جوجو فلچر و جردن راجرز ستاره‌های سریال The Bachelorette ازدواج کرده‌اند: «احساس می‌کنیم خیلی خوش شانس هستیم!»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جوجو فلچر و جردن راجرز در نهایت گفتند “من” و تقریباً شش سال پس از ملاقات در برنامه واقعی دوستیابی ABC “The Bachelorette” ازدواج کردند.

این زوج در طی مراسمی صمیمی با نزدیکترین دوستان و خانواده خود در کارخانه شراب سازی سان استون در سانتا ینز، کالیفرنیا، پس از دو بار به تعویق انداختن عروسی خود به دلیل همه گیری ویروس کرونا، عهد و پیمان خود را رد و بدل کردند.

این سازنده املاک و مستغلات ۳۱ ساله درباره شوهر گوینده ورزشی خود به مجله People گفت: “این کلیشه به نظر می رسد، اما من واقعاً با بهترین دوستم ازدواج می کنم.”

“هر اتفاقی که در رابطه ما افتاده است ما را قوی تر کرده است. و ما احساس می کنیم خیلی خوش شانس هستیم.”

جوجو فلچر و جردن راجرز بالاخره گفتند "انجام میدهم" نزدیک به شش سال پس از ملاقات در برنامه واقعی دوستیابی ABC "لیسانس." انها بازدید کردند "اضافی" در فروشگاه Levi's Times Square، 30 اکتبر 2019، در شهر نیویورک.

جوجو فلچر و جردن راجرز تقریباً شش سال پس از ملاقات در برنامه واقعی دوستیابی ABC “The Bachelorette” سرانجام گفتند “من” آنها در ۳۰ اکتبر ۲۰۱۹، در شهر نیویورک، از “Extra” در فروشگاه Levi’s Times Square بازدید کردند.
(استیون فردمن)

فلچر با لباس مجلسی اینس دی سانتو که از سرشانه بیرون آمده بود با اندام متناسبی که به داخل یک قطار توری سفید اثیری کشیده شده بود، در راهرو قدم زد.

او گفت: “حس خیلی خوبی است. مدتی طول کشید تا به اینجا رسیدم، اما همه چیز ارزشش را داشت. ما بالاخره ازدواج کردیم. بی صبرانه منتظر شروع فصل بعدی زندگی مشترکمان هستیم.”

مهمانان این رویداد کراوات مشکی شامل زاج های “لیسانس” بکا تیلی بودند که به عنوان ساقدوش خدمت می کرد. ریون گیتز; و آدام گوتشالک

زوج های “لیسانس” و “لیسانسه” که هنوز با هم هستند

این زوج قدرتمند با Gianna SanFilippo و Leila Lewis از BeInspired PR متحد شدند تا قبل از ادامه جشن در تاکستان در ۳۵ دقیقه شمال سانتا باربارا، یک شام ایتالیایی زیبا از پاستا، استیک و ماهی را برای مهمانان خود در فضای باز برنامه ریزی کنند.

فلچر می‌گوید: «ما می‌خواستیم حال و هوای عروسی‌مان به یک معنا سنتی باشد، اما همچنین سرگرم‌کننده و منحصربه‌فرد باشد». “ما برای مدت طولانی برنامه ریزی کرده ایم، بنابراین می خواستیم درست باشد!”

مشخص نیست که برادر جردن، آرون راجرز، کوارتربک گرین بی پکرز، در این مراسم حضور داشت یا خیر. برادران سال‌هاست که رابطه‌شان قطع شده است.

راجرز و فلچر سابقه طولانی دارند. او اولین بار در سال ۲۰۱۶ در طول فصل ۱۲ برنامه محبوب، زمانی که او به جای نایب قهرمان رابی هیز، آخرین گل رز خود را به جردن داد، خواستگاری کرد.

راجرز و فلچر سابقه طولانی دارند زیرا او اولین بار در سال 2016 در طول فصل 12 برنامه محبوب، زمانی که او آخرین گل رز خود را به جای رابی هیز نایب قهرمان به جردن داد، پیشنهاد داد.

راجرز و فلچر سابقه طولانی دارند زیرا او اولین بار در سال ۲۰۱۶ در طول فصل ۱۲ برنامه محبوب، زمانی که او آخرین گل رز خود را به جای رابی هیز نایب قهرمان به جردن داد، پیشنهاد داد.
(ABC/Matt Klitscher)

ازدواج جوجو فلچر و جردن راجرز به دلیل نگرانی از ویروس کرونا به تعویق افتاد

او بعداً در سال ۲۰۱۹ دوباره از دوربین خارج شد و آنها برنامه‌ریزی عروسی را آغاز کردند، فقط برای همه‌گیری کووید-۱۹ تا آنها را وادار کند تا از زمانی که قرار بود یکی از هیجان‌انگیزترین زمان‌های زندگی‌شان باشد، قدمی بردارند.

راجرز در مورد اینکه مجبور شد روز بزرگ خود را دو بار تغییر دهد، گفت: “ما در سال ۲۰۲۰ قرار ملاقات داشتیم و سپس در سال ۲۰۲۱ قرار ملاقات داشتیم.”

ما مدام فکر می کردیم که جهان به حالت عادی باز خواهد گشت، اما اینطور نشد.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

فلچر گفت: آنها برای مدت کوتاهی به فکر فرار افتادند، اما متوجه شدند که زمان از قبل به نفع ما بوده است، و ما تصمیم گرفتیم آن را کنار بگذاریم، بنابراین روز می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که ما می خواستیم.

فلچر و راجرز علیرغم مشکلات غیرعادی در یک زمان پر هرج و مرج، هیجان زده هستند که در خوشبختی تازه ازدواج کرده مستقر شوند.

"من فقط برای شروع این فصل بعدی از زندگی ما بسیار آماده هستم،" فلچر در مورد عروسی خود گفت.  جوجو در رویداد راه اندازی پاپ آپ لس آنجلس Cupshe در 30 مارس 2022 در هالیوود شرکت کرد.

فلچر در مورد عروسی خود گفت: “من برای شروع فصل بعدی زندگی ما بسیار آماده هستم.” جوجو در رویداد راه اندازی پاپ آپ لس آنجلس Cupshe در ۳۰ مارس ۲۰۲۲ در هالیوود شرکت کرد.
(امی ساسمن)

او گفت: «جردن تمام چیزی است که من همیشه در یک مرد به دنبالش بوده‌ام. “من برای شروع این فصل بعدی از زندگی ما بسیار آماده هستم.”

فلچر و راجرز پس از تریستا و رایان ساتر، دزیره هارتسوک و کریس زیگفرید و ریچل لیندزی و برایان عباسولو، پنجمین زوج مجردی هستند که از این فرنچایز ازدواج کردند.

فصل ۷ “Bachelorette” اشلی هبرت و برنده JP Rosenbaum در سال ۲۰۱۲ ازدواج کردند و این زوج دو فرزند دارند، اما آنها در سال ۲۰۲۰ با طلاق نهایی در اکتبر ۲۰۲۱ اعلام کردند که از یکدیگر جدا می شوند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید