جراح مغز و اعصاب گرجستان زنگ خطر قیمت بنزین را به صدا درآورد: بیماران روستایی ممکن است مجبور شوند “مراقبت های بهداشتی یا معیشت” را انتخاب کنند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک جراح مغز و اعصاب جورجیا در حال به صدا درآوردن زنگ خطر در مورد افزایش قیمت پاس ها است و به بیماران هشدار می دهد که مجبور هستند از قرار ملاقات های مهم چشم پوشی کنند زیرا قیمت ها در پمپ همچنان افزایش می یابد.

دکتر راندولف بیشاپ، که در ساوانا تمرین می کند، روز سه شنبه به “فاکس اند دوستان” پیوست و هشدار داد که آسیب پذیرترین آمریکایی ها بیشترین تاثیر را از افزایش قیمت بنزین می بینند.

بیشاپ به یکی از همکارانش گفت: “وقتی از مزایای تامین اجتماعی استفاده می کنید… ممکن است ماهانه ۱۶۰۰ دلار مزایا دریافت کنید، و از این مبلغ، باید بودجه خود را برای غذا و سایر چیزهایی که به نظر می رسد این روزها گران تر هستند، اختصاص دهید.” میزبان آینزلی ارهارت

“اما شما همچنین باید در مورد مراقبت های بهداشتی یا معیشت خود واقعاً تصمیم بگیرید.”

تابلوی مالک پمپ بنزین مینه‌سوتا توجه خود را جلب می‌کند: «ما هم از قیمت بنزین خود متنفریم»

“و این یک مشکل تاسف بار است زیرا من فکر می کنم مردمی که سیاست های زیادی را انجام می دهند نمی بینند که در این مسیر چگونه است که مردم فقیرترین، بیشترین نیاز به کمک را دارند. باید بار سنگین این قیمت های بالای بنزین را متحمل شود.”

بیشاپ گفت از آنجایی که بیمارانی که مراقبت های عالی را دریافت می کنند معمولاً نیاز به یک سری قرار ملاقات دارند، این امر باعث ایجاد چالش های مالی برای برخی از افراد ناتوان از پرداخت هزینه های بالا شده است.

افرادی که در مکان‌هایی زندگی می‌کنند که زیرساخت‌های حمل‌ونقل وجود دارد، افرادی که ماشین‌های برقی دارند، افرادی که می‌توانند اوبر داشته باشند، واقعاً وضعیت اسفناک دیگر آمریکایی‌ها را درک نمی‌کنند، آن‌هایی که آن نوع از تجملاتی که واقعاً باید به آنها تکیه کنند را ندارند. بیشاپ گفت: بنزین برای زندگی خود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

طبق داده های AAA قیمت بنزین در آخر هفته به بالاترین حد خود رسید و به ۵ دلار در هر گالن در سراسر کشور رسید. این بالاترین رکوردی است که از زمان شروع ردیابی قیمت ها در سال ۲۰۰۰ مشاهده شده است.

قیمت پمپ بنزین در نیوجرسی سر به فلک کشیده (مگان مایرز/فاکس نیوز دیجیتال)

قیمت پمپ بنزین در نیوجرسی سر به فلک کشیده (مگان مایرز/فاکس نیوز دیجیتال)
(اخبار فاکس )

بیشاپ گفت: “نوه ها یا دختران مادربزرگ خود را برای مشکلات ستون فقرات یا هر چیز دیگری به دیدن من می آوردند، آنها در هر جهت صد مایل را طی می کنند.”

“و من همیشه می گویم بچه ای که مادربزرگ را آورده باید نوه مورد علاقه اش باشد و مادربزرگ واقعاً باید… در راه خانه برای آنها Chick-Fil-A بخرد. ناگهان آنها پول ندارند. Chick-Fi-A در راه خانه.”