جوایز تونی ۲۰۲۲: «حلقه عجیب» بهترین موزیکال را دریافت کرد و جنیفر هادسون تبدیل به یک EGOT شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

موزیکال “یک حلقه عجیب” اثری با محوریت سیاهی و عجیب و غریب، یکشنبه در جوایز تونی جایزه بهترین موزیکال جدید را دریافت کرد.

موزیکال مایکل آر جکسون درباره یک همجنس‌باز سیاه‌پوست راه‌انداز برادوی است که تلاش می‌کند نمایشی درباره یک همجنس‌باز سیاه‌پوست راهبان برادوی بنویسد. جکسون برنده جایزه بهترین کتاب نیز شد.

مایکل آر. جکسون، سمت چپ دوم، جایزه بهترین موزیکال جدید را دریافت کرد "یک حلقه عجیب" در هفتاد و پنجمین دوره جوایز سالانه تونی در یکشنبه، 12 ژوئن 2022، در رادیو سیتی موزیک هال در نیویورک.  (عکس از چارلز سایکس/اینویژن/AP)

مایکل آر. جکسون، سمت چپ دوم، جایزه بهترین موزیکال جدید را برای «حلقه عجیب» در هفتاد و پنجمین دوره جوایز سالانه تونی در یکشنبه، ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲، در رادیو سیتی موزیک هال در نیویورک دریافت کرد. (عکس از چارلز سایکس/اینویژن/AP)

و جنیفر هادسون پس از برنده شدن جایزه بهترین فیلم موزیکال، “A Strange Loop” که او تهیه کننده آن است، به گروه نخبه ای از افراد پیوست که برنده جایزه امی، گرمی، اسکار و تونی شده اند.

«حلقه عجیب» برای برترین جایزه شب، «ام جی»، موزیکال زندگینامه ای از محبوب ترین آثار ستاره فقید پاپ مایکل جکسون را شکست داد.

توبی کیث، نویسنده آهنگی که در ۱۱ سپتامبر تبدیل شد فریاد: “هرگز به خاطر وطن پرستی عذرخواهی نکنید”

اما موزیکال درباره پادشاه پاپ برنده چهار جایزه تونی شد، از جمله بهترین طراحی رقص، بهترین طراحی نور برای یک موزیکال و بهترین طراحی صدا برای یک موزیکال. مایلز فراست جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک موزیکال را برای بازی در نقش مایکل جکسون به خانه برد.

خواکینا کالوکانگو برای بازی در “میدان بهشت”، اثری درباره مهاجران ایرلندی و سیاهپوستان آمریکایی که در شهر نیویورک در زمان جنگ داخلی برای بقا تلاش می کردند، جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در یک فیلم موزیکال را دریافت کرد.

احیای آهنگساز نمادین استفان ساندهیم “Company” برنده پنج جایزه در شب شد، از جمله برای بهترین احیای موسیقی.

کریستینا آگیلرا گرد و غبار “ADIRRTY” را از بین می برد، “LADY MARMALADE” را با MYA در LA PRIDE اجرا می کند.

بازیگران از "شرکت" در هفتاد و پنجمین جوایز سالانه تونی در یکشنبه، 12 ژوئن 2022، در رادیو سیتی موزیک هال در نیویورک اجرا می کند.  (عکس از چارلز سایکس/اینویژن/AP)

گروه بازیگران «Company» در هفتاد و پنجمین دوره جوایز سالانه تونی در یکشنبه ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲ در رادیو سیتی موزیک هال در نیویورک اجرا می کنند. (عکس از چارلز سایکس/اینویژن/AP)

“شرکت” احساسات متضاد یک فرد در مورد تعهد را بررسی می کند که به طور سنتی بر روی یک لیسانس متمرکز بود. با این حال، در احیا، روی یک زن متمرکز شد و جنسیت چندین زوج در کار تغییر کرد.

ماریان الیوت جایزه بهترین کارگردانی یک فیلم موزیکال را برای «کمپانی» به دست آورد و او تنها زنی است که سه جایزه تونی را برای کارگردانی دریافت کرده است. او از Sondheim تشکر کرد که به او اجازه داد یک زن در “جلو و مرکز” قرار گیرد.

پتی لوپون برنده بهترین بازیگر نقش اول زن در یک موزیکال و مت دویل برای بازی در “Company” جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک موزیکال را دریافت کردند.

تیلور سویفت در جشنواره ترایبکا “خیلی خوب” صحبت می کند

مایلز فراست و بازیگران "ام جی" در هفتاد و پنجمین جوایز سالانه تونی در یکشنبه، 12 ژوئن 2022، در رادیو سیتی موزیک هال در نیویورک اجرا کنید.  (عکس از چارلز سایکس/اینویژن/AP)

مایلز فراست و بازیگران “MJ” در هفتاد و پنجمین دوره جوایز سالانه تونی در یکشنبه، ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲، در رادیو سیتی موزیک هال در نیویورک اجرا می کنند. (عکس از چارلز سایکس/اینویژن/AP)

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

سوندهایم که اواخر سال گذشته درگذشت، در بخش ویژه ای که برنادت پیترز آهنگ خود را به نام “کودکان گوش خواهند داد” را خواند، مورد تقدیر قرار گرفت.

چندین سخنرانی پذیرفته شده از تماشاگران برای بیرون رفتن و دیدن نمایش ها علیرغم نگرانی ها در مورد همه گیری ویروس کرونا تشکر کردند و مارشا گی هاردن از ۱۵۰ افسر ایمنی دعوت شده به عنوان مهمان برای نمایش جوایز تقدیر کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

۳۴ محصول جدید این فصل نشان دهنده بازگشت کامل به سینماها پس از تقریباً دو سال از همه گیری COVID-19 است. آخرین Tonys از ۹ ماه پیش شاهد برندگانی بود که فقط از ۱۸ نمایشنامه و موزیکال واجد شرایط انتخاب شدند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.