جیک پل پس از ممانعت از ورود به ایالات متحده برای کنفرانس مطبوعاتی، تامی فیوری را صدا می زند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ستاره یوتیوب که به بوکسور حرفه ای تبدیل شد، جیک پل، بوکسور بریتانیایی تامی فیوری را متهم کرد که تلاش کرده است ظاهراً از مبارزه خود خارج شده اند در ۶ آگوست پس از اینکه فیوری در روز سه شنبه فاش کرد که از ورود او به ایالات متحده برای یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از مبارزه منع شده است.

پل که در دوران حرفه ای خود ۵-۰ با ۴ ناک اوت بازی می کند، در توییتر از فیوری به خاطر آنچه که او “آخرین بهانه” نامید، انتقاد کرد.

او نوشت: «تامی، مهم نیست که چقدر تلاش می‌کنی از این مبارزه بیرون بیایی، من ۲ هر کاری که در توانم است انجام می‌دهم، ۲ به تو اجازه نمی‌دهم راه خود را از دست بدهی.» “تیم من و شرکای من مراحلی را که باید برای حل کردن آخرین بهانه ۲ بردارید، روشن کرده اند.”

خزدار، که ۸-۰ با چهار ناک اوت استاو پیشتر در اینستاگرام توضیح داد که او را در فرودگاه هیترو متوقف کردند و به او گفتند که ویزای او رد شده است و افزود که این یک “شوک بزرگ” برای کل تیمش بود.

تامی فیوری در جریان مبارزه سبک وزن بین تامی فیوری و پرزمسلاو بینندا در Copper Box Arena در 21 دسامبر 2019 در لندن، انگلستان، پیروزی را جشن می‌گیرد.

تامی فیوری در جریان مبارزه سبک وزن بین تامی فیوری و پرزمسلاو بینندا در Copper Box Arena در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۹ در لندن، انگلستان، پیروزی را جشن می‌گیرد.
(جیمز چنس/گتی ایماژ)

پرواز مایک تایسون پس از مشت زدن به مسافر در پرواز: گزارش

“از سوی امنیت داخلی به من گفته شد که ESTA (سیستم الکترونیکی ایالات متحده برای مجوز سفر) من رد شده است و من به دلیلی که ظاهراً می دانم نتوانستم به ایالات متحده سفر کنم. می توانم اینجا بایستم و بگویم که ” هیچ کار اشتباهی انجام نداده‌ام و نمی‌دانم چرا اجازه سفر به ایالات متحده را ندارم.” او در استوری اینستاگرام خود گفت.

“من نمی دانم چرا امروز این اتفاق افتاده است، این یک شوک بزرگ برای من و کل تیم من است. بدیهی است که این موضوعی است که باید حل شود. این مسائل دولتی است. این خیلی بزرگتر از مبارزه در حال حاضر است، و من من فقط سعی می کنم آن را حل کنم، اما فقط می خواستم به همه شما اطلاع دهم که در کجا بود.”

3 آگوست 2021 - تامی فیوری در طی یک کنفرانس مطبوعاتی.

۳ آگوست ۲۰۲۱ – تامی فیوری در طی یک کنفرانس مطبوعاتی.
(تصاویر اکشن از رویترز/پیتر سیبورا)

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

منابع مجری قانون به TMZ Sports گفتند که این موضوع به فیوری مربوط می شود ارتباط با یک رئیس مظنون جنایت.

شرکت تولید پل، Most Valuable Promotions، بیانیه‌ای در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد و گفت که فیوری یک ماه پیش در ایالات متحده بود و از اطلاع از مسائل مربوط به ویزای خود “تعجب” کرد.

جیک پل، سمت چپ، در طول سومین دور مبارزه با وزن رزمناو، یکشنبه، 19 دسامبر 2021، در تامپا، فلوریدا، به تایرون وودلی مشت می زند.

جیک پل، سمت چپ، در طول سومین دور مبارزه با وزن کروزر، یکشنبه، ۱۹ دسامبر ۲۰۲۱، در تامپا، فلوریدا، به تایرون وودلی مشت می زند.
(AP Photo/Chris O’Meara)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

MVP گفت: «علیرغم اطمینان‌های فراوان تامی فیوری و تیمش مبنی بر اینکه او می‌توانست به ایالات متحده بیاید، و با دانستن اینکه تامی ماه گذشته در کالیفرنیا بود، ما شگفت‌زده شدیم که متوجه شدیم او روز دوشنبه در فرودگاه هیترو مشکلی داشته است.» در یک توییت

پل و فیوری هستند مجموعه ای برای رویارویی در مدیسون اسکوئر گاردن در ۶ اوت.