دادستان منطقه دنور ادعا می کند که مقصر دانستن دادستان های لیبرال برای افزایش جنایات “هیچ مبنایی در واقعیت ندارد”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بت مک کان، دادستان ناحیه دنور، روز سه شنبه در یک مقاله نظری به روزنامه دنور پست از تلاش ها برای فراخواندن وکلای مترقی منطقه انتقاد کرد.

مک کان به طور خاص مقاله نویس جورج براچلر را مورد هدف قرار داد که استدلال می کرد سیاست های لیبرال منجر به افزایش نرخ جرم و جنایت در شهرهای بزرگی مانند سانفرانسیسکو و دنور می شود. اگرچه در نتیجه چندین تلاش برای فراخوانی علیه دادستان های مترقی انجام شده است، مک کان استدلال می کند که هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد آنها هیچ ارتباطی با جرم و جنایت ندارند.

“این یک سال انتخابات است و در سراسر کشور، جمهوری خواهان به پیام خود ادامه می دهند و دموکرات ها را به ایجاد جهش ملی در جنایت متهم می کنند. قصد آنها ترساندن رای دهندگان به انتخاب نامزدهای خود است. برای روشن بودن، هیچ شواهدی وجود ندارد که سیاست های مترقی را نشان دهد. مک کان نوشت: چه چیزی باعث افزایش جرم و جنایت در کشور می شود، صفر.

جرج گاسکون، دادستان منطقه لس آنجلس، روز سه شنبه در میان انتقادهایی که پس از گزارش هایی مبنی بر اینکه مظنون متوفی متهم به قتل دو افسر پلیس ال مونته، کالیفرنیا، تحت شرایط مشروط قرار دارد، از سیاست های خود دفاع کرد.

جرج گاسکون، دادستان منطقه لس آنجلس، روز سه شنبه در میان انتقادهایی که پس از گزارش هایی مبنی بر اینکه مظنون متوفی متهم به قتل دو افسر پلیس ال مونته، کالیفرنیا، تحت شرایط مشروط قرار دارد، از سیاست های خود دفاع کرد.
(KCBS-TV)

در عوض، مک کان به دلیل امتناع از اشاره به «مشکل اسلحه» به عنوان دلیل افزایش سطح جرم و جنایت، به براچلر حمله کرد.

سازمان پلیس هشدار می دهد که در میان شعارهای چپ: “ما در خاکستر زندگی می کنیم” حرفه در حال “مردن” است.

“کسانی که جرم و جنایت را مطالعه می کنند، تئوری های مختلفی در مورد اینکه چرا نرخ جرم و جنایت در سراسر کشور در حال افزایش است – اثرات بیماری همه گیر، سقوط اقتصادی، خشم، تاثیرات رسانه های اجتماعی، کمبود منابع کافی برای سلامت روان و درمان سوء مصرف مواد – تئوری های مختلفی دارند – با این حال همه آنها هستند. مک کان استدلال کرد که در یک چیز توافق دارند: آمریکا مشکل اسلحه دارد.

مک کان همچنین ادعاهایی مبنی بر اینکه شهرهای لیبرال در افزایش نرخ جرم و جنایت منحصر به فرد هستند را تضعیف کرد و خاطرنشان کرد که جرم “تقریباً در همه جا” افزایش یافته است.

چسا بودین، دادستان منطقه سانفرانسیسکو، در 26 مه 2022، در مقر مبارزات انتخاباتی فراخوان خود در سانفرانسیسکو به پرسش یک خبرنگار فکر می کند.

چسا بودین، دادستان منطقه سانفرانسیسکو، در ۲۶ مه ۲۰۲۲، در مقر مبارزات انتخاباتی فراخوان خود در سانفرانسیسکو به پرسش یک خبرنگار فکر می کند.
(AP Photo/Eric Risberg | AP Photo/Haven Daley)

او نوشت: “حقیقت تاسف بار این است که جرم و جنایت تقریباً در همه جای این کشور زیاد است. من به جای درگیر شدن در یک بازی سرزنش، روی انجام کار متمرکز هستم.”

در اوایل این ماه، رای دهندگان سانفرانسیسکو با موفقیت، چسا بودین، دادستان منطقه را پس از افزایش جرم و جنایت در دو سال گذشته فراخواندند. جورج گاسکون، دادستان منطقه لس آنجلس، در حال حاضر به دنبال تیراندازی که منجر به کشته شدن دو افسر پلیس شد، با تلاش‌هایی برای بازپس‌گیری علیه او مواجه است.

هانیتی در مورد افزایش جنایت: “دموکرات های بزرگ شهر که ادعا می کنند تا این حد به خشونت با اسلحه اهمیت می دهند کجا هستند؟”

مک کان نتیجه گرفت: “در حالی که رفتار مجرمانه را تحت تعقیب قرار می دهیم، ما همچنین رویکردهای جامعه محور و پیشگیری را برای ارتقای یک سیستم قضایی هوشمندتر و عادلانه تر برای همه ساکنان دنور پیش می بریم.”

نوار پلیس باقیمانده در اطراف یک میله پیچیده شده است تا پیاده رو را توسط یک پیتزافروشی مسدود کند. عصر - و سه نفر دیگر زخمی شدند.

نوار پلیس باقیمانده در اطراف یک میله پیچیده شده است تا پیاده رو را توسط یک پیتزافروشی مسدود کند. عصر – و سه نفر دیگر زخمی شدند.
(عکس AP)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کتی کدی، رئیس کمپین Recall Gascon، گفت که در حالی که این کمپین به تعداد امضاهای مورد نظر برای قرار دادن انتخابات فراخوان در برگه رای رسید، او امیدوار است بیش از ۶۵۰۰۰۰ امضا جمع آوری کند تا “بالشتکی” برای افسران شهرستان لس آنجلس داشته باشد. آخرین مهلت امضا ۶ جولای است.