جسی واترز: «مهمانی بازنشستگی» که جو بایدن نمی‌خواهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جسی واترز، مجری فاکس نیوز، در برنامه روز چهارشنبه «The Five» به بینندگان گفت که رسانه‌ها عملیات «جو باید برود» را آغاز کرده‌اند و در واکنش به کاهش محبوبیت رئیس‌جمهور بایدن، انتخابات مقدماتی را «اصولاً» با «تست جاده» نامزدها آغاز کرده‌اند.

جسی واترز: بنابراین این عملیات Joe Must Go واقعاً بعد از شکست دوچرخه برداشته شد. افرادی که روی حصار بودند، اکنون قطعاً شروع به پرتاب کردن پسر a می کنند جشن بازنشستگی. اما شما در حال برگزاری یک جشن بازنشستگی هستید و او نمی خواهد بازنشسته شود. مثل جو است، ما چند بادکنک خواهیم داشت. چه نوع کیکی می خواهید؟ جو مثل اینکه من بازنشسته نمی شوم. من کیک نمیخوام اوه، شما وانیل را خواهید داشت. داری عاشقش میشی و او بیرون است. بنابراین بیشتر یک کودتای رسانه ای است تا کودتای حزب دمکرات زیرا شما به این سوالات نگاه می کنید. دانا باش می پرسد چه کسی کاندیدا می شود؟ گیل کینگ می پرسد. استفن کولبرت از AOC می پرسد، آیا این کار را می کنی؟ آنها این کار را درست جلوی چشم جو انجام می دهند زیرا او برای تجارت بد است. رتبه ها پایین آمده است. پوشاندن او جالب نیست. منظورم این است که شما به تاکستان مارتا می رفتید. شما قبلا به هاوایی یا مارآ لاگو می رفتید. حالا برای پوشش جو بایدن به دلاور چه می‌روید؟ هیچ‌کس نمی‌خواهد این کار را انجام دهد… آنها عاشق پوشش خبری باراک اوباما بودند، آنها عاشق پوشش خبری بیل کلینتون بودند، زیرا آن‌ها افراد جوان و کاریزماتیکی بودند که روز به روز با جمهوری‌خواهان مبارزه می‌کردند. جو بایدن هیچ هیاهویی بر سر جمهوری خواهان نمی گذارد.

برای دانلود برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او سخت تر از مبارزه با حزب جمهوری خواه با پوتین می جنگد و برای رسانه ها جمهوری خواهان دشمن هستند و باید ۲۴ ساعته به آنها حمله شود. رسانه ها نمی توانند نظرسنجی را پشت سر بگذارند که نشان می دهد مردشان چه کسی را با ۳۸ درصد از خط پایان کشیده اند. شما می توانید آنها را ببینید که از نظر جسمی بیمار می شوند و در مورد شرکت های مادر، AT&T، Comcast صحبت می کنند، آنها هر روز به بازار نگاه می کنند. آنها ضرر کرده اند، چه چیزی، ۲۰٪؟ قیمت سهام آنها کاهش یافته است و اکنون اهداکنندگان نیز راضی نیستند. بنابراین این کار تقریباً انجام شده است. اکنون، رسانه ها اساساً انتخابات مقدماتی را آغاز کرده اند، انتخابات مقدماتی آغاز شده است، و اکنون هر کس دیگری جز برنی سندرز است. زیرا رسانه ها از برنی سندرز متنفرند و نیمی از حزب دموکرات از او متنفرند. بنابراین آنها هستند تست جاده AOC و شهردار پیت و کامالا. اما همه می دانند که این یک شکست خواهد بود، بنابراین تنها هدف آنها این است که دونالد ترامپ را متهم کنند.

بخش کامل را در زیر تماشا کنید: