جلسه استماع ۶ ژانویه: دیوید مویر از ABC و کریس کریستی پس از استناد دولت سابق به “روند” تردید در انتخابات با هم درگیر شدند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دیوید مویر، گوینده ABC News با کریس کریستی، فرماندار سابق نیوجرسی و یکی از مشارکت کنندگان ABC News در جریان پوشش این شبکه از جلسه دادگاه ۶ ژانویه روز سه شنبه، تبادل نظر پرتنشی داشت.

مویر با این پرسش آغاز کرد که آیا افشاگری‌های کمیته منتخب مجلس نمایندگان درباره وقایعی که منجر به شورش در کنگره شد، در میان رای‌دهندگان جمهوری‌خواه طنین‌انداز خواهد شد و به نامزدهای جمهوری‌خواه در تگزاس اشاره کرد که به گفته مویر، رئیس‌جمهور بایدن را به‌عنوان «نه رئیس جمهور قانونی» و صرفاً یک «رئیس جمهور موقت».

“ببین، دیوید، این به سال ۲۰۰۰ باز می گردد، زمانی که شما حامیان ال گور را داشتید که حتی پس از اینکه معاون رئیس جمهور گور انتخابات را پذیرفت و خود آن را به عنوان رئیس مجلس سنا تایید کرد، از پذیرش جورج خودداری کردند. کریستی روز سه شنبه گفت که دبلیو بوش مشروع است. “شما از هیلاری کلینتون گفتید که هنوز نتایج انتخابات ۲۰۱۶ را مشروع نمی‌داند. این یک چیز بسیار خطرناک در این کشور است که در سال ۲۰۲۰ زمانی که دونالد ترامپ …

کریس کریستی در مورد نحوه مبارزه با رقبای بالقوه ۲۰۲۴ در مرحله مناظره GOP می گوید

کریس کریستی، فرماندار سابق نیوجرسی و مشارکت کننده ABC News.  (عکس از Lorenzo Bevilaqua/ABC از طریق Getty Images)

کریس کریستی، فرماندار سابق نیوجرسی و مشارکت کننده ABC News. (عکس از Lorenzo Bevilaqua/ABC از طریق Getty Images)

مویر بلافاصله مداخله کرد و تاکید کرد که گور “در مقابل ملت ایستاد و در واقع تسلیم شد و کاری بسیار متفاوت از آنچه ما شاهد بودیم انجام داد.”

کریستی به لنگر زد: “خب، من این را گفتم، دیوید.” “بیایید آنچه را که گفتم به خاطر بیاوریم. حتی پس از اینکه ال گور انتخابات را پذیرفت و در کنگره به کشور رفت و انتخابات را به عنوان رئیس مجلس سنا تایید کرد، هنوز بسیاری از حامیان او در سراسر کشور بودند که باور نداشتند او جورج است. دبلیو بوش مشروع بود و در واقع به صدور گواهینامه در مجلس نمایندگان رای منفی داد.»

۶ ژانویه: مشتاق ترول کردن ترامپ، “Morning Joe” بیننده در همه شبکه ها را با “The Apprentice” مقایسه می کند

کریستی ادامه داد: “چیزی که من می گویم این است که این روند و الگوی نگران کننده ای است که از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۶ تا کنون در سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است.”

مویر دوباره حرفش را قطع کرد: “میفهمم چی میگی.” من فقط نمی‌خواهم مخاطبان ما فکر کنند که من نمی‌دانم وقتی رئیس‌جمهور سابقی دارید که در این انتخابات بذر شک می‌کارد، برابری واقعی در اینجا وجود ندارد.»

کریستی سعی کرد حرفش را تمام کند، اما مویر او را قطع کرد، و او به سرعت گفتگو را به یکی دیگر از اعضای میزگرد انتقال داد.

دیوید مویر گوینده ABC News با کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی در جلسه استماع روز سه شنبه کمیته منتخب مجلس نمایندگان در 6 ژانویه درگیر شد.

دیوید مویر گوینده ABC News با کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی در جلسه استماع روز سه شنبه کمیته منتخب مجلس نمایندگان در ۶ ژانویه درگیر شد.
(© ۲۰۱۷ American Broadcasting Companies, Inc. کلیه حقوق محفوظ است.)

در میان کسانی که روز سه شنبه در برابر کمیته منتخب مجلس شهادت دادند، برد رافنسبرگر، وزیر امور خارجه جورجیا، گیب استرلینگ، مقام ایالتی جورجیا و راستی باورز، رئیس مجلس نمایندگان ایالت آریزونا بودند که همگی جزئیات فشارهایی را که از سوی رئیس جمهور سابق ترامپ بین انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ و انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ مواجه شده بودند، بیان کردند. گواهی پیروزی بایدن

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لیبرال ها جلسات جاری را به عنوان نگاهی عمیق به تلاش برای براندازی انتخابات ۲۰۲۰ ستایش کرده اند، در حالی که محافظه کاران جلسات استماع ۶ ژانویه را به عنوان یک تمرین حزبی برای زانو زدن ترامپ در آستانه انتخابات بالقوه ۲۰۲۴ ارزیابی کرده اند.