جیم هاربا از میشیگان با جیمز فرانکلین از ایالت پن، گوشت گاو می‌خورد: «من ماهی بزرگ‌تری برای سرخ کردن دارم».


جیم هاربا، سرمربی تیم فوتبال میشیگان ولورینز به اظهارات جیمز فرانکلین سرمربی پن استیت در مورد طراحی استادیوم میشیگان پاسخ داد که معتقد است برای تیم‌ها طراحی شده است تا در یک تونل خاص منتهی به رختکن دعوا کنند.

Nittany Lions فرانکلین در ۱۵ اکتبر به “The Big House” در Ann Arbor رفت و در نیمه دوم برتری داشت و منجر به پیروزی ۴۱-۱۷ Wolverines شد. اما در طول نیمه، هر دو تیم در آن تونلی که او درباره آن صحبت می کرد، به هم رسیدند و وارد یک مسابقه فریاد زدند.

فرانکلین سه شنبه گذشته از طریق The Athletic گفت: “تونل یک مشکل است و مشکل دارد.” ما اولین تیمی نیستیم که وارد یک مسابقه فک در تونل می شویم.”

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

سرمربی جیمز فرانکلین از پن استیت نیتانی لاینز در نیمه دوم بازی مقابل میشیگان ولورینز در استادیوم میشیگان در 15 اکتبر 2022 در آن آربور، میشیگان به تماشای بازی می پردازد.

سرمربی جیمز فرانکلین از پن استیت نیتانی لاینز در نیمه دوم بازی مقابل میشیگان ولورینز در استادیوم میشیگان در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۲ در آن آربور، میشیگان به تماشای بازی می پردازد.
(مایک مولهالند/گتی ایماژ)

هاربا در اظهاراتی که روز دوشنبه برای The Athletic منتشر کرد، به فرانکلین پاسخ داد و گفت که این فرانکلین بود که شروع تقابل را آغاز کرد.

هاربا توضیح داد: “تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که وارد رختکن خود شوند.” “شما به وضوح دیدید که آنها کاملاً متوقف شدند و به ما اجازه ندادند که از تونل بلند شویم. به نظر می رسید که این یک ترفند ساده به نظر می رسد که ما را از رختکن خود دور کنند. به نظر می رسید. [Franklin] رهبر کل ماجرا بود.”

جیمز فرانکلین، سرمربی پن استیت می گوید یک تونل در استادیوم میشیگان یک مشکل پس از حادثه نیمه تمام است.

هاربا در خدمت تیم فرانکلین، دشمن ده بزرگ، اولین باخت آنها در این فصل بود، زیرا ولورینز تیم شماره ۵ کشور بود که با شماره ۱۰ Nittany Lions روبرو شد.

سرمربی فوتبال جیم هاربا از میشیگان ولورینز در نیمه اول بازی فوتبال کالج مقابل پن استیت نیتانی لاینز در استادیوم میشیگان در 15 اکتبر 2022 در آن آربور، میشیگان در کنار زمین دیده می‌شود.

سرمربی فوتبال جیم هاربا از میشیگان ولورینز در نیمه اول بازی فوتبال کالج مقابل پن استیت نیتانی لاینز در استادیوم میشیگان در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۲ در آن آربور، میشیگان در کنار زمین دیده می‌شود.
(آرون جی. تورنتون/گتی ایماژ)

هاربا به دلیل موقعیت خود به عنوان یکی از تیم های برتر کشور، در نهایت همه چیز را کنار گذاشت.

او گفت: «من ماهی بزرگتری برای سرخ کردن دارم تا اینکه نگران این نوع ناله باشم.

نه ۵ MICHIGAN RUNS ALL OVER BIG 10 RIVAL NO. 10 PENN STATE IN DOMINATING WIN

Wolverines از بازی دویدن خود برای مالکیت Nittany Lions استفاده کردند، دوانوان ادواردز و بلیک کوروم هر کدام دو تاچ داون در این بازی داشتند و بیش از ۱۰۰ یارد عجله داشتند. ادواردز تنها با ۱۶ بار ۱۷۳ یارد و کوروم در ۲۸ بار ۱۶۶ یاردی داشت.

سرمربی فوتبال جیم هاربا از میشیگان ولورینز در نیمه دوم بازی فوتبال کالج مقابل پن استیت نیتانی لاینز در استادیوم میشیگان در 15 اکتبر 2022 در آن آربور، میشیگان واکنش نشان می‌دهد.  میشیگان ولورینز در این بازی با نتیجه 41 بر 17 مقابل پن استیت نیتنی لاینز پیروز شد.

سرمربی فوتبال جیم هاربا از میشیگان ولورینز در نیمه دوم بازی فوتبال کالج مقابل پن استیت نیتانی لاینز در استادیوم میشیگان در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۲ در آن آربور، میشیگان واکنش نشان می‌دهد. میشیگان ولورینز در این بازی با نتیجه ۴۱ بر ۱۷ مقابل پن استیت نیتنی لاینز پیروز شد.
(آرون جی. تورنتون/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

میشیگان با برتری ۲۵-۳ از پن استیت در نیمه دوم، هفتمین بازی فصل خود را برد و بدون شکست باقی ماند. آنها به تیم شماره ۴ کشور پس از جورجیا، ایالت اوهایو و تنسی منتقل شدند. پن استیت به شماره ۱۳ نقل مکان کرد.