خانواده اتان لیمینگ در کتک زدن یک نوجوان ۱۷ ساله در آخرین روز مدرسه به دنبال پاسخ هستند: “کابوس مطلق”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

خانواده ای از اوهایو به دنبال پاسخی برای پسر ۱۷ ساله خود هستند. اتان لیمینگ، در ۲ ژوئن – آخرین روز سال تحصیلی اش – در نزدیکی زمین بسکتبال مدرسه به طرز وحشیانه ای تا حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

بیل لیمینگ، پدر اتان، پسرش را به عنوان یک ورزشکار در مرکز آموزش اجتماعی فایراستون، یک دبیرستان دولتی در آکرون توصیف کرد. دانشجوی ممتاز؛ و به طور کلی یک فرد دوست داشتنی و خیریه با “آینده ای روشن” از او. وزیر گفت که پسرش او را در سفرهای ماموریتی به ریچموند و سایر گردش‌های محلی دیگر همراهی می‌کند و به اعضای نیازمند جامعه غذا اهدا می‌کند.

ایتن فوتبال و بیسبال بازی می کرد، معدل ۴.۰۳ داشت و می خواست روزی وکیل شود.

اتان لیمینگ، یک نوجوان در مرکز آموزش اجتماعی فایراستون، فوتبال، بیسبال بازی می‌کرد و معدل 4.03 داشت.

اتان لیمینگ، یک نوجوان در مرکز آموزش اجتماعی فایراستون، فوتبال، بیسبال بازی می‌کرد و معدل ۴.۰۳ داشت.
(بیل لیمینگ)

لیمینگ به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “قرار بود روز دوشنبه اتان را به بازدیدهای دانشگاه ببرم. اولین بازدید او از دانشگاه.” او می‌خواست وکیل شود و می‌خواست برای افرادی بجنگد که نمی‌توانستند برای خودشان بجنگند. او برای همان افرادی که او را به قتل رساندند می‌جنگید. او به همه اهمیت می‌داد.

لیمینگ ادامه داد: «او پسر زیبایی بود.

مرگ اتان لیمینگ: پلیس آکرون گفت که نوجوان ۱۷ ساله در پی حادثه با اسلحه آب مورد حمله قرار گرفت

استفان مایلت، رئیس اداره پلیس آکرون، در یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه، قتل اتان را یک “اقدام خشونت آمیز بی معنی” توصیف کرد.

در شب دوم ژوئن، یک پنجشنبه، ساعت ۲۲:۴۹، پلیس تماسی مبنی بر نزاع در پارکینگی در کنار زمین بسکتبال مدرسه ابتدایی دریافت کرد. به گفته لیمینگ، دادگاه که ظاهراً در تمام ساعات شب روشن است، بخشی از یک مدرسه ابتدایی دولتی در آکرون است که توسط بنیاد خانواده لبرون جیمز حمایت می شود.من قول می دهم مدرسه

اتان لیمینگ در یک پارکینگ در نزدیکی زمین بسکتبال در مدرسه I Promise، یک مدرسه ابتدایی دولتی در آکرون، اوهایو، که توسط بنیاد لبرون جیمز حمایت می شد، کشته شد.

اتان لیمینگ در یک پارکینگ در نزدیکی زمین بسکتبال در مدرسه I Promise، یک مدرسه ابتدایی دولتی در آکرون، اوهایو، که توسط بنیاد لبرون جیمز حمایت می شد، کشته شد.
(گوگل مپ)

افسران در عرض سه دقیقه از اولین تماس ۹۱۱ رسیدند و اتان را در پارکینگ روی زمین دراز کشیده دیدند. میلت گفت که مقامات برای نجات جان این نوجوان تلاش کردند، اما نتوانستند این نوجوان را زنده کنند و او در صحنه کشته شد.

دعوا ظاهراً با یک تفنگ مهره آب شروع شد.

هشدار DHS در مورد “محیط تهدید شدید”، ماه های خشونت آمیز در آینده

به گفته بزرگ لیمینگ، اتان و سه نفر از دوستانش همان شب با ماشین به داخل پارکینگ زمین بسکتبال رفتند تا بتوانند به دوستان خود پیامک بدهند تا برای بقیه عصر برنامه ریزی کنند.

دو نفر از دوستان او از خودرو پیاده شدند و شروع به تیراندازی به یک اسلحه اسباب بازی “SplatRBall” کردند که به عنوان یک تفنگ مهره آب قابل شارژ، تمام خودکار و نیمه خودکار توصیف می شود. دانه های آب با برخورد به هدف منفجر می شوند. اسلحه اسباب بازی در وب سایت Walmart با قیمت ۶۸ دلار ذکر شده است.

درگیری که منجر به مرگ اتان لیمینگ شد ظاهراً با یک تفنگ مهره آب اسباب بازی شروع شد.

درگیری که منجر به مرگ اتان لیمینگ شد ظاهراً با یک تفنگ مهره آب اسباب بازی شروع شد.
(اداره پلیس آکرون)

پدر اتان گفت که پسرش قبلاً با تفنگ اسباب‌بازی به او ضربه زده است و گلوله‌های ژل مانند یک “قطع نوار لاستیکی” است.

دو پسر که با تفنگ مهره آب بازی می کردند سپس شروع به تیراندازی به سمت یک گروه چهار نفره در زمین بسکتبال کردند. در نهایت بین چهار نفر در زمین بسکتبال و چهار پسر داخل پارکینگ از جمله ایتان درگیری رخ داد.

سه سرنشین خودرو از جمله اتان مورد تعرض قرار گرفتند.

“پسرم بیرون آمد [of the vehicle] تلاش کنم و به همه بفهمانم که جدی نیست. آنها فقط در حال مسخره کردن بودند و دعوا شروع شد. یک مرد به او حمله کرد، سپس مرد دوم به او حمله کرد و او سعی داشت برای جان خود بجنگد. و شخص سومی وارد شد و او را به زمین زد و آرام آرام او را تا حد مرگ کتک زدند. لیمینگ گفت جمجمه او را خرد کردند.

اتان لیمینگ

اتان لیمینگ
(بیل لیمینگ)

مقامات همچنان در تلاش برای دستگیری مظنونان این پرونده هستند، اگرچه تا بعد از ظهر جمعه هیچ اطلاعات جدیدی در مورد عاملان این پرونده منتشر نشده بود. لیمینگ توضیح داد که دوستان اتان که در آن شب نیز مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، پس از اتفاقی که افتاد، “بسیار آسیب دیده” و “ترس” هستند.

او از هر کسی که در مورد این حادثه اطلاعاتی دارد التماس می‌کند که جرات داشته باشد جلو بیاید.

جیمز MCGRATH، بازیکن لاکراس دبیرستان کانکتیکات پس از مراسم تشییع جنازه آرام گرفت

پدر ایتان گفت: “او آینده بسیار درخشانی داشت. او بسیار محبوب بود. و دوستانش به طرز شگفت انگیزی از برادر کوچکش حمایت کردند.” او با یک گروه واقعاً خوب بود، و آنها سعی می‌کردند تفریح ​​کنند، سعی می‌کردند نوجوان باشند، و با افرادی برخورد کردند که آرزو می‌کردم هرگز در زندگی‌شان ندیده باشند.»

لیمینگ بر این باور است که عاملان ممکن است پسرش را هدف قرار داده باشند، زیرا او بلندقدترین فرد در گروه بود، با قد ۶ فوت و ۱ اینچ. دوستان اتان “هر کاری از دستشان بر می آمد” انجام دادند تا جان دوستشان را نجات دهند، اما فایده ای نداشت. .

اتان لیمینگ

اتان لیمینگ
(بیل لیمینگ)

قتل اتان یکی از بسیاری از اعمال خشونت آمیز است که در هفته های اخیر با پایان سال تحصیلی باعث کشته شدن نوجوانان در سراسر ایالات متحده شده است.

ماه گذشته، دبیرستانی کانکتیکات جیمز مک گراث در خارج از یک مهمانی خانگی به طرز مرگباری مورد ضرب و شتم قرار گرفت. قاتل نوجوان مظنون او، رائول واله، با قرار وثیقه ۲ میلیون دلاری آزاد شد. در بالتیمور، جاسمین برانسون ۱۷ ساله در یک مهمانی بعد از جشن جشن به ضرب گلوله کشته شد. پلیس تا روز جمعه همچنان در جستجوی مظنون مرگ وی است. در هفته گذشته، پسران نوجوان در فینیکس به ضرب گلوله کشته شدند. شیکاگو واشنگتن، دی سی و دیگر شهرهای بزرگ در سراسر ایالات متحده

کشته شدن نوجوان بالتیمور در مراسم جشن پس از مهمانی، پلیس در جستجوی مظنون

لیمینگ در پاسخ به این سوال که آیا اخیراً موارد مشابهی در آکرون رخ داده است یا خیر، گفت: “فقط تعداد زیادی از بچه ها آسیب می بینند. این یک کابوس است. این یک کابوس مطلق است.”

میلت گفت: “کل کشور با طاعون خشونت دست و پنجه نرم می کند” و “اکرون از آن مصون نیست.”

دانیل هوریگان، شهردار آکرون، پیام مشابهی در جلسه مطبوعاتی روز چهارشنبه داشت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

«روندهای نگران‌کننده‌ای در سراسر کشور در مورد اعمال خشونت‌آمیز بی‌معنا وجود دارد – و این در مورد اتان، و به خانواده‌اش و به کلیساها و افرادی است که با آنها ورزش می‌کرد – تسلیت من و شهر آکرون به شما و خانواده شما، “هوریگان گفت. این یک روند است…شهرداران در سرتاسر کشور شاهد آن بوده اند، و تعدادی قربانی خشونت با اسلحه و خشونت وجود دارد که ما باید راه حلی برای آنها پیدا کنیم.”

مقامات آکرون برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری مظنونان قتل اتان شود، ۳۰۰۰۰ دلار جایزه تعیین کرده اند. تحقیقات اداره پلیس آکرون در مورد این حادثه فعال و ادامه دارد.