جسی واترز: همه می دانیم که بایدن در یورش اف بی آی به خانه ترامپ در مار-آ-لاگو دست داشته است.جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جسی واترز مجری فاکس نیوز به ادعاهایی که بایدن رئیس جمهور آمریکا در تأیید حکم بازرسی خانه مار-آ-لاگو رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در برنامه «The Five» دست نداشت، پاسخ داد.

دادگستری از دادگاه درخواست می کند که حکم حمله به MAR-A-LAGO را لغو کند. AG MERRICK GARLAND شخصاً در جستجوی ترامپ امضا کرد

جسی واترز: اکنون، شما یک دولت دارید، دولت اوباما، آن از کمپین ترامپ جاسوسی کرد، خال هایی را وارد کمپین ترامپ کرد و از کمپین ترامپ شنود کرد. و سپس شما یک دولت بایدن دارید که به خانه ترامپ حمله کرده است به خانه وکیلش یورش بردو گوشی های مردم را توقیف و آنها را به غل و زنجیر بستند و او را در حفره کامل بدن جستجو کردند. آیا آنها این کار را با هیچ دموکراتی انجام دادند؟ آیا می‌توانید از دموکرات‌های سرشناس نام ببرید که به خانه‌شان یورش برده‌اند، تلفن‌هایشان را توقیف کرده‌اند، رایانه‌هایشان را توقیف کرده‌اند، یا هر چیزی؟ آنها فقط جمهوری خواهان را حبس می کنند. آنها فقط با جمهوریخواهان ترامپ این کار را می کنند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گفتگوی کامل را در زیر تماشا کنید: