین در روز ۲۸ مارس و صبح روز ربوده شدن واقعی سعی کردند نوزاد را از والمارت محلی ربودند، اما هر دو بار موفق نشدند.

جف روزن، دادستان منطقه، گفت: «چیزهای کمی وحشتناک تر از دزدیدن کودک وجود دارد، انگار که آنها یک ماشین یا یک کیف پول هستند.

هرچه بیشتر این پرونده را بررسی کنیم و دردسرسازتر شود، مصمم‌تر می‌شویم که مسئولین را با حداکثر میزان قانون محاکمه کنیم.»

در ۲۵ آوریل، مردی که مقامات اکنون او را پورتیلو شناسایی کرده‌اند، می‌توان در ویدئوی نظارت خانگی مشاهده کرد که در خیابانی با براندون روی صندلی ماشین راه می‌رفت، پس از ربودن نوزاد از خانه مادربزرگش در حالی که او مواد غذایی را تخلیه می‌کرد.

یسنیا رامیرز، 43 ساله، بنا به گزارش ها، در کلیسایی در سن خوزه شرکت می کند که در سپتامبر گذشته در جن گیری یک دختر بچه 3 ساله نقش داشته است.

یسنیا رامیرز، ۴۳ ساله، بنا به گزارش ها، در کلیسایی در سن خوزه شرکت می کند که در سپتامبر گذشته در جن گیری یک دختر بچه ۳ ساله نقش داشته است.
(اداره پلیس سن خوزه)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نوزاد ۱۸ ساعت بعد پس از جست و جوی دیوانه وار در خانه پورتیلو پیدا شد.

مرکوری نیوز گزارش می دهد که رامیرز یکی از اعضای یک کلیسای پنتاکاستی است که با مرگ یک دختر ۳ ساله در سپتامبر گذشته در جریان جن گیری آشکار مرتبط است.