جودی سویتین، ستاره «فول هاوس» در جریان اعتراض به حکم دادگاه عالی در مورد آزادراه لس آنجلس توسط لس آنجلس هل داده شد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جودی سویتین، ستاره «فول هاوس» در حالی که روز شنبه در اعتراض به حکم دادگاه عالی Roe v Wade در لس آنجلس بود، توسط یک افسر اداره پلیس لس آنجلس از خاکریز به زمین سیمانی رانده شد.

در ویدئویی که توسط عکاس مایکل آد گرفته شده است، به نظر می رسد که این بازیگر ۴۰ ساله در حالی که “گروهی از معترضان مسالمت آمیز را از بزرگراه دور می کند” به زمین پرتاب می شود که با تعدادی از فعالان در منطقه مرکز شهر جمع شده بودند. شهر

سویتین با یک تی شرت مشکی و شلوار لی مشکی با یک کوله پشتی مشکی و یک مگافون وصل شده به بازویش دیده شد. در یک نقطه از ویدیو، به نظر می رسید سویتین از یک تپه خاکی به سمت زمین رانده شده بود.

روی زمین سر خورد و کلاهش روی سرش چرخید. جمعیتی جمع شدند تا به او کمک کنند دوباره بلند شود.

جودی سویتین در جریان تظاهرات روز شنبه در لس آنجلس به زمین زده شد.  ستاره «فول هاوس» در سال 2019 در «کانال هالمارک» و «فیلم‌ها و اسرار» در تور زمستانی 2019 در پاسادنا، کالیفرنیا شرکت کرد.

جودی سویتین در جریان تظاهرات روز شنبه در لس آنجلس به زمین زده شد. ستاره «فول هاوس» در سال ۲۰۱۹ در «کانال هالمارک» و «فیلم‌ها و اسرار» در تور زمستانی ۲۰۱۹ در پاسادنا، کالیفرنیا شرکت کرد.
(ریچل لونا)

اولیویا رودریگو “F— You” را در دوئت با لیلی آلن در جشنواره گلاستونبری به قضات دادگاه عالی تقدیم می کند

صدای یکی از معترضان شنیده می شد که فریاد می زد، “اف— چه مشکلی با شما دارد؟” دیگری پرسید: جودی، تو خوبی؟

سویتین تقریباً بلافاصله دوباره برخاست، کلاه خود را مرتب کرد و با دیگر معترضان در نزدیکی آزادراه ۱۰۱ به شعارهای «نه عدالت، نه صلح» پیوست.

سویتین به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «من به صدها نفری که دیروز برای استفاده از حقوق متمم اول خود و انجام اقدامات فوری برای اعتراض مسالمت‌آمیز به بی‌عدالتی‌های عظیمی که از دادگاه عالی ما ارائه شده است، بسیار افتخار می‌کنم.

“فعالیت ما تا زمانی که صدای ما شنیده شود و اقدامی صورت نگیرد ادامه خواهد داشت. این ما را منصرف نخواهد کرد، ما به مبارزه برای حقوق خود ادامه خواهیم داد. تا زمانی که همه ما آزاد نباشیم، ما آزاد نیستیم.”

واکنش هالیوود به واژگون شدن ROE V WADE: “کاملاً وحشتناک”

فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر با اداره پلیس لس آنجلس تماس گرفت.

سویتین بعداً چند کلمه نوشته ScottyJohns @highroadsaloon را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که توسط @saadia_mirza پست شد.

جودی سویتین در اولین اکران فیلم شرکت می کند "هنر اعتراض" در تئاتر چینی TCL در 26 اوت 2021 در هالیوود، کالیفرنیا.

جودی سویتین در اولین نمایش “هنر اعتراض” در تئاتر چینی TCL در ۲۶ اوت ۲۰۲۱ در هالیوود، کالیفرنیا شرکت می کند.
(عکس از آلن برزوفسکی)

در این پست نوشته شده بود: «به همسرم گفتم آیا فکر می‌کنید کسی به دلیل اینکه نتوانسته سقط جنین کند، خودکشی می‌کند؟»

“او بلافاصله پاسخ داد “بله.”

سپس او اضافه کرد که “همه آن دوست پسرها و شوهرهایی وجود خواهند داشت که آنها را به قتل می‌رسانند زیرا آنها هم نتوانستند یکی از آنها را پیدا کنند” و این دنیای من را تکان داد.

سویتین نوشت: “واقعی و غم انگیز.” او از یک هشتگ برای هجی استفاده کرد: “شما طرفدار زندگی نیستید، فقط طرفدار تولد هستید.”

سوئیتین به خاطر بازی در نقش دختر وسطی مورد علاقه اش استفانی تانر در فیلم فول هاوس و جدیدترین ریبوت، «فولر هاوس» شناخته می شود.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

تصمیم SCOTUS در روز جمعه عملاً به پایان رسید به رسمیت شناختن یک حق قانون اساسی سقط جنین که از سال ۱۹۷۳ برقرار بوده است و به دولت‌ها این قدرت را می‌دهد که اجازه دهند، محدود یا ممنوعیت کلی خدمات بهداشتی را بدهند.

جودی سویتین در سریال کمدی خانوادگی محبوب

جودی سویتین در سریال کمدی خانواده محبوب “Full House” در نقش دختر وسطی استفانی تانر بازی کرد.
(بایگانی عکس ABC/محتوای سرگرمی عمومی دیزنی)

ساموئل آلیتو، کلارنس توماس، نیل گورسوچ، امی کونی بارت و برت کاوانا، قضات دیوان عالی به پایان دادن به حفاظت از سقط جنین فدرال رأی مثبت دادند. قاضی ارشد جان رابرتز پایان دادن به Roe را تایید نکرد.

استفن بریر، سونیا سوتومایور و النا کاگان، قاضی دادگاه، در یک مقاله مشترک ۵۹ صفحه ای نوشتند: “اکثریت رو و کیسی را به یک دلیل رد کرده است: زیرا همیشه آنها را تحقیر کرده است، و اکنون رای لازم برای رد آنها را دارد.” مخالفت.

“با غلبه بر رو و کیسی، این دادگاه به اصول راهنمای خود خیانت می کند. با اندوه – برای این دادگاه، اما بیشتر، برای میلیون ها زن آمریکایی که امروز یک حمایت اساسی از قانون اساسی را از دست داده اند – ما مخالفیم.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید