خواننده کانتری، ایان فلانیگان در مورد بلیک شلتون و درس های زندگی آموخته شده: “خودت باش، مرد”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ایان فلانیگان، خواننده/ترانه سرای موسیقی کانتری مستقر در نشویل – فینالیست فصل نوزدهم The Voice – نیروی خلاق تک‌آهنگ فعلی، «Grow Up» با حضور بلیک شلتون است.

تاکنون بیش از ۲ میلیون جریان داشته است و این تعداد به سرعت در حال افزایش است. اما این تنها بخشی از داستان موفقیت شخصی اوست – که مانند سال‌های ابتدایی بیشتر موسیقی‌دانان، در اوایل سال‌های گذشته شاهد مشکلات فراوان و مبارزات جالبی بود.

من روی کار بسیار سخت و ماندن در مسیر متمرکز هستم.”

در جشنواره CMA ماه آینده، فلانیگان در میان صدها مجری در مرکز شهر نشویل خواهد بود. این جشنواره امسال پس از یک وقفه دو ساله به دلیل همه گیری COVID-19 باز می گردد.

ایان فلانیگان در Saugerties، نیویورک بزرگ شد و امروز در نشویل مستقر است.  او با فاکس نیوز دیجیتال درباره حرفه‌اش، زندگی‌اش و چیزهایی که از ستاره بلیک شلتون آموخته صحبت کرد.

ایان فلانیگان در Saugerties، نیویورک بزرگ شد و امروز در نشویل مستقر است. او با فاکس نیوز دیجیتال درباره حرفه‌اش، زندگی‌اش و چیزهایی که از ستاره بلیک شلتون آموخته صحبت کرد.
(سرگرمی با کلاه شبانه)

در مصاحبه اخیر با فاکس نیوز دیجیتال، فلانیگان – که در شمال ایالت نیویورک متولد شده و امروز در نشویل مستقر است – گفت: “در مورد جایی که اکنون هستم و تیمی که دارم واقعاً احساس خوبی دارم و روی کار کردن متمرکز هستم. واقعا سخت است و در مسیر باقی می ماند.”

در اینجا نکات مهم مصاحبه فاکس نیوز دیجیتال با فلانیگان در مورد الگوهای او، بزرگ شدن در نیویورک، درس های آموخته شده زندگی – و خیلی چیزهای دیگر است.

“چگونه بلیک شلتون مرا نجات داد”

فلانیگان می‌گوید: «وقتی برای اولین بار در «The Voice» شرکت کردم، متوجه شدم که با برخی از بهترین خوانندگان روی کره زمین هستم – بنابراین واقعاً برنامه‌ریزی نمی‌کردم که حتماً به فینال یا هر چیز دیگری برسم.

فلانیگان گفت: بلیک شلتون، “چند بار من را برای نمایش نجات داد. او تنها کسی بود که در ابتدا برگشت.”

فلانیگان همچنین در مورد شلتون گفت: “او بینش بسیار خوبی به من داد. من یک باریتون هستم، بنابراین همیشه خیلی کم آواز می خوانم – و در یک نقطه به او گفتم: “می دانی، من واقعاً این سطح بالا را ندارم. یادداشت می کند، و او گفت، “تو فقط باید خودت باشی.”

فلانیگان گفت: “او واقعاً در قدردانی از اصالت و دفاع از آن – و داشتن اصالت شما خوب است.”

بلیک شلتون “همیشه من را پایین آورده و گفته است، “خودت باش، مرد. این تنها کاری است که باید انجام دهی.”

“به خصوص در هنر یا هر چیز این روزها – و با استفاده از رسانه های اجتماعی – می توانید درگیر این فکر شوید که باید چیز دیگری باشید. او همیشه من را پایین آورده و می گوید: “خودت باش، مرد. این تنها کاری است که باید انجام دهی.” “

Kingston Rossdale، Gwen Stefani، Blake Shelton، Apollo Bowie Flynn Rossdale و Zuma Nesta Rock Rossdale با حضور در STX Films World Premiere نشان داده شده اند. "Ugly Dolls" در Regal Cinemas LA Live، 27 آوریل 2019.

Kingston Rossdale، Gwen Stefani، Blake Shelton، Apollo Bowie Flynn Rossdale و Zuma Nesta Rock Rossdale با حضور در اولین نمایش جهانی فیلم STX Films “UglyDolls” در Regal Cinemas LA Live، ۲۷ آوریل ۲۰۱۹ نشان داده می شوند.
(گتی ایماژ)

فلانیگان اضافه کرد: «و خودش این کار را در حرفه‌اش انجام می‌دهد، به همین دلیل است که فکر می‌کنم خیلی‌ها او را دوست دارند و او بسیار موفق بوده است.»

Flanigan اخیرا برای Blake Shelton در Gatlinburg، Tenn، در “Spring Blake” افتتاح شد.

فلانیگان، ۳۱ ساله، گفت: «به ما خوش گذشت. من باید دوباره از او تشکر کنم و کمی با او صحبت کنم.»

او افزود که “شلتون واقعاً مرد شلوغی است و من سعی می کنم زیاد او را اذیت نکنم! اما همیشه از ارتباط با او و صحبت کردن با او لذت می برم. او شگفت انگیز است.”

آنچه او در دوران رشد در ساجرتس، نیویورک آموخت

فلانیگان در ساگرتس، نیویورک در شهرستان اولستر، در ساحل غربی رودخانه هادسون بزرگ شد.

او گفت: “من چهار مایلی دورتر از وودستاک، نیویورک بزرگ شدم، صحنه موسیقی در دره هادسون واقعاً شدید است.” در آن بالا تعداد زیادی مهاجم سنگین وجود دارد.

ایان فلانیگان در حین حضور روی صحنه نمایش داده می شود "صدا." "من همیشه از زادگاهم حمایت داشتم،" او به فاکس نیوز دیجیتال گفت.

ایان فلانیگان در حین حضور در «صدا» روی صحنه نمایش داده می‌شود. او به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «من همیشه از زادگاهم حمایت شده ام.
(“صدا”)

او گفت که در همان نزدیکی استودیوی لوون هلم است. [home of] رامبل نیمه شب فقط کالیبر نوازندگان آن بالا همیشه مرا به سمت بهترین بودن در ژانرهای مختلف سوق داده است، به ویژه در ژانرهای آمریکایی، کانتری و فولک.”

فلانیگان گفت که “بهترین چیزی که من تا به حال از زادگاهم بیرون آورده ام این است که موسیقیدان بودن همیشه یک مسیر حرفه ای بسیار مورد توجه بوده است، فارغ از اینکه نتیجه آن چه می تواند باشد.”

من واقعاً تحصیلاتم را در جاده، از نوازندگان مسن تر، گرفتم.»

او گفت: “من همیشه از زادگاهم حمایت داشته ام. هرگز در مورد جاه طلبی های او یا مواردی از این دست از من سوال نشده است، زیرا شاید این لزوما بهترین انتخاب مالی برای شغل نبوده است. همیشه از من حمایت شده است.” که.”

دالاس وین، خواننده و ترانه سرا: ما در آمریکا «خوشبختیم»

فلانیگان گفت که در حدود ۱۷ سالگی شروع به نواختن گیتار و آواز خواندن در بارها کرد – “و هرگز به عقب نگاه نکرد.”

او گفت که در دبیرستان دروس موسیقی خوانده است و در آن کلاس های خصوصی چیزهای زیادی در مورد نواختن گیتار یاد گرفته است. او می‌گوید: «اما من واقعاً تحصیلاتم را در جاده‌ها از نوازندگان قدیمی‌تر گرفتم.

چرا او می گوید که با پیروی از “اشتیاق خود، ۱۰ برابر سخت تر کار خواهید کرد”

فلانیگان گفت: “اصلی ترین چیزی که در طول زمان یاد گرفتم این است که از علاقه خود پیروی کنم. اگر این کار را انجام دهید، ۱۰ برابر بیشتر در مورد آنچه دوست دارید کار خواهید کرد تا زمانی که کاری را انجام نمی دهید که دوست ندارید”. بسیار مراقبت کنید

ایان فلانیگان با گیتارش. "فقط باید به پیگیری ادامه بدی" او به فاکس نیوز دیجیتال گفت: هر چیزی که بیشتر به آن اهمیت می دهید.  (سرگرمی با کلاه شبانه)

ایان فلانیگان با گیتارش. او به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «شما باید به دنبال هر چیزی که بیشتر از همه به آن اهمیت می دهید، ادامه دهید. (سرگرمی با کلاه شبانه)

او گفت: «در صورتی که می‌خواهید راهی برای انجام آن پیدا کنید.

او گفت که چند سالی بود که “به نظر نمی رسید که مسیر درستی را طی می کردم.”

او گفت: “اما شما فقط باید به دنبال رویاهای خود باشید.”

“من متوجه شدم، ما در حال ساختن یک تیم واقعا قابل توجه هستیم، و ما شروع به حمایت از ما به روشی بسیار مستمر کرده ایم.”

فلانیگان گفت: “حدود سه سال و نیم پیش، نامزد من، همراه با دختر ناتنی ام – ما همه چیزهایی را که داشتیم فروختیم و به یک وینباگو ۲۴ فوتی نقل مکان کردیم. و راهی جاده شدیم تا آن را به هر نحوی بسازیم. راهی که می توانستیم.»

الهام بخش ترین درس های پاتریشیا هیتون برای یک زندگی عالی

او گفت که لحظاتی در طول آن سفر وجود داشت که فکر می کرد آیا کار را درست انجام داده است یا خیر.

او گفت که پس از حضور در “The Voice” بود که کارش را با Reviver Music آغاز کرد – و “من متوجه شدم، ما در حال ساختن یک تیم واقعا قابل توجه هستیم، و شروع به حمایت از ما به روشی بسیار مستمر کرده ایم که بتوانیم به آن اعتماد کنیم. او افزود، برخلاف صحنه مستقل، او گفت.

او گفت که در غیر این صورت، “در نهایت شما یکباره کارهای زیادی انجام می دهید.”

اما با یک تیم، “می دانستم که کار درست را انجام می دهیم.”

چگونه از کسانی که ۱۰۰٪ از او حمایت کرده اند قدردانی می کند

فلانیگان از شریک زندگی خود، آیلا، به خاطر تمام کارهایی که برای کمک به او در سفر موسیقی خود انجام داده و انجام داده است، فریاد زد.

او گفت: «نامزد من، آیلا، برای همان هدف، اگر نگوییم سخت‌تر، مثل من سخت کار کرده است. او از “مهارت های مدیریتی باورنکردنی و حس هنری” او به عنوان کلید موفقیت خود نام برد.

DON MCLEAN به FOX NEWS DIGITAL: “من در زندگی ام کار درستی انجام دادم”

او گفت که “همه چیز در مورد تیم است.”

او گفت، مهم نیست که چه مهارت‌ها و جاه‌طلبی‌هایی در موسیقی به ارمغان می‌آورد – این تیم است – خانواده، دهکده – که موفقیت را تضمین می‌کند.

او گفت: “او حامی شماره یک من در طول این سفر شگفت انگیز بوده است. روزی نیست که من قدردان او نباشم.”

فلانیگان گفت که در سال پیش رو، “امیدوار است تا حد امکان نمایش های بیشتری را اجرا کند” و از فرصت هایی برای اجرا و حضور گسترده در میان مخاطبان و طرفداران موسیقی هیجان زده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

موسیقی فلانیگان به عنوان “ترکیبی التقاطی از کانتری پیشرو/آمریکایی و سبک انگشتی پرکاشن” توصیف شده است. او روی صحنه ها با بلیک شلتون و همچنین با جان فوگرتی، گریس پاتر، تدشی تراکس، کوری گلاور، کریس نایت، دوایت یواکام و دیگران ظاهر شد.

Flanigan همچنین نیروی پشت تک آهنگ، “Under A Southern Sky” (در همه سیستم عامل های دیجیتال موجود است).