حزب دموکرات پنسیلوانیا پس از ۳۴ سال تغییر حزب داد، می‌گوید که حزب رای‌دهندگان خود را در جریان همه‌گیری رها کرده است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دموکرات‌های پنسیلوانیا دسته‌جمعی از حزب را ترک می‌کنند و تقریباً ۸۴۰۰ دموکرات در بخش غربی این ایالت، احزاب را تغییر می‌دهند تا پیش از انتخابات میان‌دوره‌ای سال ۲۰۲۲، جمهوری‌خواه شوند.

بث آن روزیکا، مادر پنسیلوانیا، به “Fox & Friends First” پیوست تا درباره داده ها و مسائلی که به اعتقاد او باعث مهاجرت دسته جمعی شده است بحث کند.

روزیکا به کارلی شیمکوس، مجری برنامه گفت: «فکر می‌کنم اقتصاد بسیار بزرگ است، و همچنین فکر می‌کنم بسیاری از مسائل مدرسه برای والدین در سراسر ایالت پنسیلوانیا، فقط تماشای اتفاقاتی که برای بچه‌های ما از نظر تحصیلی، اجتماعی و عاطفی افتاده وحشتناک است. .

“همه این سیاست های شکست خورده واقعاً منجر به افت تحصیلی شده است.”

دکتر. محمت اوز مدعی است که جان فترمن، رقیب دموکراتیک “تا ۴۶ سالگی با پول بابا زندگی می کرد”

روزیکا گفت که بسیاری از والدین از آنچه در دو سال و نیم گذشته در اینجا رخ داده است با افزایش تورم و قیمت بنزین “خسته و منزجر شده اند.”

مهمت اوز، نامزد جمهوری خواه مجلس سنا، پس از رای دادن در انتخابات مقدماتی پنسیلوانیا، در 17 می 2022، در برین آتین به رسانه ها سلام می کند.

مهمت اوز، نامزد جمهوری خواه مجلس سنا، پس از رای دادن در انتخابات مقدماتی پنسیلوانیا، در ۱۷ می ۲۰۲۲، در برین آتین به رسانه ها سلام می کند.
(اخبار فاکس)

بر اساس گزارش وزارت امور خارجه پنسیلوانیا، بیش از ۳۹۰۰۰ دموکرات ثبت نام حزب خود را در سال ۲۰۲۲ تغییر داده اند. در مقابل، تنها حدود ۱۲۰۰۰ رأی دهنده از حزب جمهوری خواه به حزب دموکرات تغییر کرده اند.

روزیکا گفت: “به عنوان یک دموکرات سابق برای ۳۴ سال قبل از همه گیری، من نیز فکر می کردم که حزب دموکرات واقعاً بر افرادی متمرکز شده است که آنها وانمود می کنند از آنها حمایت می کنند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او توضیح داد که چگونه حرفه خود را وقف کمک به خانواده ها در جوامع محروم کرده است تا منابع مورد نیاز برای موفقیت را به دست آورند، روایتی که حزب دموکرات همیشه ادعا می کرد از آن حمایت می کند.

روزیکا گفت: «آنچه من در طول همه گیری دیدم این بود که حزب دمکرات اساساً همه آن افراد را رها کرد. و به همین دلیل بود که حزب را ترک کردم، یا همانطور که دوست دارم بگویم، حزب واقعاً مرا ترک کرد، و فکر می‌کنم که افراد بسیار بیشتری واقعاً شروع به دیدن این موضوع کرده‌اند.»

اندریاس مایکل، که امسال در پنسیلوانیا احزاب خود را تغییر داد و جمهوری‌خواه شد، از خانواده‌ای مهاجر است و دموکرات‌ها را به شکست دادن رأی‌دهندگانی متهم کرد که «مدتی است» با آن‌ها ارتباط برقرار نکرده‌اند.

من بخشی از جامعه‌ای به نام شورای ملی آمریکایی‌های اریتره‌ای هستم و آنچه که ما متعهد به آن هستیم بسیج آرای نوسانی و افرادی است که خود را مقصر دموکرات‌ها می‌دانند، افرادی که حزب دموکرات مدت زیادی با آنها درگیر نبوده است. مایکائیل گفت: فقط به آنها سیاست شکست خورده را پیشنهاد کرده ام.

بنابراین ما تصمیم گرفتیم از رویکرد مردمی برویم و در واقع با نامزدهای جمهوری خواه ملاقات کنیم.”

در حالی که دکتر مهمت اوز مورد حمایت ترامپ قرار است در ماه نوامبر با معاون فرماندار دموکرات جان فترمن روبرو شود، رقابت بلندپایه سنا در پنسیلوانیا همچنان ادامه دارد.