جنیفر لوپز و بن افلک پس از عروسی غافلگیرکننده در لاس وگاس، قصد دارند یک مهمانی بزرگتر داشته باشند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جنیفر لوپز و همسرش بن افلک قصد دارند پس از گفتن “من” در مراسم عروسی صبح روز یکشنبه در لاس وگاس، یک “مهمانی بزرگتر” برگزار کنند تا ازدواج غافلگیرکننده خود را با دوستان و خانواده جشن بگیرند.

این هنرپیشه ۵۲ ساله که این آخر هفته آینده نیز تولد دارد، ازدواج خود با افلک را در یک پست خبرنامه برای مشترکین اعلام کرد و در آنجا فاش کرد که آنها عهد خود را در نمازخانه The Little White Wedding Chapel درست بعد از نیمه شب گفته اند.

او درباره این عروسی صمیمی نوشت: “ما این کار را کردیم. عشق زیباست. عشق مهربان است. و معلوم شد که عشق صبور است. بیست سال صبور.” این زوج روز شنبه به نوادا پرواز کردند، مجوز ازدواج گرفتند و به مقصد محبوب وگاس استریپ رفتند تا نذر خود را بگویند و زن و شوهر شوند.

یک منبع به مجله People گفت که این زوج اکنون “برنامه دارند یک مهمانی بزرگتر برگزار کنند تا بتوانند با خانواده و دوستان جشن بگیرند.”

جنیفر لوپز و بن افلک در حال برنامه ریزی برای داشتن یک "مهمانی بزرگتر" با دوستانشان پس از ازدواج در یک مراسم عروسی صمیمی در صبح یکشنبه در لاس وگاس.

جنیفر لوپز و بن افلک پس از ازدواج در یک مراسم عروسی صمیمی در صبح یکشنبه در لاس وگاس، قصد دارند یک “مهمانی بزرگتر” با دوستان خود برگزار کنند.
(جنیفر لوپز/ OntheJLo.com)

جنیفر لوپز ازدواج با بن افلک را در عروسی غافلگیرکننده اعلام کرد: ما این کار را انجام دادیم. عشق زیبا است’

این خودی افزود: آنها هنوز برای ماه عسل برنامه ریزی نکرده اند. جنیفر می گوید هر روز با بن ماه عسل است.

“از زمانی که آنها دوباره شروع به قرار ملاقات کردند، جنیفر واقعاً باور داشت که همین است. او مشتاق است که با بن پیر شود. او از بن بسیار خوشحال و راضی است. او نمی توانست چیز دیگری بخواهد. او فکر می کند همه چیز عالی است. “

بنا به گزارش TMZ، لوپز و افلک در خانه ای که او در رایسبورو جورجیا دارد، میزبان یک “بشار بزرگ” هستند.

ملک خصوصی افلک در ۸۷ هکتار و عمارت اصلی ۶۰۰۰ فوت مربع قرار دارد و به گونه ای طراحی شده است که شبیه یک خانه مزرعه ای قدیمی با ستون های ۲۴ فوتی، کرکره ها و یک ایوان پیچیده شده است.

جنیفر لوپز گفت عروسی او در لاس وگاس با بن افلک بود "دقیقا همان چیزی که ما می خواستیم"

جنیفر لوپز گفت عروسی او در لاس وگاس با بن افلک “دقیقا همان چیزی بود که ما می خواستیم”.
(جنیفر لوپز/OntheJLo.com)

جنیفر لوپز، سفر ۲۰ ساله بن افلک به سوی ازدواج و خوشبختی پس از آن

این مجتمع دارای سه ساختار مجزا است و تقریباً یک ساعت خارج از ساوانا در منطقه حفاظت‌شده جزیره همپتون قرار دارد.

طبق گزارش ها، افلک در سال ۲۰۰۳ زمانی که برای اولین بار با لوپز نامزد کرد، این ملک را به قیمت ۷ میلیون دلار خریداری کرد.

بن و جن اولین بار در سال ۲۰۰۲ نامزد کردند و در سپتامبر ۲۰۰۳ قصد ازدواج داشتند، اما عروسی خود را به تعویق انداختند و در نهایت تا ژانویه ۲۰۰۴ رابطه خود را متوقف کردند. آنها در آوریل ۲۰۲۱ دوباره عاشقانه خود را احیا کردند و در اوایل سال جاری نامزدی خود را اعلام کردند.

بعد از ظهر یکشنبه، لوپز نوشت که آنها عروسی صمیمی “دقیقا همان چیزی بود که ما می خواستیم” زیرا این زوج برای عکس هایی که با طرفدارانش به اشتراک گذاشته بودند لبخند زدند. جنیفر یک لباس سفید بدون بند با آستین‌های توری بلند به تن داشت، در حالی که بن برای مراسم یک تاکسیدو کلاسیک سفید به تن داشت.

او نوشت: «دیشب ما به وگاس پرواز کردیم، با چهار زوج دیگر در صف دریافت مجوز ایستادیم، و همگی سفری مشابه به پایتخت عروسی جهان داشتند. پشت سر ما دو مرد دست در دست هم گرفتند و یکدیگر را گرفتند. در مقابل ما، یک زوج جوان که در دومین سالگرد تولد دخترشان سه ساعت رانندگی از ویکتورویل طی کردند – همه ما یک چیز را می‌خواهیم – تا دنیا ما را به عنوان کسی بشناسد. شرکای خود و از طریق نماد باستانی و تقریباً جهانی ازدواج به دنیا ابراز عشق کنیم.”

جنیفر لوپز درخواست تغییر نام خانوادگی خود را برای مطابقت با همسرش بن افلک داد.  طبق گزارش ها، این زوج در آخر هفته در نوادا ازدواج کردند و سال گذشته در ایتالیا تصویر شدند.

جنیفر لوپز درخواست تغییر نام خانوادگی خود را برای مطابقت با همسرش بن افلک داد. طبق گزارش ها، این زوج در آخر هفته در نوادا ازدواج کردند و سال گذشته در ایتالیا تصویر شدند.
(پاسکال لی سیگرتین)

ستاره “Hustlers” نوشت که آنها “به سختی تا نیمه شب به کلیسای کوچک عروسی سفید رسیدند” جایی که دوقلوهای او، اِمه ماریبل و ماکسیمیلیان، از عکس‌هایی که او از کادیلاک کانورتیبل صورتی به اشتراک گذاشته بود، روی صندلی راننده ظاهر شدند.

«بنابراین با بهترین شاهدانی که تا به حال می‌توانید تصور کنید، یک لباس از یک فیلم قدیمی و یک ژاکت از کمد بن، نذرهای خود را در کلیسای کوچک خواندیم و حلقه‌هایی را که تا آخر عمر خواهیم داشت به یکدیگر دادیم. آنها حتی بلوتوث برای راهپیمایی (کوتاه) در راهرو داشتند.

جنیفر لوپز قانوناً نام خانوادگی را در پرونده جواز ازدواج با بن افلک تغییر می دهد

اما در نهایت این بهترین عروسی ممکنی بود که می‌توانستیم تصور کنیم. یکی که مدت‌ها پیش رویای آن را داشتیم و یکی واقعی (از نظر ایالت، لاس وگاس، یک کانورتیبل صورتی و یکی دیگر) در نهایت بسیار بسیار طولانی “

لوپز ادامه داد: “وقتی عشق واقعی است، تنها چیزی که در ازدواج اهمیت دارد، یکدیگر است و قولی که به یکدیگر می دهیم، دوست داشته باشیم، مراقبت کنیم، درک کنیم، صبور باشیم، محبت کنیم و با هم خوب باشیم. ما این را داشتیم و خیلی چیزهای دیگر. بهترین شب زندگی ما. از کلیسای کوچک عروسی سفید تشکر می کنم که به من اجازه داد تا از اتاق استراحت برای تغییر استفاده کنم در حالی که بن در اتاق مردانه عوض می شود.”

او گفت: «آنها درست می گفتند، تنها چیزی که نیاز دارید عشق است. ما بسیار سپاسگزاریم که به وفور، یک خانواده فوق‌العاده جدید متشکل از پنج فرزند شگفت‌انگیز و زندگی‌ای که هیچ‌وقت دلیل بیشتری برای انتظارش نداشتیم، داریم.”

“به اندازه کافی در اطراف بمانید و شاید بهترین لحظه زندگی خود را در یک رانندگی در لاس وگاس در ساعت دوازده و نیم صبح در تونل عشق رانندگی با فرزندان خود و کسی که برای همیشه با آن سپری خواهید کرد، بیابید. عشق چیز بزرگی است، شاید بهترین چیز باشد و ارزش انتظار را دارد.”

او پست خود را امضا کرد: “با عشق، خانم جنیفر لین افلک.

اسناد دادگاه نشان می دهد که خواننده “جنی از بلوک” که به عنوان “پارتی ۲” فهرست شده است، درخواست “نام جدیدی” در پرونده گواهی ازدواج خود کرده است که اولین بار در روز شنبه ۱۶ ژوئیه در دفتر کارمند شهرستان کلارک دریافت شد.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

بن به عنوان “حزب ۱” در سند ذکر شده است و نام کامل او به عنوان ثبت شده است “بنجامین گزا افلک.”

ستاره «با من ازدواج کن» قبلاً زمانی که با خواننده مارک آنتونی ازدواج کرد، نام خود را تغییر داد. تقریباً شش ماه پس از نهایی شدن طلاق آنها در سال ۲۰۱۴ – و سه سال پس از جدایی آنها – لوپز نام خانوادگی خود، مونیز را کنار گذاشت.

این زوج هیچ فرزندی با هم ندارند، اما چندین فرزند از روابط قبلی مشترک دارند.

افلک و همسر سابق جنیفر گارنر دارای سه فرزند، ویولت، ۱۶، سرافینا، ۱۳، و ساموئل، ۱۰ ساله.

لوپز دوقلوهای ۱۴ ساله مکس و اِمی با مارک آنتونی سابق دارد.

او همچنین قبلاً برای حمایت از رقصنده کریس جاد از سال ۲۰۰۱-۲۰۰۳ ازدواج کرده بود و یک سال ازدواج با اوجانی نوآ داشت که در سال ۱۹۹۷ آغاز شد و در سال ۱۹۹۸ به پایان رسید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید