جیلین دنیلز، بازیکن NWSL، به دلیل امتناع از پوشیدن پیراهن پراید، می نشیند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جیلین دنیلز، مدافع لیگ ملی فوتبال زنان، جمعه شب پس از آن در بازی تیم کارولینای شمالی کوریج شرکت نکرد. امتناع از پوشیدن پیراهن پراید، تیم تایید کرد

سخنگوی تیم قبل از شروع بازی به رسانه ها گفت که دنیلز ۲۹ ساله برای مسابقه روز جمعه در زمین نخواهد بود. علیه روح واشنگتن به دلیل تصمیم او برای نپوشیدن پیراهن های با مضمون غرور شجاعت.

کلی اوهارا، مدافع واشنگتن اسپیریت، چپ، و جلین هینکل دنیلز، مدافع کارولینای شمالی کوریج، در جریان بازی NWSL، در 30 مارس 2022، در آئودی فیلد در واشنگتن دی سی، برای یک توپ می جنگند.

کلی اوهارا، مدافع واشنگتن اسپیریت، چپ، و جلین هینکل دنیلز، مدافع کارولینای شمالی کوریج، در جریان بازی NWSL، در ۳۰ مارس ۲۰۲۲، در آئودی فیلد در واشنگتن دی سی، برای یک توپ می جنگند.
(رندی لیتزینگر/آیکون اسپورت وایر از طریق گتی ایماژ)

در این بیانیه از طریق ESPN آمده است: “Jaelene امشب در فهرست قرار نخواهد گرفت زیرا او تصمیم گرفته است که پیراهن پراید ما را نپوشد.” “در حالی که ما از انتخاب او ناامید هستیم، به حق او برای گرفتن این تصمیم برای خودش احترام می گذاریم.

چندین بازیکن پرتو از لوگوی شب غرور سازمان با استناد به دلایل مذهبی خارج شدند

ما مشتاقیم که امشب جامعه LGBTQIA+ را با طرفداران، بازیکنان و کارکنان خود جشن بگیریم و مشتاقانه منتظر میزبانی اولین جشنواره غرورمان قبل از شروع هستیم.»

به گزارش اسپورت ایلوستریتد، دنیلز که در ماه دسامبر قراردادی یک ساله با شجاعان امضا کرد، پیش از این در سال ۲۰۱۷ به دلیل امتناع از پوشیدن پیراهن های پراید، پیشنهاد بازی برای تیم ملی زنان را رد کرد.

Jaelene Daniels از کارولینای شمالی کوریج، سمت چپ، به دنبال پاس دادن به آنجل سیتی اف سی در ورزشگاه Banc of California در 29 آوریل 2022 در لس آنجلس است.

Jaelene Daniels از کارولینای شمالی کوریج، سمت چپ، به دنبال پاس دادن به آنجل سیتی اف سی در ورزشگاه Banc of California در ۲۹ آوریل ۲۰۲۲ در لس آنجلس است.
(مگ اولیفانت/گتی ایماژ)

باشگاه پس از انتشار اخباری مبنی بر قرارداد او پس از انتقاد شدید، بیانیه ای را منتشر کرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

در نامه سرگشاده به طرفداران از طریق ESPN آمده است: «تصمیم برای امضای مجدد Jaelene به سادگی گرفته نشد و شامل گفتگوهای مهمی بین رهبری سازمان و Jaelene بود. اولویتی که در این گفتگوها بیان شده است، ایمنی بازیکنان ما و حفظ فضایی فراگیر و محترمانه برای کل تیم است.»

دنیلز بعداً بیانیه خود را در مورد بحث و جدل در رسانه های اجتماعی منتشر کرد.

جیلین دانیلز از کارولینای شمالی کوریج به تیمش در جریان بازی مقابل پورتلند تورنز اف سی در ورزشگاه Zions Bank در 17 ژوئیه 2020، در هریمان، یوتا، آموزش می دهد.

جیلین دانیلز از کارولینای شمالی کوریج به تیمش در جریان بازی مقابل پورتلند تورنز اف سی در ورزشگاه Zions Bank در ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰، در هریمان، یوتا، آموزش می دهد.
(برایان بایرلی/ISI عکس/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“من می مانم متعهد به ایمانم و تمایل من برای مردم این است که بدانند عشق من به آنها بر اساس سیستم اعتقادی یا جنسیت آنها نیست.» او نوشت: «من دعا می کنم و کاملاً معتقدم که هم تیمی هایم می دانند که چقدر آنها را گرامی می دارم، به آنها احترام می گذارم و آنها را دوست دارم. “

او هنوز در مورد حادثه روز جمعه اظهار نظری نکرده است.