جیلن براون ۳۰ امتیاز به دست آورد، سلتیکس باکس را تا سری مساوی شکست داد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لحظه‌ای در جریان باخت سلتیکس مقابل باکس بود که به نظر می‌رسید جیلن براون هرگز شوت نخواهد کرد.

در اوایل بازی ۲، احساس می شد که او ممکن است از دست ندهد.

براون ۲۵ امتیاز از ۳۰ امتیاز خود را در نیمه اول به دست آورد و بوستون سه شنبه شب با نتیجه ۱۰۹ بر ۸۶ میلواکی را شکست داد تا در یک بازی به نیمه نهایی کنفرانس شرق برسد.

براون گفت: “این بازی پلی آف است. همین است.” ما نمی‌توانیم اجازه دهیم که یک بازی به نوعی دیکته کند که این سری چگونه پیش می‌رود. ما می‌خواستیم از دروازه تهاجمی عمل کنیم.»

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جیلن براون، گارد بوستون سلتیکس، در حالی که بروک لوپز (11) مرکز میلواکی باکس تحت فشار بود، در نیمه اول بازی 2 نیمه نهایی کنفرانس شرق در پلی آف بسکتبال NBA، سه شنبه، 3 می 2022، در بوستون، شوت می زند.

جیلن براون، گارد بوستون سلتیکس، در حالی که بروک لوپز (۱۱) مرکز میلواکی باکس تحت فشار بود، در نیمه اول بازی ۲ نیمه نهایی کنفرانس شرق در پلی آف بسکتبال NBA، سه شنبه، ۳ می ۲۰۲۲، در بوستون، شوت می زند.
(AP Photo/Charles Krupa)

براون یک شب تیراندازی ناامیدکننده را در بازی ۱ تکان داد، و در نیمه اول ۹ بر ۱۰، از جمله ۵ بر ۵ از خط ۳ امتیازی، ۹ بر ۱۰ به دست آمد. جیسون تاتوم ۱۹ امتیاز و ۸ پاس گل به دست آورد. گرانت ویلیامز با ۲۱ امتیاز به کار خود پایان داد. ال هورفورد ۱۴ امتیاز و ۱۱ ریباند داشت.

براون گفت: “ما می خواستیم بیاییم و طوری بازی کنیم که فصل ما در خط است و این کار را انجام دادیم.”

این سریال تا بازی ۳ روز شنبه در میلواکی از سر گرفته نمی شود.

بوستون ۲۰ از ۴۳ را از آنسوی قوس به پایان رساند و ۲۴ امتیاز از ۱۶ گردش میلواکی کسب کرد.

ایمه اودوکا، سرمربی سلتیکس گفت: «ما می‌خواستیم با آمادگی بدنی آن‌ها هماهنگ شویم و امشب با مشت بازی کنیم. “یک پیام بزرگ این بود که به آنها نشان دهیم ما کی هستیم.”

آنها این کار را کردند.

سلتیکس بدون مارکوس اسمارت بازیکن دفاعی سال بازی کرد، بعد از اینکه قبل از بازی با ران پای راست کبودی که در بازی ۱ داشت از بازی خارج شد. زمانی که او با سن آنتونیو بود.

تاتوم گفت: “کشتی باید به حرکت خود ادامه دهد. همه باید کمی بیشتر کار کنند.”

حتی بدون اسمارت، سلتیکس پس از تریپل دابل جیانیس آنتتوکومپو در بازی های ابتدایی سری، او را به ۲۸ امتیاز محدود کرد – بیشتر در کوارتر سوم – ۹ ریباند و ۷ پاس منجر به گل. جرو هالیدی ۱۹ امتیاز و ۷ پاس گل به دست آورد. بابی پورتیس ۱۳ امتیاز و ۸ ریباند به دست آورد.

آنتتوکومپو گفت که سلتیکس کارهای زیادی را انجام می دهد تا کار را برای او در داخل سخت کند.

او گفت: «بدن قوی، فعال بودن، فیزیکی بودن – تقریباً همین است. “پیدا کردن هم تیمی هایت سخت تر شده است.”

با تماشای اسمارت با لباس های خیابانی از روی نیمکت، سلتیکس هفت امتیاز اول بازی را به دست آورد تا ۱۸-۳ پیش بیفتد و باکس را مجبور به تایم اوت سریع کند.

بوستون در طول دویدن از نقاط مختلف زمین گلزنی کرد – هم در حاشیه و هم در داخل رنگ حمله کرد. همچنین شامل ۱۲ امتیاز از خط ۳ امتیازی بود، جایی که سلتیکس در بیشتر بازی ۱ تلاش کرد.

اودوکا گفت: «ویلت چمبرلین آن پایین (در رنگ) نیست. ما می توانیم به سراشیبی برسیم و حمله کنیم.»

Antetokounmpo 6 شوت اول خود را از دست داد تا اینکه در نهایت از طریق یک دانک روی اسکوربورد قرار گرفت و کمتر از یک دقیقه به پایان زمان باقی مانده بود.

این امر باعث نشد که بوستون در کوارتر دوم با نتیجه ۳۲-۲۱ پیش بیفتد.

سلتیکس به اشتراک خود ادامه داد و دفاع میلواکی را در حالت تعقیب نگه داشت و در نهایت با نتیجه ۶۵-۴۰ در نیمه دوم پیش افتاد.

باکس در کوارتر سوم به برتری ۲۶ امتیازی سلتیکس رسید. Antetokounmpo با ۱۸ امتیاز در این دوره بازی را کلید زد. بازی ۱۰-۰ میلواکی، با کمک بیش از پنج دقیقه خشکسالی گلزنی سلتیکس، برتری بوستون را در اواخر کوارتر سوم به ۷۲-۵۶ کاهش داد.

میلواکی به نوبه خود ادامه داد و با یک جفت پرتاب آزاد توسط آنتتوکومپو نتیجه را به ۹۴-۸۲ رساند. اما تیتوم یک پرتاب ۳ امتیازی زد و بوستون دوباره عقب نشینی کرد.

نکات

باکس: در کوارتر چهارم خطای بدون توپ روی آنتتوکومپو را به چالش کشید. … پورتیس در کوارتر سوم برای یک خطای آشکار روی هورفورد فراخوانده شد. … Antetokounmpo 2 بر ۱۲ از زمین در نیمه اول بود. … میلواکی در نیمه اول ۹ بازی برگشتی داشت.

سلتیکس: تاتوم به دلیل مشاجره در یک تماس در کوارتر چهارم به دلیل یک ضربه فنی سوت زد. … ۱۳ از ۲۰ از ۳ در نیمه اول به پایان رسید… در به چالش کشیدن خطای مسدود کننده که بر روی وایت در کوارتر دوم خوانده شد ناموفق بود، خطای سوم او. … بوستون در ۲۴ دقیقه ابتدایی ۱۵ امتیاز کمتر از گردش های میلواکی به دست آورد.

فقط یک بسته بندی

تاتوم بعد از آن مچ دست چپش را با نوار سیاه پیچیده شد. اما او گفت که این کار صرفاً یک کار نواری “بیش از حد” توسط مربی سلتیکس بود.

تاتوم گفت: “من فقط زمین خوردم، برای اینکه تورم کم شود.”

وضعیت SMART

اودوکا گفت اسمارت در دو روز گذشته مقداری تورم، درد و محدودیت حرکتی را تجربه کرده است. اما انتظار این است که او به موقع برای بازی ۳ آماده شود.

“با سه روز مرخصی ما فرض می کنیم که او خوب باشد.”