جشن قانون کاهش تورم «نه به این دلیل که ما تورم را حل کرده بودیم:» اسپرلینگجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جین اسپرلینگ، مشاور ارشد اقتصادی دولت بایدن، جمعه به مارتا مک کالوم پیوست تا از جشن قانون کاهش تورم کاخ سفید در «داستان» دفاع کند.

ژن اسپرلینگ: من می خواهم شفاف باشم، و این دیدگاه من است هر زمان که در مورد اقتصاد صحبت می کنم. شما باید داشته باشید – البته ما باید دید متعادلی داشته باشیم. همه ما باید یک دیدگاه متعادل داشته باشیم.

کمیته مطبوعاتی کاخ سفید می‌گوید «ما کار را انجام داده‌ایم» تا هزینه‌های خانواده‌ها را در میان تورم بی‌سابقه کاهش دهیم.

این چند سال سخت برای ایالات متحده و اقتصاد جهانی بوده است. ما از طریق COVID، ما از طریق انواع مختلف، ما از طریق آن گذرانده ایم تورم جهانیما تاثیرات انرژی این جنگ در اوکراین را پشت سر گذاشته ایم.

موضوع اصلی تورم برای رای دهندگان در آستانه میان ترم

بنابراین شکی نیست که عدم قطعیت وجود داشته است. در این اقتصاد وجود داشته است و هم عناصر قوی مانند رشد شغل، مانند کاهش بیکاری وجود داشته است و هم چیزهای سختی مانند افزایش قیمت مواد غذایی که خانواده ها هنوز با آن مواجه هستند وجود داشته است.

هواپیما، قطار و خودرو: اداره بایدن مرکز مشکلات حمل و نقل است

جشن در کاخ سفید– آیا این موضوع نبود که ما تورم را حل کرده بودیم؟ البته که نه. بله، شما دو ماه وقت داشته اید که صاف بوده است. آره. این کاهش نرخ تورم است. آره. PPI، شاخص قیمت تولیدکننده دوباره پایین آمد، اما همچنان بسیار بالاست.

برنامه FOX NEWS را از اینجا دانلود کنید

مصاحبه کامل را اینجا ببینید: