جمهوری خواهان به آرای مهاجرت و امنیت مرزی در آشتی آینده چشم دوخته اند «رای-آ-راما»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جمهوری خواهان سنا به دنبال ردیف کردن تعدادی از آرا در مورد اصلاحیه های مربوط به مهاجرت و امنیت مرزی در “رای آرم” آینده مربوط به لایحه مصالحه بودجه هستند – اقداماتی که می تواند بر دموکرات ها در رقابت های سخت انتخابات مجدد فشار بیاورد. .

دموکرات‌ها تلاش می‌کنند لایحه کاهش هزینه‌های اجتماعی را از طریق فرآیند آشتی بودجه – که تنها به ۵۰ رای در سنا با دور زدن ۶۰ رای فیلیباستر نیاز دارد، به تصویب برسانند، به این معنی که می‌تواند بدون حمایت جمهوری‌خواهان تصویب شود.

این لایحه شامل اصلاح داروهای تجویزی، هزینه های عمده برای مسائل آب و هوایی، گسترش مزایای قانون مراقبت مقرون به صرفه و افزایش مالیات، از جمله بر شرکت های بزرگ است. این قانون به دنبال بیش از یک سال مذاکرات دموکرات ها برای تصویب یک لایحه با استفاده از فرآیندی به نام آشتی بودجه برای دور زدن بحث سنا انجام می شود.

این لایحه توسط چاک شومر، رهبر اکثریت سنا و سناتور جو مانچین، DW.Va، حمایت شده است. مانچین پیشنهادهای سال گذشته نزدیک به ۳ تریلیون دلار را با عنوان «بهتر بساز» اژدر کرد. قانونگذاران قانون جدید را “قانون کاهش تورم” نامیده اند و ادعا کرده اند که ۴۳۳ میلیارد دلار هزینه می کند، اما ۷۳۹ میلیارد دلار درآمد مالیاتی افزایش می دهد.

جمهوری خواهان می گویند که هزینه های اجتماعی و مالیات دموکراتیک می تواند پول را به اعتراضات مربوط به آب و هوا هدایت کند

رای موافق می تواند به جمهوری خواهان این فرصت را بدهد تا اصلاحیه های مهاجرت و مرز را به لایحه سازش بودجه اضافه کنند.

رای موافق می تواند به جمهوری خواهان این فرصت را بدهد تا اصلاحیه های مهاجرت و مرز را به لایحه سازش بودجه اضافه کنند.
(AP Photo/J. David Ake)

اما استفاده از فرآیند آشتی به این معنی است که این لایحه برای تعداد نامحدودی از اصلاحات باز است و جمهوری خواهان امیدوارند از این مزیت استفاده کنند.

با بحران شدید مرزی که از ماه مارس گذشته آغاز نشده است، جمهوری‌خواهان در ماه آگوست از یک رای موافق استفاده کردند تا یک سری آرای دشوار را برای دموکرات‌های میانه‌رو در مورد مهاجرت، از جمله تأمین مالی برای امنیت مرزها و اجرای قوانین مهاجرت داخلی، جمع‌آوری کنند. برخی از این اقدامات مورد حمایت دموکرات ها قرار گرفت.

یکی از دستیاران مجلس سنا روز پنجشنبه به فاکس نیوز دیجیتال گفت که اصلاحات “چندین” در مورد مسائل مربوط به مرز و مهاجرت توسط دفاتر مختلف در حال انجام است.

در همین حال، سناتور جیمز لنکفورد از R-Okla به خبرنگاران گفت که قصد دارد اصلاحیه ای را در رابطه با عنوان ۴۲ ارائه کند – دستور بهداشت عمومی که از مارس برای اخراج اکثریت مهاجران به دلیل همه گیری کووید-۱۹ استفاده شده است. ۲۰۲۰. دولت بایدن به دنبال پایان دادن به این فرمان بوده است، اما تاکنون توسط یک دادگاه فدرال از انجام آن جلوگیری شده است. جمهوری خواهان و برخی دموکرات ها از دولت بایدن خواسته اند تا این دستور را تمدید کند یا حتی آن را تایید کند.

این رای‌ها می‌تواند دموکرات‌های میانه‌رو – برخی که از عنوان ۴۲ و بودجه اضافی برای تدابیر امنیتی مرزی حمایت کرده‌اند – در موقعیتی قرار دهند که از سایر اعضای حزب خود جدا شوند و به اصلاحات مورد حمایت جمهوری‌خواهان رأی دهند. اگر چنین باشد، پس این خطر وجود دارد که سایر دموکرات‌ها ممکن است از اضافات خودداری کنند و این قانون را به کلی نابود کنند.

این وضعیتی است که سناتور باب منندز از ایالت نیوجرسی، کبوتر کلیدی مهاجرت را به صدا درآورده است تا زنگ خطر را برای دموکرات های همکار به صدا درآورد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او این هفته در توییتی نوشت: «تصویب اصلاحاتی که به دسترسی به پناهندگی پایان می‌دهد یا دیوار مرزی ترامپ را گسترش می‌دهد، مهاجرت شکسته ما را ترمیم نمی‌کند و آشتی را به خطر می‌اندازد». ما باید از جوامع مهاجر در برابر برنامه‌های جمهوری‌خواه برای استفاده از آشتی برای ایجاد تفرقه بین ما و پیشبرد سیاست‌های نفرت‌انگیز و مخرب ترامپ در قبال مهاجران دفاع کنیم.»

شومر روز پنجشنبه اعلام کرد که سنا روز شنبه تشکیل جلسه خواهد داد تا رای گیری رویه ای برای پیشبرد لایحه آشتی برگزار کند.

تایلر اولسون از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.