جیسون چافتز: موریل بوزر، شهردار دی سی، وارد عمل شده و از گارد ملی درخواست کمک می کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جیسون چافتز درباره نحوه درخواست شهردار واشنگتن دی سی موریل بوسر از گارد ملی برای کمک به مهاجران در شهر با وجود اینکه در گذشته آن را به عنوان یک شهر پناهگاه در گذشته اعلام کرده بود، در «زاویه اینگراهام» صحبت کرد.

لورا انگراهام: بایدن در بحبوحه رکود زیر نظرش فقط می داند چگونه ببازد

جیسون چافتز: اما اکنون موریل بوسر، شهردار دی سی، در حال وارد شدن به این موضوع است اقدام و التماس از گارد ملی برای رسیدگی با هجوم افراد غیرقانونی به شهر. چیزی که از سوی کسی که در زمان تحلیف ترامپ این را اعلام کرد، بسیار ریاکارانه به نظر می رسد.

فرمانداران ایالت سرخ مانند ابوت در تگزاس و دوسی در آریزونا در چند ماه گذشته افراد غیرقانونی را با اتوبوس به پایتخت کشور ما می فرستند. برخی حتی تا همین امروز صبح وارد شدند. این یک بخش بسیار کوچک، کوچک و کوچک است. ما در مورد ۴۰۰۰ نفر از میلیون ها نفری که از مرز ما عبور کرده اند صحبت می کنیم. و اکنون باوزر می بیند که از زمان روی کار آمدن بایدن و هریس، کشورهای مرزی با چه چیزی سر و کار داشته اند. در حیاط خلوت من نیست.

واشنگتن، دی سی - 22 ژوئیه: شهردار موریل بوئر در ضیافت ناهار رهبری Legacy &  جوایز کنفرانس ملی لیگ شهری 2022 - روز 3 در مرکز همایش والتر ای. واشنگتن در 22 ژوئیه 2022 در واشنگتن دی سی.  (عکس از برایان استوکس/گتی ایماژ)

واشنگتن، دی سی – ۲۲ ژوئیه: شهردار موریل بوئر در ضیافت ناهار رهبری Legacy & جوایز کنفرانس ملی لیگ شهری ۲۰۲۲ – روز ۳ در مرکز همایش والتر ای. واشنگتن در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی. (عکس از برایان استوکس/گتی ایماژ)
(شهردار Bowser DC زاویه اینگراهام)

البته وزارت دفاع در حال پرش از این موضوع است و می گوید: «وزیر این درخواست برای کمک را بسیار جدی می گیرد». اکنون این سوال پیش می‌آید که اگر این کار به این راحتی است Bowser برای فراخوانی در گارد ملی برای گرفتن قانونیپاسخ فوری وزارت دفاع چرا سایر ایالت ها دقیقاً همین کار را انجام نمی دهند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید