حومه شیکاگو مجسمه هریسون فورد را به دلیل هزینه و خاطرات قلدری بازیگر رد کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بر اساس گزارش ها، یکی از حومه های شیکاگو این هفته تصمیم گرفت مجسمه ای از هریسون فورد بازیگری که در دبیرستان در این شهر تحصیل می کرد، بسازد.

پیرمردان در پارک ریج، ایلینویز، شورای شهر گفتند که آنها نگران هزینه یک مجسمه هستند، که زمین از خارج از شهر آمده است و اینکه آیا فورد، که گفته می شود در نوجوانی مورد آزار و اذیت قرار گرفته، از این به رسمیت قدردانی خواهد کرد یا خیر. به گزارش شیکاگو تریبون

فورد در سال ۲۰۱۷ به GQ گفت که بچه های دیگر از زمانی که کلاس ششم بود به طور مرتب او را از یک تپه به پایین هل می دادند.

او گفت: «بنابراین من بچه جدید بودم و حدس می‌زنم یک جورهایی کوتاه‌قد و گیک بودم. “من از تپه بالا می آمدم، و سپس آنها مرا از تپه هل می دادند، و من از تپه بالا می آمدم، و اگر زمان کافی بود، دوباره مرا از تپه هل می دادند.”

هریسون فورد در حین صحبت در مورد جدیدترین فیلم “ایندیانا جونز” خود در نمایشگاه D23 دیزنی خفه می شود: “بسیار مغرور”

بازیگر هریسون فورد در هفدهمین جوایز سالانه فیلم هالیوود در هتل بورلی هیلتون در 21 اکتبر 2013 در بورلی هیلز، کالیفرنیا وارد شد.

بازیگر هریسون فورد در هفدهمین جوایز سالانه فیلم هالیوود در هتل بورلی هیلتون در ۲۱ اکتبر ۲۰۱۳ در بورلی هیلز، کالیفرنیا وارد شد.
(جیسون کمپین/گتی ایماژ)

با کمال تعجب، او گفت که این واقعاً او را آزار نمی دهد – حداقل فکر کردن به آن – و اضافه کرد که او همیشه دیگر “وابستگی عاطفی” زیادی به رویدادهای دوران کودکی خود ندارد. او گفت که در آن زمان بیشتر روی دخترانی که به خاطر قلدری با او «همدردی» دارند، تمرکز کرده است.

با توجه به این احساسات، مارتی مالونی، شهردار پارک ریج، این هفته گفت: «بر اساس برخی چیزهایی که از طریق افسانه پارک ریج درباره هریسون فورد و ترک پارک ریج شنیده‌ام، فقط می‌خواهم مطمئن شوم که او با آنچه ما راحت است، راحت است. اگر این گام را در این زمینه برداریم، انجام می دهیم.”

پرواز مکرر هریسون فورد در جت های خصوصی علیرغم فعالیت های تغییر اقلیم

این مجسمه توسط عمری امرانی، هنرمندی که صاحب استودیوی Rotblatt Amrany مستقر در هایوود، ایلینویز است و پشت مجسمه‌های دیگر افراد مشهور مانند مایکل جردن، مجیک جانسون در شیکاگو و ناپلئون دینامیت در استودیو فاکس قرن بیستم در لس‌آنجلس بوده است.

امرانی گفته بود که اگر شهر زمین را تایید کند، او با فورد تماس خواهد گرفت. او پیشنهاد کرد که این مجسمه می تواند گردشگری را در این منطقه افزایش دهد.

تالار شهر در پارک ریج، ایلینوی.

تالار شهر در پارک ریج، ایلینوی.
(Parkridge.us)

او به شورای شهر گفت: «او تعداد زیادی طرفدار دارد و تصور اینکه مردم از جوامع اطراف برای گرفتن عکس با یک مجسمه در آنجا توقف کنند، آسان است.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

فورد از دهه ۱۹۷۰ در فرنچایزهای «جنگ ستارگان» و «ایندیانا جونز» بازی کرد و در بسیاری از فیلم‌های پرفروش دیگر از «فراری» تا «ایر فورس وان» حضور داشت.

مجسمه عمری امرانی و جولی روتبلات-امرانی مایکل جردن، که به طور رسمی به عنوان

مجسمه عمری امرانی و جولی روتبلات-امرانی مایکل جردن، که به طور رسمی به عنوان “روح” شناخته می شود، خارج از مرکز متحد، خانه تیم بسکتبال شیکاگو بولز و تیم هاکی شیکاگو بلک هاکس در شیکاگو قرار دارد.
(ریموند بوید/گتی ایماژ)

پارک ریج آلد. هارمونی هرینگتون گفت که نگران این است که زمین مسابقه محلی نبوده و هیچ حمایتی از سوی جامعه نداشته است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او می‌گوید: «می‌دانم که از یک استودیوی هنرهای زیبای بسیار معتبر به ما مراجعه کرده‌اند که دیدی بهتر از آنچه برخی از ما در مورد آنچه این می‌تواند برای شهرمان داشته باشد، داشته باشد. اما برای من، من دوست دارم که پروژه‌هایی مانند این را از پایه ببینم؛ این بدان معناست که مردم و دیگران واقعاً برای این کار سرمایه‌گذاری می‌کنند.»