جیکوب الوردی الویس پریسلی را در کنار کیلی اسپانی ستاره «پریسیلا» در عکس‌های مجموعه فیلم با نگاه اول پخش می‌کند.


ژاکوب الوردی الویس پریسلی درونی خود را در عکس های نگاه اول برای فیلم آینده سوفیا کاپولا “پریسیلا” در کنار کیلی اسپانی که قرار است نقش پریسیلا پریسلی را بازی کند، نشان داد.

این دو در حال فیلمبرداری در تورنتو دیده شدند. ستاره “Euphoria” یک کت و شلوار سرمه ای دوخت با موهای تیره به تن کرد و بازیگر “Craft: Legacy” در حالی که مدل موی زنبوری نمادین پریسیلا را به تن داشت، لباس صورتی به تن کرد.

فیلم جدید بر اساس خاطرات پریسیلا به نام «الویس و من» در سال ۱۹۸۵ ساخته خواهد شد که زندگی شخصی او با الویس را بازگو می کند.

بازیگران جیکوب الوردی در نقش الویس پریسلی بعدی در فیلم جدید سوفیا کاپولا “پریسیلا”

در همین حال، مدل کایا گربر به نظر می رسد که چندین رابطه با “پادشاه راک اند رول” دارد.

جیکوب الوردی الویس پریسلی درونی خود را در عکس های اولین نگاه برای فیلم بیوگرافی سوفیا کوپولا کانالیزه کرد. "پریسیلا،" در کنار کیلی اسپانی، که قرار است نقش پریسیلا پریسلی را بازی کند.

ژاکوب الوردی الویس پریسلی درونی خود را در اولین عکس‌ها برای فیلم بیوگرافی سوفیا کاپولا “پریسیلا” در کنار کیلی اسپانی، که قرار است نقش پریسیلا پریسلی را بازی کند، هدایت کرد.
(تصویر مستقیم)

گربر می‌تواند فهرست خود را بررسی کند که اکنون با دو بازیگری که الویس را به تصویر کشیده‌اند، قرار گذاشته است – دوست پسر فعلی او، آستین باتلر، و سابق، الوردی.

کایا گربر می‌تواند فهرست خود را بررسی کند که اکنون با دو بازیگری که الویس را به تصویر کشیده‌اند قرار قرار داده است - دوست پسر فعلی او، آستین باتلر و سابق، جیکوب الوردی.

کایا گربر می‌تواند فهرست خود را بررسی کند که اکنون با دو بازیگری که الویس را به تصویر کشیده‌اند قرار قرار داده است – دوست پسر فعلی او، آستین باتلر و سابق، جیکوب الوردی.
(گتی ایماژ)

باتلر نقش افسانه موسیقی را در نسخه باز لورمن از “الویس” ایفا کرد، زیرا الوردی نیز در نقش “شاه” در فیلم آینده A24 بازی می کند.

آستین باتلر اسطوره موسیقی را در نسخه باز لورمن بازی کرد "الویس،" به عنوان الوردی نیز به عنوان بازیگران "پادشاه" در فیلم آینده A24، و با سوپر مدل Kaia Gerber قرار می‌گیرد.

آستین باتلر اسطوره موسیقی را در نسخه باز لورمن از “الویس” ایفا کرد، زیرا الوردی نیز در نقش “پادشاه” در فیلم آینده A24 ایفای نقش می کند و با سوپر مدل کایا گربر قرار می گیرد.
(گتی ایماژ)

با این حال، این اولین بار نیست که الوردی لباس اسطوره موسیقی می پوشد.

الویس پریسلی پس از عروسی خود در 1 مه 1967، گونه به گونه با عروس خود، پریسیلا آن بولیو سابق، نشسته است.

الویس پریسلی پس از عروسی خود در ۱ مه ۱۹۶۷، گونه به گونه با عروس خود، پریسیلا آن بولیو سابق، نشسته است.
(گتی ایماژ)

وقتی گربر و الوردی در سال ۲۰۲۰ با هم قرار گذاشتند، این جفت لباس پریسیلا و الویس پریسلی را پوشیدند.

این دو با کمک میکاپ هنرمند مشهور سام ویسر به این زوج مشهور تبدیل شدند.

پس از یک سال آشنایی، این دو تصمیم گرفتند راه خود را ادامه دهند و از هم جدا شوند.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

پس از جدایی، گربر بعد از آن با باتلر آشنا شد، زیرا ظاهراً این جفت در دسامبر ۲۰۲۱ با هم ارتباط برقرار کردند و به طور علنی با هم در فرش قرمز مت گالا ۲۰۲۲ شرکت کردند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گربر، دختر سوپرمدل سیندی کرافورد، علاوه بر علاقه‌های مکرر عاشقانه‌اش به بازیگرانی که مظهر «پادشاه راک اند رول» بودند، تصادفاً یک برادر بزرگتر به نام پریسلی نیز دارد.