حوزه ششم کنگره آریزونا: خوان سیسکومانی جمهوری خواه در رقابت مجلس نمایندگان پیروز شد


آسوشیتدپرس پیش‌بینی می‌کند که خوان سیسکومانی جمهوری‌خواه در انتخابات مجلس نمایندگان در ناحیه ششم کنگره آریزونا، با شکست سناتور کرستن انگل از ایالت دموکرات، پیروز خواهد شد.

با پیروزی سیسکومانی، جمهوری خواهان اکنون ۲۱۴ کرسی به دست آورده اند، به این معنی که برای رسیدن به ۲۱۸ کرسی و تضمین اکثریت مجلس، تنها به چهار پیروزی دیگر در انتخابات نیاز دارند.

دو روز پس از پایان دوره میان ترم، تعداد آرای آریزونا آهسته در توییتر خشمگین: “کودکان مدرسه می توانند سریعتر بشمارند”

خوان سیسکومانی نامزد جمهوری خواهان در ناحیه ششم کنگره آریزونا است.

خوان سیسکومانی نامزد جمهوری خواهان در ناحیه ششم کنگره آریزونا است.
(سیسکومانی برای کمپین کنگره)

سیسکومانی، نسل اول آمریکایی، به عنوان مشاور فرماندار آریزونا، داگ دوسی، در آریز، خدمت کرد و به عنوان یکی از برترین استخدام‌کنندگان این حزب در چرخه انتخابات ۲۰۲۲ شناخته می‌شد.

نامزد حزب جمهوری‌خواه در پنجمین نسخه کمیته ملی جمهوری‌خواه کنگره (NRCC) از سری «Project Spotlight» که نامزدهای جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان «طبقه استخدام همه‌ستارگان» را برجسته می‌کند، معرفی شد.

ترامپ پس از سن آریزونا، شهرستان ماریکوپا را منفجر کرد. مارک کلی بلیک مسترز را شکست داد: “انتخابات را دوباره به پایان برسانید!”

کرستن انگل نامزد دموکرات ها در حوزه ششم کنگره آریزونا است.

کرستن انگل نامزد دموکرات ها در حوزه ششم کنگره آریزونا است.
(کرستن انگل برای کنگره)

او در کانون توجه خود داستان خانواده اش را تعریف کرد که در کودکی از مکزیک به آمریکا مهاجرت کردند.

سیسکومانی می‌گوید: «چهار صبح، آن موقع بود که پدرم وقتی من بچه بودم، هر روز از خواب بیدار می‌شد. او خانواده ما را به آمریکا آورد و ۲۰ سال اتوبوس راند. “فقط در آمریکا است که یک مهاجر نسل اول می تواند بدون هیچ چیز به این کشور بیاید و این فرصت را داشته باشد که جامعه خود را در کنگره ایالات متحده نمایندگی کند. فقط در آمریکا.”

انگل نامزد دموکرات‌ها بود که با سیسکومانی برای کرسی مجلس رقابت می‌کرد. این دموکرات قبلا به عنوان سناتور ایالت آریزونا در ناحیه ۱۰ این ایالت خدمت می کرد و همچنین نماینده توسکون در مجلس قانونگذاری ایالت بود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پس از آخرین پیکاپ GOP، تنها تعداد انگشت شماری از کرسی ها برای انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ باقی مانده است.