خانواده نائومی جاد حکم دادگاه را صادر کردند که سوابق مرگ را خصوصی نگه دارد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

خانواده نائومی جاد روز سه‌شنبه حکم موقت دادگاهی دریافت کردند تا سوابق مرگ او را از سوابق عمومی حفظ کنند.

در اسناد دادگاهی که توسط فاکس نیوز دیجیتال به دست آمده است، دو دختر لری استریکلند و جاد، وینونا و اشلی، در شهرستان ویلیامسون، تنسی تقاضای معافیت قضایی کردند.

بر اساس این دستور، «معاونان کلانتر، طبق روال استاندارد» «تحقیقاتی در مورد مرگ خانم جاد» انجام داده بودند که منجر به جمع‌آوری شواهد شد.

این دستور در ادامه خاطرنشان می‌کند که «سوابقی ایجاد شد که شامل عکس‌ها، فیلم‌های ضبط‌شده، ضبط‌های صوتی و گزارش‌های مکتوب است». وی افزود: «بر اساس اطلاعات و باور، برخی از این سوابق حاوی خانم جود است که به صورت گرافیکی به تصویر کشیده شده است.

دختران نائومی جاد، اشلی، وینونا که در ویل نامی ندارد، بنا بر گزارش ها به عنوان ذینفعان اعتماد فهرست شده اند.

خانواده نائومی جاد، از جمله دختران اشلی و وینونا، روز سه‌شنبه حکم دادگاهی دریافت کردند تا سوابق مرگ مادرشان را از عموم مهر و موم نگه دارند.

خانواده نائومی جاد، از جمله دختران اشلی و وینونا، روز سه‌شنبه حکم دادگاهی دریافت کردند تا سوابق مرگ مادرشان را از عموم مهر و موم نگه دارند.
(ایوان آگوستینی)

در اسناد دادگاه آمده است که در صورت انتشار این سوابق، خانواده جاد “از آسیب های جبران ناپذیری به شکل پریشانی عاطفی، درد و ناراحتی روانی متحمل خواهند شد.”

این دستور ادامه داد: انتشار این پرونده ها تا سال های آینده باعث درد و رنج همه خانواده خواهد شد.

دستور موقت در روز سه‌شنبه صادر شد و قرار است جلسه رسیدگی به مدارک در ۱۲ سپتامبر برگزار شود.

بر اساس این دستور، «هر گونه مواد تحقیقاتی و اثباتی» در خصوص این پرونده که شامل «سوابق پزشکی، گزارش تحقیقات نیروی انتظامی و عکس، فیلم و سایر تصاویر» باشد قابل انتشار نیست.

ستاره موسیقی کانتری در ۳۰ آوریل بر اثر خودکشی درگذشت. او ۷۶ سال داشت.

اشلی و وینونا از طریق بیانیه‌ای که در ماه آوریل در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، مرگ مادرشان را اعلام کردند.

نائومی جاد شوهر 33 ساله خود لری استریکلند را به عنوان مجری وصیت نامه نهایی خود نامید.  این زوج در سال 2005 در لس آنجلس، کالیفرنیا برای عکسبرداری ژست گرفتند.

نائومی جاد شوهر ۳۳ ساله خود لری استریکلند را به عنوان مجری وصیت نامه نهایی خود نامید. این زوج در سال ۲۰۰۵ در لس آنجلس، کالیفرنیا برای عکسبرداری ژست گرفتند.
(هری لنگدون)

در بیانیه مشترک آمده است: «امروز ما خواهران یک تراژدی را تجربه کردیم. ما مادر زیبای خود را به دلیل بیماری روانی از دست دادیم.

“ما در غم و اندوه عمیقی هستیم و می دانیم که همانطور که او را دوست داشتیم، او مورد علاقه مردم بود. ما در قلمرو ناشناخته ای هستیم.”

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

جزئیات وصیت نامه جاد اخیراً منتشر شده است. بر اساس اسناد قانونی که فاکس نیوز دیجیتال به دست آورده است، جاد، شوهر ۳۳ ساله خود، لری استریکلند، را به عنوان مجری دارایی خود نامید.

به استریکلند «اختیار و اختیار کامل» اعطا شد تا با «هر گونه اموال غیرمنقول که شامل دارایی دارایی من باشد، بدون تأیید دادگاه، پیوستن هر ذی‌نفع یا افشای هویت هر ذینفع از دارایی من، رسیدگی کند و اداره کند». “

خانواده جاد گفتند که آزادی او "گرافیکی" سوابق مرگ باعث خانواده آنها می شود "درد سالهای آینده"

خانواده جاد گفتند که انتشار سوابق مرگ “گرافیک” او باعث “درد سال‌های آینده” خانواده آنها خواهد شد.
(Louis Myrie/WireImage)

نائومی برادر شوهرش، رجینالد استریکلند، و دنیل کریس ویاتر را در صورت مرگ لری یا در صورت عدم توانایی او به عنوان مجری، به عنوان مجری منصوب کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به گفته Us Weekly، اگرچه نام اشلی و وینونا به طور مشخص در وصیت نامه ذکر نشده است، یک منبع نزدیک به خانواده به این رسانه گفت که این دو به عنوان ذینفعان اعتماد نائومی ذکر شده اند.

یکی از نمایندگان Wynonna Judd بلافاصله به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.

اگر شما یا شخصی که می شناسید به فکر خودکشی است، لطفاً با خط زندگی خودکشی و بحران به شماره ۹۸۸ یا ۱-۸۰۰-۲۷۳-TALK (8255) تماس بگیرید.

تریسی رایت از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.