خودکشی افسر پلیس کنگره ایالات متحده پس از شورش ۶ ژانویه، در حین انجام وظیفه محسوب می شود


خودکشی یک افسر پلیس کنگره آمریکا که به شورش‌های ۶ ژانویه ۲۰۲۱ واکنش نشان داد، به عنوان مرگ در حین انجام وظیفه اعلام شد.

هوارد لیبنگود، ۵۱ ساله، ۱۵ سال کهنه سرباز نیروی پلیس فدرال بود که درگذشت. او یکی از چهار افسری است که پس از واکنش به کنگره در حالی که آشوبگران در تلاش برای براندازی پیروزی رئیس جمهور بایدن در انتخابات ۲۰۲۰ بودند، جان خود را از دست دادند.

پلیس سابق نیویورک که در ژانویه به افسر دی سی حمله کرد. ۶ دارای ۱۰ سال طولانی ترین محکومیت حمله به کاپیتول

هاوارد لیبنگود، افسر پلیس کنگره ایالات متحده، سه روز پس از قیام 6 ژانویه 2021 در ساختمان کنگره آمریکا جان خود را از دست داد.

هاوارد لیبنگود، افسر پلیس کنگره ایالات متحده، سه روز پس از قیام ۶ ژانویه ۲۰۲۱ در ساختمان کنگره آمریکا جان خود را از دست داد.
((برنامه خانواده))

در بیانیه خانواده لیبنگود که از طریق فرمان برادری پلیس منتشر شد، آمده است: «هر کسی که هاوی را می‌شناخت، می‌دانست که او مهربان و به شدت وفادار است. “همه ما به شدت دلتنگ لبخند منحصر به فرد و خلق و خوی گرم و ملایم او هستیم، اما با دانستن اینکه هاوی رسماً این افتخار شایسته را دریافت کرده است، قدری احساس آرامش می کنیم.”

لیبنگود چند روز پس از وقایع در کاپیتول جان خود را گرفت. خانواده او در تلاش برای دریافت مزایای فوت برای این که مرگ او در راستای انجام وظیفه تلقی شود، مبارزه می کردند.

این خانواده گفت که ادعای مزایای مرگ از طریق برنامه مزایای افسران ایمنی عمومی (PSOB) اعطا شد.

فاکس نیوز دیجیتال با USCP تماس گرفته است.

پاتریک یوز گفت: «در حالی که هیچ مبلغی پول هاوی را به خانواده‌اش باز نمی‌گرداند، ادعای موفقیت‌آمیز آن‌ها گام مهمی در تأیید این موضوع است که خودکشی‌های مجری قانون به خدمات مرتبط هستند و باید به آن‌ها توجه کرد – مرگ‌های ناشی از وظیفه.» رئیس ملی فرمان برادری پلیس

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

چندین نفر، از جمله یکی دیگر از افسران پلیس کنگره ایالات متحده، برایان سیکنیک، در حین یا در ارتباط با محاصره جان باختند. وزارت دادگستری تاکنون صدها نفر را در ارتباط با این شورش متهم کرده است.