جسی واترز: تابستان بایدن جای لاف زدن نیستجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جسی واترز، مجری فاکس نیوز، رئیس جمهور بایدن را «کم‌محبوب‌ترین» فرمانده کل تاریخ آمریکا پیش از انتخابات میان‌دوره‌ای نامید.Jesse Watters Primetime

جسی واترز: ما داستان تابستان جو بایدن را تعریف خواهیم کرد و جای لاف زدن نیست. او مانند هر بچه ای تعطیلات خود را شروع کرد: از دوچرخه اش افتاد.

میراندا دیوین در مورد گزارش جدید هانتر بایدن “تکان دهنده”: “شواهد قاطع دال بر دروغ گفتن جو بایدن”

او هیچ استخوانی نشکست، اما رکورد قیمت بنزین را شکست. جو سپس سعی کرد از سعودی ها برای نفت التماس کند، اما آنها تماس های او را قبول نکردند. آنها او را مستقیماً به پست صوتی فرستادند. بنابراین، پس از اینکه گفت که این کار را نمی کند، مجبور شد به آنجا پرواز کند و شاهزاده را مشت کند. یادت باشد دست انداز مشت? خب این هم جواب نداد سپس سعودی‌ها اعلام کردند که تولید را کاهش می‌دهند، نه افزایش آن، و سپس بدجنس‌ترین مرد آمریکا شدند. دو بار کووید گرفت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او مجبور شد مدتی را از جیل که هنوز در خانه سگ است قرنطینه کند اسپانیایی ها را تاکو می نامند. تقریباً در همان زمان، دادگاه عالی Roe v. Wade را لغو کرد و یک لیبرال سعی کرد قاضی کاوانا را ترور کند، اما بایدن چیزی در این مورد نگفته بود. اگر فکرش را بکنید، بایدن در تابستان امسال چیز زیادی نگفت، زیرا زمانی که در قرنطینه نبود، در تعطیلات بود و در حالی که بایدن بیشتر تابستان از کمیسیون خارج بود، گاوین نیوسام وارد کاخ سفید شد. برای اندازه گیری پرده ها

به او نگاه کن، مثل یک طاووس به اطراف می‌چرخد، انگار ۲۰ درصد پایین آورده و منتظر بسته شدن است. و گذرگاه های مرزی به بالاترین حد خود رسید، تورم هم همینطور، اما محبوبیت بایدن به پایین ترین حد خود رسید. رسمی است. بایدن به کم محبوب ترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا تبدیل شد و جیمی کارتر نفس راحتی کشید.

یادداشت سردبیر: پرزیدنت بایدن حمله به قاضی برت کاوانا را از طریق نظرات معاون سخنگوی کاخ سفید در فاکس نیوز دیجیتال محکوم کرد، اما در مورد سوءقصد علنی صحبت نکرد.

کلیپ کامل را اینجا ببینید: