خواهران دوقلو به نجات زن مبتلا به اورژانس پزشکی در پرواز از بوستون به فورت مایرز فلوریدا کمک کردند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

خواهران دوقلویی که با هم در پروازی از بوستون به فورت مایرز، فلوریدا بودند، اخیراً به نجات جان زنی کمک کردند که در هواپیما از یک اورژانس دیابت رنج می‌برد و در سرویس بهداشتی بی‌توجه بود.

این صحنه دراماتیک در مقابل سایر مسافران پخش شد – و خواهران که در اواخر دهه ۲۰ زندگی خود هستند، از کمک به غریبه ای که در دردسر افتاده بود دریغ نکردند.

نیکول کلی، یک پرستار دوره گرد و همچنین یک پرستار در بیمارستان و مرکز پزشکی لاهی در برلینگتون، ماساچوست، و خواهرش لیندسی برن، یک آتش نشان و امدادگر در اداره آتش نشانی Wayland، ماساچوست، هر دو در یک هواپیمای جت بلو در روز دوشنبه بودند. ۱ اوت، زمانی که مهماندار هواپیما از هر کسی که سابقه پزشکی داشت درخواست کمک کرد.

جراح پس از کمک به اورژانس پرواز، کمبودهای کیت پزشکی خطوط هوایی را آشکار می کند

خواهران این درخواست را که از طریق تلفن داخلی هواپیما اعلام شد شنیدند.

کلی به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “من به تازگی از خواب بیدار شده بودم و شنیدم که تیم پزشکی فعال شده است – و حدود یک دقیقه بعد مهماندار هواپیما از همه پرسنل پزشکی در دسترس برای کمک خواست.”

خواهران دوقلوی لیندسی برن (سمت چپ) و نیکول کلی (راست)، هر دو اهل ماساچوست، به نجات زنی که از بیماری دیابت رنج می برد، کمک کردند.  این زن در یک پرواز از بوستون به فورت مایرز، فلوریدا، در دستشویی از هوش رفته بود.

خواهران دوقلوی لیندسی برن (سمت چپ) و نیکول کلی (راست)، هر دو اهل ماساچوست، به نجات زنی که از بیماری دیابت رنج می برد، کمک کردند. این زن در یک پرواز از بوستون به فورت مایرز، فلوریدا، در دستشویی از هوش رفته بود.
(لیندسی برن)

این دو خواهر در کنار هم صندلی نداشتند.

اما نیکول کلی گفت که خواهرش لیندسی را دید که “اول به آنجا دوید. زن در حمام واکنشی نشان نمی داد – ما او را بیرون آوردیم اما مطمئن نبودیم. [at first] چه خبر بود با او.

کلی افزود، “وقتی او را بیرون آوردیم، صدای بوق ضعیفی شنیدیم – در آن زمان متوجه شدیم که یک دستگاه سنجش قند خون است. بنابراین می‌دانیم که قند خون او است و این یک اورژانس دیابتی است.”

او گفت: خواهران “وقتی متوجه شدیم چه خبر است، مجبور شدند بداهه بسازند. چند بسته شکر گرفتیم و شکر را زیر زبان او گذاشتیم تا اینکه به هوش آمدن او کمک کرد.”

این جفت با زن ماندند و تا پایان پرواز هرگز کنار او را ترک نکردند.

کلی خاطرنشان کرد که وقتی زن از خواب بیدار شد، “او گیج و ضعیف تر از آن بود که روی صندلی بنشیند.”

بنابراین این جفت با او ماندند و تا پایان پرواز هرگز کنار او را ترک نکردند. کلی گفت که این “حدود ۴۵ دقیقه طول کشید تا زمانی که هواپیما فرود آمد.”

افسران پلیس دالاس کفش های جدید را بین کودکانی که به آنها نیاز دارند توزیع می کنند

کلی به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «هواپیما در واقع زمانی به زمین نشست که ما با او در راهرو زانو زده بودیم، درست پشت کابین خلبان.

سپس “به محض اینکه فرود آمدیم، تیمی از کادر پزشکی منتظر او بودند. تا آنجا که ما می دانیم او به تنهایی سفر می کرد.”

نیکول کلی، یک پزشک پرستار (در اینجا نشان داده شده است)، و همچنین خواهر دوقلوی او لیندسی برن، پس از درخواست یک مهماندار هواپیمای جت بلو از همه پرسنل پزشکی برای کمک در مورد اورژانس بهداشتی، وارد عمل شدند.

نیکول کلی، یک پزشک پرستار (در اینجا نشان داده شده است)، و همچنین خواهر دوقلوی او لیندسی برن، پس از درخواست یک مهماندار هواپیمای جت بلو از همه پرسنل پزشکی برای کمک در مورد اورژانس بهداشتی، وارد عمل شدند.
(لیندسی برن)

کلی گفت که کادر پزشکی این زن را “برای معالجه او بردند، در حالی که ما به امدادگر توضیح دادیم که چه اتفاقی افتاده است.”

خواهر دوقلوی او، لیندسی برن، دیدگاه خود را با فاکس نیوز دیجیتال نیز به اشتراک گذاشت.

“وقتی شنیدیم که آنها به کمک نیاز دارند، چیز زیادی برای فکر کردن وجود نداشت. برای من به عنوان یک آتش نشان و امدادگر، صداها چندین بار در طول روز خاموش می شوند – و من همیشه نمی دانم تماس چیست.”

“این فقط غریزه من بود که بلند شوم و بروم.”

او افزود: “شما سعی می کنید وقتی به آنجا می رسیدید بفهمید با چه چیزی سر و کار دارید. وقتی گفتند “اورژانس پزشکی”، تا زمانی که ما به آنجا نرسیدیم نگفتند چه خبر است.”

بیرن خاطرنشان کرد: «مخدمت فقط گفت که زن پاسخ نمی دهد و نمی دانست چه کار کند، او نمی توانست نبض را احساس کند، گفت که نفس نمی کشد.

ورزش اضافی که به طور بالقوه با طول عمر طولانی تر و میزان مرگ و میر پایین تر مرتبط است. مطالعه

او گفت: “فقط غریزه من این بود که بلند شوم و بروم. من خیلی عادت دارم وقتی صداها را می شنوم از جایم بلند شوم و بروم و هرگز نمی دانم تا زمانی که به آنجا برسم به چه چیزی پاسخ می دهم.”

نیکول کلی (در اینجا نشان داده شده است) و خواهر دوقلویش لیندسی برن از بسته های شکر برای کمک به یک زن در هنگام پرواز استفاده کردند تا به هوش بیاید.

نیکول کلی (در اینجا نشان داده شده است) و خواهر دوقلویش لیندسی برن از بسته های شکر برای کمک به یک زن در هنگام پرواز استفاده کردند تا به هوش بیاید.
(لیندسی برن)

کلی گفت که برای او، “کار کردن در چندین شیفت در اورژانس – من کمی از همه چیز را می بینم.”

او خاطرنشان کرد که “افرادی که در هواپیما کنار من نشسته بودند به من گفتند که هرگز ندیده اند مردم به این سرعت حرکت کنند. من دوبار فکر نکردم – فقط فکر می کنم کسی به کمک نیاز دارد و من باید بروم. طبیعتاً برو چون باید یک زندگی را نجات دهی.”

لیندسی برن گفت: «همه این خطوط هوایی قرار است تجهیزات پزشکی خاصی را حمل کنند، اما ما نمی‌دانستیم چه چیزی در دسترس هستند – مجبور شدیم بداهه‌سازی کنیم.»

چک کردن سرطان پوست و ضد آفتاب: چرا اینها (هنوز) برای سلامتی بسیار مهم هستند

او گفت که “در بیماران دیابتی – چون سطح آنها می تواند خیلی سریع پایین بیاید – می توانید از غذا و شکر برای درمان یک بیمار استفاده کنید که در دسترس بود.”

کلی گفت: «ما وارد شدیم [it] مانند، “این یک هواپیما است، خوب. چه چیزی می توانیم استفاده کنیم؟'”

لیندسی برن، یک آتش نشان و امدادگر در اداره آتش نشانی Wayland در ماساچوست، گفت که همیشه می دانست که می خواهد یک آتش نشان شود.  او در کلاس ششم وارد برنامه آتش نشانی خردسال (به همراه خواهرش) شد.

لیندسی برن، یک آتش نشان و امدادگر در اداره آتش نشانی Wayland در ماساچوست، گفت که همیشه می دانست که می خواهد یک آتش نشان شود. او در کلاس ششم وارد برنامه آتش نشانی خردسال (به همراه خواهرش) شد.
(لیندسی برن)

نیکول کلی گفت که هر دو زن وارد رشته های مربوط به خود شدند “به عنوان آتش نشان های جوان در کلاس ششم شروع کردند.”

کلی گفت: “می دانستم که می خواهم در زمینه پزشکی بیشتر کار کنم و همیشه می خواستم پرستار شوم. من برای دانشکده پرستاری درخواست دادم و آن را پشت سر گذاشتم – می دانستم که این انتخاب مناسبی برای من است.”

“ما توانستیم در زمان مناسب در مکان مناسب باشیم. خوشحالیم که می دانیم توانستیم کاری را با نتیجه مثبت انجام دهیم.”

او در مورد لیندسی برن و حرفه انتخابی اش گفت: “من همیشه می گفتم می خواهم آتش نشان شوم.

زمانی که ۱۰ سال پیش آتش نشان شدم، می‌دانستم که نمی‌توانم بدون وارد شدن به رشته پزشکی، یکی از آنها باشم.»

گفت: لیندسی برن (در اینجا نشان داده شده است)، "وقتی افرادی را می‌بینید که در یک بحران آسیب‌زا بودند، و بعداً آنها را می‌بینید و آنها را از طرف دیگر می‌بینید، دانستن اینکه شما در آن نقش داشته‌اید، جالب است."

لیندسی برن (در اینجا نشان داده شده است) گفت: “وقتی افرادی را می بینید که در یک بحران آسیب زا بودند و بعداً آنها را می بینید و آنها را از طرف دیگر می بینید، جالب است بدانید که شما در آن نقش داشته اید.”
(لیندسی برن)

او همچنین گفت: “هر چه بیشتر کار کردم، بیشتر متوجه شدم که آن را دوست دارم. آن موقع بود که می خواستم مجوز پیراپزشکی خود را بگیرم.”

برن همچنین گفت: “معمولاً وقتی بیماران را درمان می کنیم، ابتدا سعی می کنیم آلرژی را دریابیم، بنابراین هرگز نام او را به دست نیاوردیم.”

او درباره زن حاضر در هواپیما افزود: “فکر می‌کنم دیدن او و دانستن اینکه او نتیجه خوبی داشته و حالش خوب است، خیلی خوب است. وقتی افرادی را می‌بینید که در یک بحران آسیب‌زا بودند و بعداً آنها را می‌بینید. و آنها را از طرف دیگر ببینیم، خیلی خوب است که بدانیم تو در آن نقش بازی کرده ای.”

JetBlue با دو خواهری که اخیراً به یکی از مسافران در یک اورژانس پزشکی کمک کردند، تماس گرفت.  یک هواپیمای JetBlue Airbus A320 در اینجا نشان داده شده است.

JetBlue با دو خواهری که اخیراً به یکی از مسافران در یک اورژانس پزشکی کمک کردند، تماس گرفت. یک هواپیمای JetBlue Airbus A320 در اینجا نشان داده شده است.
(iStock)

برن همچنین خاطرنشان کرد: “این به این نیست که آنها از شما تشکر کنند، بلکه بدانند که شما نقشی را بازی کرده اید.”

خواهرش با آن موافق بود.

کلی گفت: “این در مورد “متشکرم” نیست. این در مورد این واقعیت است که ما توانستیم در زمان مناسب در مکان مناسب باشیم. ما خوشحالیم که می‌دانیم توانستیم کاری با نتیجه مثبت انجام دهیم.”

هنگامی که پرسنل پزشکی آموزش دیده مایل به حمایت از خدمه ما در این شرایط هستند، تیم ما همیشه قدردانی می کند.”

نیل مک فرسون، رئیس بخش آتش نشانی ویلند، خواهران را تحسین کرد و در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “وقایع مانند این همان چیزی است که اولین امدادگران و متخصصان پزشکی برای آن آموزش می بینند.”

وی افزود: “دیدن این آموزش و حرفه ای شدن در عمل فراتر از جامعه کوچک ما و در محیطی با منابع محدود، لحظه افتخار آمیزی برای بخش است که در زندگی یک نفر تغییر ایجاد کرد.”

برای ثبت نام در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

درک دامبروسکی، مدیر ارتباطات شرکتی JetBlue Airways در بیانیه‌ای به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «ما می‌خواهیم از این مشتریان تشکر کنیم که وقتی مشتری دیگری در هواپیما دچار مشکل پزشکی شد، با مهربانی به خدمه ما کمک کردند.»

JetBlue افزود: “تیم ما همیشه قدردانی می کند که پرسنل پزشکی آموزش دیده مایل به حمایت از خدمه ما در این شرایط هستند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دامبروسکی خاطرنشان کرد، جت بلو همچنین ایمیلی به دو خواهر فرستاد و از آنها برای کمک‌شان تشکر کرد – و به آنها اعتبار سفر آینده را به نشانه قدردانی به آنها پیشنهاد داد.