خاویر بسرا، وزیر HHS، از سؤال در مورد جراحی های تغییر جنسیت “غم انگیز” برای کودکان طفره می رود.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

خاویر بکرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) روز چهارشنبه مکرراً از سؤالات سناتور مایک براون، R-Ind، در مورد جزئیات موضع این وزارتخانه در مورد “مراقبت های تایید کننده جنسیت” برای کودکان طفره رفت.

براون با اشاره به Becerra گفت: “موضوعی که واقعاً در سراسر کشور بحث و جدل ایجاد می کند مراقبت تأیید جنسیت برای جوانان است و در وب سایت HHS وجود دارد.” تعاریف در برگه اطلاعاتی از HHS در ماه مارس ارائه شد که می‌گوید «مراقبت تأییدکننده جنسیت» برای جوانان شامل تأیید اجتماعی در هر سنی، مسدودکننده‌های بلوغ در دوران بلوغ و هورمون درمانی از اوایل نوجوانی است.

طبق گفته آژانس، جراحی غیرقابل برگشت “معمولاً در بزرگسالی یا به صورت موردی در نوجوانی استفاده می شود.”

براون ادامه داد: «من می‌خواهم به معنای واقعی مراقبت‌های تأییدکننده جنسیت کار کنم و آن را با در نظر گرفتن چند موضوع انجام دهم: داروها و جراحی‌ها».

سناتور مایک براون، R-Ind.، کریستوفر رای، رئیس FBI را در جریان جلسه استماع کمیته فرعی تخصیصات سنا در بازرگانی، عدالت، علم و آژانس های مرتبط در 23 ژوئن 2021 در واشنگتن دی سی مورد سوال قرار می دهد.

سناتور مایک براون، R-Ind.، کریستوفر رای، رئیس FBI را در جریان جلسه استماع کمیته فرعی تخصیصات سنا در بازرگانی، عدالت، علم و آژانس های مرتبط در ۲۳ ژوئن ۲۰۲۱ در واشنگتن دی سی مورد سوال قرار می دهد.
(سارا سیلبیگر-پول/گتی ایماژ)

سناتور با توضیح اینکه چگونه پزشکانی که داروهای مسدودکننده بلوغ را تجویز می‌کنند، این کار را بدون برچسب انجام می‌دهند، زیرا سازمان غذا و دارو (FDA) آنها را برای چنین استفاده‌ای تأیید نکرده است، ابتدا از Becerra پرسید که آیا موافق است که نسخه‌های غیر برچسب مسدودکننده‌های بلوغ برای استفاده تایید نشده توسط FDA می تواند به طور بالقوه خطرناک باشد، به خصوص برای کودکان.

“آنچه که من به سادگی به شما می گویم این است که FDA اگر ببیند که یک دارو یا درمان خاص مورد سوء استفاده قرار می گیرد، هشدار می دهد. و در این مرحله، آنچه ما می دانیم این است که برای اینکه دارویی در دسترس باشد، باید همانطور که سازمان غذا و داروی آمریکا دریافته است، ایمن و مؤثر باشد.» بسرا پاسخ داد.

بسرا افزود: “و بنابراین، آنچه که من به سادگی در رابطه با این موضوع خاص می گویم این است که وقتی افراد برای مراقبت مراجعه می کنند، این پزشک آنها است که با آنها در مورد نوع دارو یا درمانی که باید دریافت کنند تصمیم می گیرد.”

پس از اشاره به اینکه چنین منطقی در مورد درمان‌های کووید-۱۹ غالب نیست، براون به موضوع جراحی‌های غیرقابل برگشت رفت، که HHS آن را به‌عنوان یک درمان تأییدکننده جنسیت برای نوجوانان به‌صورت «مورد به مورد» فهرست می‌کند.

راشل لوین می‌گوید همه پزشکان اطفال در مورد اهمیت «مراقبت جنسیتی» برای کودکان موافق هستند.

خاویر بکرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی، در جلسه استماع کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا برای بحث در مورد بازگشایی مدارس در طول کووید-19 در کاپیتول هیل در 30 سپتامبر 2021 در واشنگتن دی سی به سوالات پاسخ می دهد.

خاویر بکرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی، در جلسه استماع کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا برای بحث در مورد بازگشایی مدارس در طول کووید-۱۹ در کاپیتول هیل در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ در واشنگتن دی سی به سوالات پاسخ می دهد.
(گرگ نش- استخر/گتی ایماژ)

براون گفت: “من در اینجا به جزئیات اشاره نمی کنم.” تصور اینکه چه اتفاقی می تواند رخ دهد تقریباً عجیب است. آیا می توانید توضیح دهید که جراحی های تغییر جنسیت غیر قابل برگشت در بالا و پایین چیست و چرا این اتفاق در [HHS] پورتال هم همینطور؟”

بسرا با بیان اینکه «انواع روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان به کار گرفت»، تکرار کرد که «در هر صورت، هیچ فردی، هیچ بیماری پیش نمی‌رود مگر اینکه پزشک او این روش را توصیه کرده باشد. دیگرانی که باید پیش بروند و دارو یا روشی را برای ایمن و مؤثر بودن تأیید کنند.”

براون ادامه داد: “بنابراین سعی می کنم آن را به شکل ساده تر تقطیر کنم.”

بسرا پاسخ داد: “این تصمیمات توسط آن فرد با مشورت پزشک و مراقبان گرفته می شود و هیچ تصمیمی بدون مشورت مناسب گرفته نمی شود.”

خاویر بکرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی، در 10 ژوئن 2021 در مقابل کمیته مالی سنا در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی شهادت می دهد.

خاویر بکرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی، در ۱۰ ژوئن ۲۰۲۱ در مقابل کمیته مالی سنا در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی شهادت می دهد.
(AP)

براون این مبادله را با تاکید بر اینکه دولت فدرال نباید در وب سایت HHS اعمال جراحی غیرقابل برگشت تغییر جنسیت کند، به پایان رساند، بلکه در عوض بر کمک به کودکان مبتلا به نارسایی جنسی با راه حل های بهداشت روان تمرکز کند.

و من فکر می کنم که ما فقط باید با دقت در مورد آن فکر کنیم، زیرا ما در حال حرکت به سمت سرزمینی هستیم که قبلاً به عنوان یک دولت هرگز انجام نداده ایم. و نه چیزهایی که برگشت ناپذیرند.”

Becerra قبل از اشاره به نرخ خودکشی ترانس به منظور براون اذعان کرد.

او گفت: “من معتقدم که ما باید به کسانی کمک کنیم که مراقبت های تایید کننده زندگی مورد نیاز خود را داشته باشند.” بسیاری از جوانان تراجنسیتی هستند که در واقع در جهت مخالف رفته اند و جان خود را از دست داده اند. اگر ما بتوانیم زندگی شخصی را در آمریکا بهتر کنیم، باید. به خصوص اگر با مشورت پزشک خود، آنها این اقدامات را تایید کنند.”

HHS به درخواست برای اظهار نظر بیشتر پاسخ نداد.

راشل لوین، نامزد دستیار وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی، در جلسه تاییدیه خود در برابر کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا در 25 فوریه 2021 در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی شهادت می دهد.

راشل لوین، نامزد دستیار وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی، در جلسه تاییدیه خود در برابر کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا در ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی شهادت می دهد.
(تام برنر-پول/گتی ایماژ)

سوال براون یک هفته پس از آن صورت می گیرد که راشل لوین، دستیار وزیر بهداشت، بالاترین رتبه ترنسجندر در دولت ایالات متحده، در مصاحبه اخیر خود با این ادعا به تیتر اخبار تبدیل شد. NPR که “هیچ بحثی” در مورد مراقبت های تایید کننده جنسیت در میان متخصصان اطفال و پزشکان متخصص در نوجوانان وجود ندارد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لوین به NPR گفت: «هیچ بحثی در میان متخصصان پزشکی – متخصصان اطفال، متخصصان غدد اطفال، پزشکان پزشکی نوجوانان، روانپزشکان نوجوانان، روانشناسان و غیره – درباره ارزش و اهمیت مراقبت های تأیید جنسیت وجود ندارد.