حزب جمهوری‌خواه میشیگان پس از اینکه کارمندان خود را تهدید کردند، جشن شبانه انتخابات را لغو کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

حزب جمهوریخواه میشیگان یک مهمانی نظارت شبانه انتخاباتی را پس از یک کارمند لغو کرد ظاهراً در خارج از مقر لنسینگ حزب تهدید شده است.

پلیس لنسینگ گفت که افسران صبح سه شنبه در پاسخ به شکایتی مبنی بر تهدید به ساختمان رفتند، اما فردی که گفته می شود تهدید را انجام داده هنوز آنجا نبوده است. جردن گولکیس، سخنگوی پلیس، گفت که افسران توجه ویژه ای به آن منطقه خواهند داشت.

یک رای دهنده به محل رای گیری می رسد تا در انتخابات مقدماتی میشیگان رای خود را به صندوق بیندازد.

یک رای دهنده به محل رای گیری می رسد تا در انتخابات مقدماتی میشیگان رای خود را به صندوق بیندازد.
(بیل پولیانو/گتی ایماژ)

این کارمند که خواست نامش فاش نشود به فاکس نیوز گفت که مردی در پارکینگ به او نزدیک شد و او را مورد آزار و اذیت قرار داد و تهدید کرد که ساختمان را می سوزاند و زنان داخل آن را به بردگی می برد.

گاس پورتلا، سخنگوی حزب جمهوری‌خواه به فاکس نیوز گفت که حزب سال‌ها تهدید به مرگ را تجربه کرده است، اما چیزی شبیه به آنچه روز سه‌شنبه رخ داد، نبود.

کلیر مکاسکیل از ام اس ان بی سی: جمهوری خواهان می خواهند «سگ هایی که زنان را در فرودگاه ها بو می کنند» تا سقط جنین های خارج از ایالت را متوقف کنند.

پورتلا گفت: «ساختمان ما چندین بار از سوی یکی از رهگذران تهدید شد که نه تنها به یک کارمند زن قدیمی حمله کرد، بلکه نشان داد که قصد دارد ساختمان را تیراندازی کند و آن را به آتش بکشد.»

وی وابستگان حزب دمکرات را متهم کرد که از این حادثه استفاده کرده و با وضعیت شوخی می کنند، اما خاطرنشان کرد: “این نوع سیاستی است که آنها امروزه برنامه ریزی می کنند.”

او گفت: «حزب ما منصرف نخواهد شد و علیرغم تهدیدهای مداوم، به تلاش خستگی ناپذیر برای سیاست‌های جمهوری‌خواهان ادامه خواهیم داد». هیچ نوع خشونت علیه زنان هرگز نباید تحمل شود.»

حزب جمهوریخواه میشیگان گفت که گزارش پلیس را به اداره پلیس لنسینگ ارائه کرده است. پلیس هیچ اطلاعات دیگری، از جمله جزئیاتی در مورد تهدید و اینکه آیا آنها در حال تحقیق یا جستجوی مظنون هستند، منتشر نکرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پورتلا گفت که حزب جمهوری خواه میشیگان همچنان قصد دارد روز چهارشنبه یک رویداد وحدت جمهوری خواه را با امنیت بیشتر برگزار کند.