خانواده پورشه ۹۱۴ کلاسیک ۱۹۷۰ را برای پدری که با سرطان مبارزه می کند، بازسازی می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دانیل تروتا مجری برنامه «ماشین رویایی من» شبکه تجاری FOX است که خانواده‌ها را دنبال می‌کند که عزیزانشان را با ماشین‌های کلاسیک بازسازی‌شده غافلگیر می‌کنند.

بالا بردن یک پورشه سخت است، اما خانواده آلتائوس این کار را انجام می دهند.

رابین و پسرش کامرون در حال بازسازی یک پورشه ۹۱۴ مدل ۱۹۷۰ برای همسرش و پدر کامرون، تونی هستند که با سرطان روده بزرگ در مرحله ۴ مبارزه می کند. رابین ما را وارد زندگی روزمره‌اش می‌کند… با مشکلات مراقبت از شوهر، فرزندان و والدینش کنار می‌آید و در عین حال تعادل بین حرفه و اکنون بازسازی پورشه را برقرار می‌کند.

من از قدرت او و تونی نیز شگفت زده می شوم، زیرا او با سرطان مبارزه می کند و دو پسر بزرگ را بزرگ می کند که با چیزهای واقعاً سختی دست و پنجه نرم می کنند در حالی که هنوز سعی می کنند بچه باشند.

پورشه 914 تونی آلتهاوس سال‌ها در آنجا نگهداری می‌شد.

پورشه ۹۱۴ تونی آلتهاوس سال‌ها در آنجا نگهداری می‌شد.
(شبکه تجاری FOX)

رابین و کامرون دست در دست سازنده ما، پاتریک، بر روی پورشه کار کردند و برخی نکات شخصی را اضافه کردند که امیدوارند تونی از آنها قدردانی کند.

914 حاصل همکاری پورشه و فولکس واگن بود.

۹۱۴ حاصل همکاری پورشه و فولکس واگن بود.
(شبکه تجاری FOX)

۹۱۴ یک خودروی اسپرت موتور وسط اقتصادی بود که از طریق سرمایه گذاری مشترک بین پورشه و فولکس واگن ساخته شد و در طول سال ها به یک خودروی کلاسیک تبدیل شده است.

914 دوباره رنگ آمیزی شد و به صورت مکانیکی بازسازی شد.

۹۱۴ دوباره رنگ آمیزی شد و به صورت مکانیکی بازسازی شد.
(شبکه تجاری فاکس)

تونی عشق عمیقی به پورشه‌اش دارد، پورشه‌ای که در انبار بود و نیاز به کار زیادی داشت، و در نهایت همانطور که می‌بینید او نیز عشق عمیقی به خانواده‌اش و جامعه محلی آن‌ها دارد – همه آنها امیدواریم که تونی به آن برسد. تا از ماشین رویایی خود لذت ببرد و شاید برای مدتی سختی هایی را که زندگی سر راهش قرار داده فراموش کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

قسمت‌های جدید «ماشین رویایی من» دوشنبه ساعت ۹ شب به وقت شرقی در شبکه تجاری FOX پخش می‌شود و همچنین می‌توانید آن را در ملت فاکس