جسد پسر ۶ ساله مینه سوتا در صندوق عقب، مادر متهم به قتل: پلیس


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به گفته پلیس، یک مادر در مینه‌سوتا به دلیل مرگ پسر ۶ ساله‌اش پس از پیدا شدن جسد پسر در صندوق عقب خودرویش در جریان توقف ترافیک هفته گذشته متهم شده است.

جولیسا تالر، ۲۸ ساله، روز جمعه توسط افسران پلیس اورونو پس از اینکه در حال رانندگی با یک شیشه شکسته و یک لاستیک پنچر شده در ماوند مشاهده شد، کشیده شد. ماموران متوجه وجود خون در ماشین شدند، اما همچنان به تالر و مردی که همراه او سوار ماشین بود اجازه دادند صحنه را ترک کنند. مأموران سپس جسد الی هارت جوان را در صندوق عقب کشف کردند.

جولیسا تالر 28 ساله پس از اینکه جسد پسر 6 ساله اش در صندوق عقب ماشینش پیدا شد به قتل متهم شد.

جولیسا تالر ۲۸ ساله پس از اینکه جسد پسر ۶ ساله اش در صندوق عقب ماشینش پیدا شد به قتل متهم شد.
(زندان شهرستان هنپین)

پلیس سپس به آپارتمان تالر رفت و او را در همان نزدیکی با خون و سایر شواهد بیولوژیکی که هنوز روی بدنش بود پیدا کردند. افسران گفتند که یک ماشین لباسشویی در حال اجرا در آپارتمان حاوی لباس هایی که او پوشیده بود در هنگام توقف ترافیک پیدا کردند.

تالر یکشنبه به قتل عمد درجه دو متهم شد. ستاره تریبون مینه سوتا گزارش داد که بر اساس یک شکایت جنایی، الی ۹ گلوله به بدن و سرش خورده است. یک تفنگ ساچمه زنی در نزدیکی جسد پسر در صندوق عقب پیدا شد.

معاون پلیس تگزاس اخراج شد، متهم به کودک آزاری پس از ادعای استفاده از تیزر عاشق بر روی ۳ فرزندش

بر اساس این گزارش، این اتهام گفته است که قتل عمدی “عمد نبوده است”.

اسناد دادگاه که روز دوشنبه منتشر شد نشان داد که پدر پسر، توری هارت، در زمان مرگ الی به دنبال حضانت او بود و تالر تنها شش روز پس از ارائه مدارک توسط هارت، یک تفنگ ساچمه ای خریداری کرد.

KARE گزارش داد که این خرید باعث نگرانی اعضای خانواده شده است.

استار تریبون گزارش داد که نیکیتا کرونبرگ، یکی از بستگان تالر و مادر رضاعی سابق الی، “بارها” به کارکنان اجتماعی گفت که نگران است تالر برای جلوگیری از از دست دادن حضانت پسرش را بکشد.

کرونبرگ گفت: «من به مددکار اجتماعی و قیم گفتم که نگران هستم که او الی را بکشد تا مانع از گرفتن حضانت پدرش شود. من بارها این ترس ها را بیان کردم و به وضوح کنار گذاشته شد.»

دست کم ۱۳۵ معلم و دستیار تنها در سال جاری به جنایات جنسی کودکان متهم شده اند

رابطه کرونبرگ با تالر بلافاصله مشخص نبود.

پدر تالر، که نامش فاش نشد، به رسانه گفت که او نیز برای جان نوه‌اش می‌ترسید.

او را به قاضی دادم [Thaler’s] او گفت که تاریخچه دقیق سلامت روانی، به گزارش ستاره تریبون. «به او گفتم که او پارانویا و توهمات شنوایی را نشان می دهد. گفتم از امنیت الی می ترسم. همه چیز بر سر زبان ها افتاد.”

پدر تالر همچنین گفت که او شخصاً الی را به فرزندی قبول می‌کند، اما تصمیم گرفت که برای حمایت از مبارزه با حضانت پدر پسر، مخالفت کند.

او به این نشریه گفت: «توری پدر و مادری بود که الی لیاقتش را داشت. “او همان پسری است که شما می خواهید نوه خود را بزرگ کنید.”

گزارش سوء استفاده جنسی باپتیست های جنوبی: قربانیان سنگ خورده بودند، به مظنونان اجازه داده شد تا در رهبری باقی بمانند

استار تریبون گزارش داد، جوزی جوزفسون، نامزد هارت، همچنین گفت که تالر دستکاری می‌کرد و گفت که او از دستورات نادرست بازدارنده برای طولانی‌تر کردن نبرد حضانت استفاده می‌کرد.

جوزفسون در این گزارش گفت: “او همیشه راهی برای دستکاری سیستم پیدا می کرد.” او به پرتاب این ادعاهای نادرست به محافظه‌کاران ادامه داد که ما باید به مبارزه ادامه دهیم، که به او اجازه داد تا الی را نگه دارد.

فایل- دفتر مرکزی دولت شهرستان هنپین در مینیاپولیس، مینه سوتا، در 3 مارس 2021.

فایل- دفتر مرکزی دولت شهرستان هنپین در مینیاپولیس، مینه سوتا، در ۳ مارس ۲۰۲۱.
(عکس از KEREM YUCEL/AFP از طریق گتی ایماژ)

به گزارش KARE، او افزود: «الی یک پسر ۶ ساله بسیار شاد و پرانرژی بود. او پدرش را بی نهایت دوست داشت. وقتی پدرش را می دید چشمانش روشن می شد.

به نظر می رسید که پدر تالر این اظهارات را تأیید کرده و از صداقت هارت دفاع می کند.

به گزارش استار تریبون، او گفت: ۱۰۰ درصد به شما تضمین می‌دهم که محافظه‌کاران قادر به انجام هر کاری که جولیسا او را به آن متهم کرده است، نیست. او حتی در ایالت نبود که برخی از این اتفاقات رخ داده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مددکاران اجتماعی شهرستان داکوتا از اظهار نظر خودداری کردند. یک سخنگوی بعداً گفت: “عمیق‌ترین همدردی ما با خانواده و دوستانی است که تحت تأثیر این فقدان غم‌انگیز قرار گرفته‌اند. به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی، ما نمی‌توانیم بیشتر توضیح دهیم.”

فایل- عکس چراغ پلیس.

فایل- عکس چراغ پلیس.

تالر با قرار وثیقه ۲ میلیون دلاری در بازداشت است. او قرار است روز سه شنبه در دادگاه حاضر شود.

مرد ۲۷ ساله ای که در ماشینی بود که جسد الی پیدا شد، به ظن قتل مرتبط با مرگ پسر زندانی است، اما استار تریبون گزارش می دهد که او متهم نشده است زیرا دادستان می گویند “شواهد کافی در این زمینه وجود ندارد.” این بار.”

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.