حمله به لی زلدین: سی‌بی‌اس به دلیل قاب‌بندی گزارش مورد ضرب و شتم قرار گرفت، تلاش برای چاقوکشی به‌عنوان حادثه‌ای که او گفته بود اتفاق افتاده است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سی‌بی‌اس نیوز روز جمعه به دلیل قاب‌بندی تلاش برای حمله به لی زلدین، نامزد فرمانداری حزب جمهوری‌خواه، مورد انتقاد قرار گرفت.

زلدین، نماینده ایالات متحده از نیویورک که امیدوار است در ماه نوامبر، کتی هوچول، فرماندار دموکرات را برکنار کند، پنجشنبه شب در ایستگاه تبلیغاتی بود که مردی با تیغه در حالی که نامزد در حال سخنرانی بود به او نزدیک شد. مهاجم به سرعت تحت کنترل قرار گرفت و زلدین آسیبی ندید.

مظنون به نام دیوید جی. جاکوبونیس، ۴۳ ساله از فیرپورت، نیویورک، به تلاش برای حمله در درجه دوم متهم شد اما به دلیل قوانین سست وثیقه ایالتی بلافاصله آزاد شد.

با این حال، علیرغم کلیپ های ویروسی حمله و اتهامات جنایی علیه یاکوبونیس، گزارش CBS از این حادثه حاکی از آن است که این شایعه از طرف زلدین بوده است، با این تیتر، “لی زلدین، نماینده فرمانداری نیویورک، می گوید که از تلاش برای چاقو زدن جان سالم به در برده است. رویداد کمپین.”

لی زلدین، کاندیدای فرمانداری جمهوری خواه نیویورک، در ایستگاه کمپین مورد حمله قرار گرفت

نماینده لی زلدین، RN.Y، پنجشنبه شب در حین توقف کمپین فرمانداری در پرینتون، نیویورک مورد حمله قرار گرفت که ظاهراً فردی یک شی نوک تیز را بیرون کشید.

نماینده لی زلدین، RN.Y، پنجشنبه شب در حین توقف کمپین فرمانداری در پرینتون، نیویورک مورد حمله قرار گرفت که ظاهراً فردی یک شی نوک تیز را بیرون کشید.
(Ian Winner)

“لی زلدین، نماینده جمهوری خواه برای فرمانداری نیویورک، پنجشنبه گفت که مردی از روی صحنه بالا رفت و در طی یک رویداد تبلیغاتی سعی کرد با چاقو به او ضربه بزند. زلدین گفت که در این حمله آسیب جدی ندیده است و عامل این حمله به داخل خانه برده شد. CBS News گزارش خود را روز جمعه آغاز کرد.

“زلدین که در ماه نوامبر با فرماندار فعلی کتی هوچول روبرو خواهد شد، گفت که در حال صحبت با هوادارانش در فیرپورت نیویورک بود که این مرد سعی کرد به او حمله کند. او هیچ اطلاعاتی در مورد مهاجم ادعایی ارائه نکرد.”

لی زلدین متهم به حمله به اتهام جنایت، بلافاصله همانطور که کنگره پیش بینی کرده بود آزاد شد

گزارش سی‌بی‌اس اذعان داشت که «به نظر می‌رسد ویدیویی نشان می‌دهد که مردی در حالی که روی صحنه صحبت می‌کرد به زلدین نزدیک می‌شود» و اینکه مهاجم «به نظر می‌رسد چیزی در دست دارد» و «قبل از اینکه دستش را به صورت زلدین نزدیک کند، برای مدت کوتاهی توقف کرد».

برنامه “Face The Nation” در ادامه این گزارش را در توییتر به اشتراک گذاشت و نوشت: “لی زلدین، نماینده جمهوریخواه، نامزد جمهوری خواه برای فرمانداری نیویورک، پنجشنبه گفت که مردی از روی صحنه بالا رفت و در طی یک رویداد تبلیغاتی به او چاقو زد. “

توییت Face The Nation لی زلدین را بیان کرد "روز پنجشنبه گفت که مردی از روی صحنه بالا رفت و قصد داشت به او ضربه بزند" در یک رویداد کمپین در نیویورک.

در توییت Face The Nation آمده است که لی زلدین «پنجشنبه گفت که مردی از روی صحنه بالا رفت و سعی کرد به او چاقو بزند» در یک رویداد کمپین در نیویورک.

منتقدان چارچوب توئیت حمله را محکوم کردند.

استفن ال. میلر، مجری پادکست Versus Media واکنش نشان داد: “گفتید؟ این روی نوار ویدئویی است.”

کریستوفر بدفورد، سردبیر ارشد فدرالیست، نوشت: “باید با من شوخی کرد.”

حمله لی زلدین: کاربران توییتر متحیر شدند که مظنون بر اساس قوانین وثیقه نیویورک فوراً آزاد شد

تیم گراهام، سردبیر اجرایی NewsBusters در توییتی نوشت: «این شبیه این است که «استیو اسکالیز گفت در زمین سافت بال به او شلیک شده است».

درک هانتر مجری رادیویی به طور مشابه نوشت: «جکی گفت که پرزیدنت کندی در دالاس به ضرب گلوله کشته شد…».

جیم تریچر، نویسنده Substack، CBS News را به سخره گرفت: «جمهوری خواهان ادعا می کنند که حادثه واقعی رخ داده است».

این توییت بعداً حذف شد. CBS News همچنین تیتر گزارش خود را به “قابلیت فرمانداری نیویورک، نماینده لی زلدین در تجمعی مورد حمله قرار داد” تغییر داد و اذعان کرد که مقاله بعد از ظهر جمعه “به روز” شده است اما بدون یادداشت سردبیر.

در این گزارش آمده است: «لی زلدین، نماینده جمهوریخواه، نامزد جمهوری خواه برای فرمانداری نیویورک، روز پنجشنبه در جریان یک رویداد کمپین انتخاباتی مورد حمله مردی قرار گرفت که شی تیز به دست داشت.» پراگراف اول.

CBS News بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

زلدین در حال سخنرانی در مورد اصلاحات وثیقه در پست کهنه سربازان جنگ های خارجی بود که حمله اتفاق افتاد.

روز جمعه، زلدین به درستی پیش بینی کرد که مهاجم از زندان آزاد خواهد شد.

او در اوایل روز جمعه در توییتی نوشت: «کلمات او در حالی که چند ساعت پیش سعی داشت به من ضربه بزند این بود که «تمام شدی»، اما چندین شرکت کننده، از جمله @EspositoforNY، به سرعت وارد عمل شدند و با آن مرد برخورد کردند. «نیروهای انتظامی در عرض چند دقیقه در صحنه حاضر شدند. مهاجم احتمالاً فوراً آزاد خواهد شد تحت قوانین نیویورک.”

لی زلدین، کاندیدای جمهوری خواه برای فرمانداری نیویورک، پنجشنبه شب در یک ایستگاه انتخاباتی مورد حمله مردی با سلاح قرار گرفت.

لی زلدین، کاندیدای جمهوری خواه برای فرمانداری نیویورک، پنجشنبه شب در یک ایستگاه انتخاباتی مورد حمله مردی با سلاح قرار گرفت.
(کمپین زلدین)

به گفته شاهدان، جاکوبونیس توسط جو شنلی، مدیر ملی AMVETS، مقابله شد.

چنلی به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «فکر می‌کنم از جیبش دست راستش بالا آمد و تیغه‌ای روی دستش بود. “انگشت های او مانند دو سوراخ انگشت در تیغه بود و به سمت نماینده کنگره می رفت. و نماینده کنگره زلدین اولین لانچ را مسدود کرد. و سپس در حالی که دوباره سعی می کرد پرت کند، او را از پشت گرفتم و او را به زمین انداختم و او را نگه داشتم. زمین.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بدون آسیب های جدی گزارش شده است.

بری استیمسون، گابریل هیس و آدام سابس از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.