جیک تپر از سی‌ان‌ان به دلیل تعجب که چرا «مکالمه ملی» در مورد تعطیلی مدارس وجود ندارد، ضربه خورد.


جیک تپر، گوینده سی‌ان‌ان، به دلیل اینکه گفت که از نبود یک گفتگوی ملی درباره تأثیرات مخرب تعطیلی مدارس در دوران همه‌گیری و یادگیری از راه دور بر کودکان «تعجب» کرده، مورد انتقاد کاربران توییتر قرار گرفت.

او در شب جمعه «سی ان ان» گفت: «باید بگویم تعجب می کنم که هیچ گفت وگویی ملی درباره آسیب هایی که به بچه ها به دلیل این تعطیلی مدارس و یادگیری مجازی و همه چیز وارد شده است، انجام نشده است.

“من نمی گویم که باید یک مرحله ملی انجام شود، اما ما نمی توانیم فقط وانمود کنیم که دانش آموزان کلاس پنجمی که اکنون کلاس هفتم هستند، [problems] این اتفاق نیفتاد.»

تاپر در ادامه خواستار یک “جنبش دو حزبی” شد تا بحران آموزشی ناشی از بسته شدن دوران کووید و تغییر به سمت یادگیری مجازی را بشناسد.

JAKE TAPPER با وجود ماموریت جدید CNN به سمت غیر حزبی بودن، در پرایم تایم ضربه های گوپ را تقویت می کند

جیک تپر مجری شبکه CNN.

جیک تپر مجری شبکه CNN.
(عکس از کوین مازور/گتی ایماژ برای WarnerMedia)

کاربران توییتر از تپر انتقاد کردند و ریاکاری او را از توییت‌های قبلی که در اواسط همه‌گیری نوشته شده بود، از جمله توییتی که به نقل از نیویورک تایمز به دلیل انتقاد از فشار ترامپ برای بازگشایی مدارس اشاره می‌کرد، اعلام کردند.

روزنامه نگار گرگ پرایس نوشت: «جیک تاپر پادشاهی است که می‌خواهد «مکالمه‌های ملی» درباره موضوعات مهمی داشته باشد که به دموکرات‌ها آسیب می‌رساند، دو سال پس از اینکه وانمود کرد این اتفاق نمی‌افتد.

وارن دیویدسون، نماینده ایالت اوهایو، پیشنهاد کرد که تاپر از جمله رسانه‌هایی است که تلاش می‌کنند نقش خود را در آنچه او «اقتدارگرایی کووید» می‌خواند، «حفظ حافظه» کند.

تیم کارنی، ستون‌نویس واشنگتن اگزمینر، در این باره می‌گوید: «یک توضیح غم‌انگیز این است که قفل‌کنندگان آنقدر سرسخت و سانسور بودند که مردم عادی را به ساکت بودن عادت دادند.

“.@Liberty_Ctr Brach v. Newsom را به چالش کشیدن تعطیلی مدارس، که اکنون در SCOTUS قرار است در کنفرانس ۱۱/۴ به چالش بکشد. مارک ترامل، که به عنوان مدیر اجرایی و مشاور کل مرکز آزادی آمریکا خدمت می کند، در مورد این موضوع گفت: باور کنید، میزان نفرت خالصی که از چپ هنگام تشکیل پرونده در سال ۲۰۲۰ دریافت کردیم، غیر واقعی بود.

#حقایق اول: جیک تپر، استاندارد دوگانه کروناویروس CNN در مورد تظاهرات ترامپ و بایدن فاش شد

کودکان در 23 سپتامبر 2020، در استمفورد، کانکتیکات، سوار اتوبوس به مدرسه می شوند.

کودکان در ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰، در استمفورد، کانکتیکات، سوار اتوبوس به مدرسه می شوند.
((عکس از جان مور/گتی ایماژ))

نمایندگان گروه هایی مانند Moms for Liberty با این موضوع موافقت کردند و گفتند که آنها مدتی در مورد این موضوع صحبت می کردند، اما بلافاصله “سکوت” گرفتند.

“بسیاری از ما @Moms4Liberty @Awake_IL مدت زیادی است که در این مورد صحبت کرده اند. هنگامی که مادران میانه رو و محافظه کار شروع به اشاره به این مسائل و سؤال از هیئت مدیره مدارس کردند، ما ساکت شدیم و رسانه های لیبرال آنها را نظریه پردازان توطئه نژادپرست خطاب کردند. مادران می‌دانستند، و ما درست می‌گفتیم!» هلن کارادشه لوینسون از Moms for Liberty Illinois توییت کرد.

جیک تپر از سی‌ان‌ان شکایت می‌کند که بایدن به «اطلاعات نادرست» کووید رسیدگی نمی‌کند: حکومت جمهوری اسلامی از «ضد علم» استقبال می‌کند

 لوگوی CNN در خارج از محل برگزاری دومین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری 2020 حزب دموکرات، در تئاتر فاکس در دیترویت، میشیگان، ایالات متحده، 30 ژوئیه 2019 قرار دارد. رویترز/برایان اسنایدر/عکس فایل

لوگوی CNN در خارج از محل برگزاری دومین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ حزب دموکرات، در تئاتر فاکس در دیترویت، میشیگان، ایالات متحده، ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۹ قرار دارد. رویترز/برایان اسنایدر/عکس فایل
(رویترز/برایان اسنایدر/عکس فایل)

برخی دیگر، Tapper را به دلیل «غافل بودن» از مکالمات بزرگتر در مورد تأثیرات شدید تعطیلی مدارس و یادگیری مجازی، از جمله پایین آمدن نمرات آزمون، نگرانی‌های رشدی و سایر مهارت‌های کلیدی، از جمله جنبه‌های توسعه مهارت‌های حرکتی اولیه مانند بستن بند کفش، پاره کردند.

برخی از دموکرات‌ها نیز به شدت انتقاد کردند و درخواست‌های تاپر را برای “مکالمه دو حزبی” گره زدند و استدلال کردند که برخی مایل به انجام این گفتگوها با جمهوری‌خواهان نیستند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید