حکم سقط جنین دیوان عالی: فیلم «واژگونی رو» ویژه Fox Nation به تاریخ سقط جنین در ایالات متحده می پردازد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مدافعان حامی زندگی چندین دهه است که برای محافظت از جنین مبارزه می کنند و از لغو Roe v. Wade، چارچوب دقیقی که در سال ۱۹۷۳ سقط جنین را در سراسر کشور قانونی می کرد، حمایت می کنند.

بن دومنک، یکی از بنیانگذاران فدرالیست و مشارکت کننده فاکس نیوز، در برنامه ویژه جدید خود با عنوان «واژگونی رو»، به تاریخچه واژگونی پیشینه چندین دهه و بحث سراسری پیرامون سقط جنین می پردازد.

دانشگاه کریتون می‌گوید: «اگر به آنچه که Roe اجازه داده است نگاه کنید – واضح است که سقط جنین در صورت درخواست حداقل تا زمان زنده ماندن و بسته به اینکه چگونه در مورد استثنای سلامتی تا زمان تولد فکر می‌کنید – و این همان موز است که به بقیه دنیا می‌رسد. پروفسور چارلی کاموسی در برنامه ویژه به دومنک گفت.

او ادامه داد: «ما جزو تنها… هفت یا هشت کشور دیگر هستیم که حتی از راه دور چنین آستانه‌هایی را دارند، بنابراین ما در واقع یک سیاست وحشیانه داریم».

شورشگران در دانلود گرافیتی های پورتلند، شکستن شیشه ها به دنبال پرونده سقط جنین دادگاه عالی: “مرگ بر اسکاتوس”

جنبش گسترده‌تر حامی زندگی یک پیروزی مهم را در روز جمعه جشن گرفت، زمانی که دادگاه عالی حکم برجسته Roe v. Wade را لغو کرد و قدرت سقط جنین را به ایالت‌ها بازگرداند.

بسیاری از مردم فکر می‌کنند که از Roe v Wade حمایت می‌کنند، اما وقتی واقعاً از مردم می‌پرسید «در مورد سقط جنین کجا ایستاده‌اید؟» آیا از سقط جنین نامحدود حمایت می کنید؟ آیا تا هفته X از سقط جنین حمایت می کنید؟ مری مارگارت اولوهان، خبرنگار دیلی وایر دی سی گفت: و مردم آمریکا بیشتر به سمت راست متمایل می شوند و می گویند: “نه، من بعد از هر چیزی از سقط جنین حمایت نمی کنم، ۲۰ هفته بعد از اینکه نوزاد احساس درد کند.”

او ادامه داد: «اما این رسانه‌ها در مورد نحوه سقط جنین از مردم سوال می‌کنند تا آن را به شکلی مناسب تنظیم کنند، صادق نیستند.

برای دریافت FOX NATION اینجا را کلیک کنید

از دیگر مهمانان این برنامه ویژه می‌توان به کاترین گلن فاستر، رئیس Americans United for Life، کری سورینو رئیس شبکه بحران قضایی، راجر سورینو مدیر سابق دفتر حقوق مدنی HHS و مری الیزابت کلمن، نماینده ایالت میسوری اشاره کرد.

فیلم ویژه دومنک، «واژگونی رو» اکنون برای پخش در شبکه فاکس نیشن در دسترس است.

ملت فاکس برنامه ها بر حسب تقاضا و از برنامه دستگاه تلفن همراه شما قابل مشاهده هستند، اما فقط برای مشترکین Fox Nation. به Fox Nation بروید برای شروع یک آزمایش رایگان و تماشای کتابخانه گسترده از شخصیت های فاکس نیوز مورد علاقه خود!