جفری کوپر، عضو آکادمی فیلم سینمایی هالیوود به اتهام کودک آزاری به زندان محکوم شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک قاضی لس آنجلس، یک چهره با نفوذ هالیوود و عضو قدیمی آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک را به اتهام کودک آزاری به هشت سال زندان محکوم کرد.

جفری کوپر، ۷۰ ساله، که سابقاً یک معمار ماهر و مهندس آکوستیک بود، با دستبند و لباس آبی و سفید زندانی برای اطلاع از سرنوشت خود وارد دادگاه ون نویز در ون نویز، کالیفرنیا شد.

خانواده وی که در جلسه حضور داشتند و برادرش قبل از اینکه قاضی آلن اشنایدر حکم را صادر کند بیانیه ای را برای دادگاه قرائت کردند.

به گفته مقامات، او همچنین باید به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کند.

LA DA GASCON از دست دادن دومین مشاور برتر در میان تلاش برای فراخوان و خشم عمومی بر سر جنایت

ون نویز، کالیفرنیا - 25 ژوئیه: جفری کوپر، معمار هالیوود و عضو آکادمی فیلم، پس از اینکه توسط هیئت منصفه در ماه مه در سه مورد کودک آزاری مجرم شناخته شد، قبل از اینکه به هشت سال زندان دولتی به دلیل کودک آزاری محکوم شود، وارد دادگاه شد. ، در دادگاه Van Nuys در Van Nuys، CA، دوشنبه، 25 ژوئیه، 2022.

ون نویز، کالیفرنیا – ۲۵ ژوئیه: جفری کوپر، معمار هالیوود و عضو آکادمی فیلم، پس از اینکه توسط هیئت منصفه در ماه مه در سه مورد کودک آزاری مجرم شناخته شد، قبل از اینکه به هشت سال زندان دولتی به دلیل کودک آزاری محکوم شود، وارد دادگاه شد. ، در دادگاه Van Nuys در Van Nuys، CA، دوشنبه، ۲۵ ژوئیه، ۲۰۲۲.
(جی ال. کلندنین / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

هیئت منصفه در ماه مه کوپر را به دلیل آزار و اذیت دختری در خانه اش بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ در سه فقره کودک آزاری مجرم تشخیص داد. به گفته دادستان، او در آن زمان بین ۱۲ تا ۱۳ سال داشت. او اکنون بالغ است و در جریان دادگاه شهادت داده است.

او می توانست حداکثر ۱۲ سال پشت میله های زندان باشد.

به گفته وکیل مستقر در لس آنجلس، دیوید رینگ، هر دو قربانی این حکم را به هشت سال تایید کردند.

او سه شنبه به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «کوپر درخواست آزادی مشروط می کرد. “آنها از اینکه او هشت سال را به دست آورد خوشحال هستند. راه طولانی و طولانی برای رسیدن به آنجا وجود داشت.”

رینگ وکالت آنها را در یک دادخواست مدنی جداگانه که دوشنبه تنظیم شده است، بر عهده دارد که ادعا می‌کند کوپر از نفوذ و شهرت خود برای میزبانی از قربانیان و خانواده‌هایشان در خانه وسیع خود در کالاباساس استفاده کرده است.

قاتل کالیفرنیا با ۶ سال محکومیت ۵۰ ساله آزاد شد و دوباره با اسلحه دستگیر شد، اتهامات DUI پس از تعقیب و گریز

ون نویز، کالیفرنیا - 25 ژوئیه: قاضی دادگاه عالی، آلن اشنایدر در حین محکومیت جفری کوپر، معمار هالیوود و عضو آکادمی فیلم، که پس از مجرم شناخته شدن توسط هیئت منصفه در ماه مه به هشت سال زندان دولتی به جرم کودک آزاری محکوم شد، صحبت کرد. از سه مورد کودک آزاری، در دادگاه Van Nuys در Van Nuys، CA، دوشنبه، 25 ژوئیه، 2022.

ون نویز، کالیفرنیا – ۲۵ ژوئیه: قاضی دادگاه عالی، آلن اشنایدر در حین محکومیت جفری کوپر، معمار هالیوود و عضو آکادمی فیلم، که پس از مجرم شناخته شدن توسط هیئت منصفه در ماه مه به هشت سال زندان دولتی به جرم کودک آزاری محکوم شد، صحبت کرد. از سه مورد کودک آزاری، در دادگاه Van Nuys در Van Nuys، CA، دوشنبه، ۲۵ ژوئیه، ۲۰۲۲.
(جی ال. کلندنین / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

گفته می شود که او آنها را در زیرزمین غاردار خود، جایی که یک اتاق صدا پر از آلات موسیقی داشت، جدا کرد. ظاهراً او آنها را به نواختن موسیقی دعوت کرد، سپس هر دوی آنها را آراسته و مورد آزار و اذیت قرار داد.

طبق این دادخواست، مؤسسه مذهبی او، کالاباساس شول، زمانی که دختران رفتار کوپر را گزارش کردند، ظاهراً با انجام هیچ کاری به پنهان کردن آن کمک کرد. یکی از قربانیان ادعا کرد که او تهدید کرده است که در صورت متهم کردن او به سوء استفاده از او، به خانواده اش آسیب می رساند.

نیما رحمانی، دادستان فدرال سابق و وکیل مستقر در لس آنجلس، گفت: «اگرچه او کمتر از حداکثر ۱۲ سال قانونی دریافت کرد، اما طبق قانون کالیفرنیا، ۸ سال بالاترین محدوده برای کودک آزاری است. به پرونده “هیئت منصفه برای یک قربانی به بن بست رسید، اما قاضی احتمالاً الگوی سوء استفاده جنسی او را عاملی تشدید کننده تشخیص داد، و شهادت کوپر در دفاع از خودش نیز احتمالا کمکی نکرد. “

لس آنجلس دا گاسکون خواستار تجاوز جنسی ۴۵ ساله رومن پولانسکی به رونوشت های پرونده کوچک بدون مهر و موم شده است.

ون نویز، کالیفرنیا - 25 ژوئیه: جفری کوپر، معمار هالیوود و عضو آکادمی فیلم، آخرین نگاهی به خانواده‌اش می‌اندازد که در دادگاه نشسته‌اند، در حالی که پس از محکوم شدن به هشت سال زندان دولتی به دلیل کودک آزاری، بیرون می‌رود. در ماه مه توسط هیئت منصفه در مورد سه فقره کودک آزاری در دادگاه Van Nuys در Van Nuys، CA، دوشنبه، 25 ژوئیه 2022، مجرم شناخته شد.

ون نویز، کالیفرنیا – ۲۵ ژوئیه: جفری کوپر، معمار هالیوود و عضو آکادمی فیلم، آخرین نگاهی به خانواده‌اش می‌اندازد که در دادگاه نشسته‌اند، در حالی که پس از محکوم شدن به هشت سال زندان دولتی به دلیل کودک آزاری، بیرون می‌رود. در ماه مه توسط هیئت منصفه در مورد سه فقره کودک آزاری در دادگاه Van Nuys در Van Nuys، CA، دوشنبه، ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۲، مجرم شناخته شد.
(جی ال. کلندنین / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

دفتر دادستان منطقه لس آنجلس جورج گاسکون نتوانست هیئت منصفه را متقاعد کند که در مورد چندین اتهام دیگر مربوط به فرزند دوم، حتی کوچکتر، به یک رأی متفق القول دست یابد، که منجر به یک محاکمه نامشروع در مورد آن اتهامات شد.

“کودکان آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما هستند، [and] گاسکون در بیانیه ای گفت: “آقای کوپر از موقعیت اعتماد خود سوء استفاده کرد و صدمات باورنکردنی را به قربانیان بی پناه وارد کرد.” فرآیند کامل شده است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تیم دفاعی کوپر از اظهار نظر در مورد حکم خودداری کرد.

بر اساس این شکایت مدنی، کوپر استودیوهای خانگی را برای کارگردانان مشهور هالیوود از جمله فرانسیس فورد کاپولا، جورج لوکاس، مارتین اسکورسیزی و استیون اسپیلبرگ طراحی کرد.

آکادمی بلافاصله به یک درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.