خانواده چهار نفره میشیگان که به طور مرموزی یک هفته پیش ناپدید شدند در ویسکانسین واقع شده اند


اداره پلیس فرمونت اعلام کرد، یک خانواده چهار نفره در میشیگان که هفته گذشته پس از تماس پدر با ۹۱۱ و درخواست محافظت از پلیس ناپدید شدند، در روز یکشنبه در ویسکانسین قرار داشتند.

آنتونی و سوزت سیریگلیانو، هر دو ۵۱ ساله، و فرزندانشان، براندون، ۱۹ ساله و نوح، ۱۵ ساله، آخرین بار روز یکشنبه در خانه خود در غرب میشیگان در حدود ۴۵ مایلی شمال گرند راپیدز دیده شدند.

تیم رادول، رئیس اداره پلیس فرامونت، قبلاً به فاکس نیوز دیجیتال گفته بود که پدرش شب قبل از ناپدید شدن افسران من، پارانویا و برخی نگرانی های مربوط به اف بی آی و سیا را به افسران من نشان می داد.

آنتونی، پدر، آن شب به یک اعزام کننده ۹۱۱ گفت: “همه خوب هستند.” من فوراً به حمایت پلیس نیاز دارم. این یک منافع ملی حیاتی است. مربوط به ۱۱ سپتامبر است و مردم می خواهند مرا از روی زمین محو کنند.”

آنتونی و سوزت سیریلیانو، هر دو 51 ساله، و دو پسرشان، براندون، 19 ساله و نوح، 15 ساله، پس از ناپدید شدن از خانه خود در میشیگان در 16 اکتبر پیدا شدند.

آنتونی و سوزت سیریلیانو، هر دو ۵۱ ساله، و دو پسرشان، براندون، ۱۹ ساله و نوح، ۱۵ ساله، پس از ناپدید شدن از خانه خود در میشیگان در ۱۶ اکتبر پیدا شدند.
(اداره پلیس فریمونت)

ماموران بلافاصله بعد از نیمه شب به خانه پاسخ دادند و حدود ۴۵ دقیقه با خانواده صحبت کردند.

مادر مسن سوزت که از زوال عقل رنج می برد، روز دوشنبه در حال سرگردانی در خیابان های محله فرمونت آنها پیدا شد.

پرونده کوئینتون سایمون: پلیس جستجو در محل دفن زباله برای بقایای کودک نوپا گرجستان را متوقف کرد

به گفته پلیس ایالت میشیگان، این خانواده روز جمعه در حال خرید غذا در یک پمپ بنزین در شبه جزیره بالایی میشیگان مشاهده شدند.

پس از اینکه آنها در روز یکشنبه در ویسکانسین قرار گرفتند، اداره پلیس فرمونت به وود گفت که خانواده “هنوز بر این عقیده هستند که مردم آنها را تعقیب می کنند، اما عناصر تحقیقات معیارهای حضانت حفاظتی را ندارند.”

خانواده Cirigliano روز جمعه در یک پمپ بنزین در شبه جزیره فوقانی میشیگان قبل از اینکه یکشنبه در ویسکانسین مستقر شوند، دیده شدند.

خانواده Cirigliano روز جمعه قبل از اینکه یکشنبه در ویسکانسین مستقر شوند، در یک پمپ بنزین در شبه جزیره فوقانی میشیگان مشاهده شدند.
(پلیس ایالت میشیگان)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“پلیس فرمونت [Department] می خواهم از شما برای همه تشکر کنم [help] پیدا کردن خانواده Cirigliano خانواده با موفقیت در ویسکانسین مستقر شدند.”

ربکا روزنبرگ از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.