جراح عمومی فلوریدا با ارسال نامه ای به FDA خواستار شفافیت در مورد کمبود شیر خشک شده است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جراح فلوریدا، ژنرال جوزف لاداپو، نامه ای به سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ارسال کرد و خواستار شفافیت در مورد کمبود شیر خشک در سراسر کشور شد.

لاداپو به رابرت کالیف، کمیسر سازمان غذا و دارو، با اشاره به فراخوان فوریه شیر خشک تولید شده توسط Abbott Nutrition که اکثر شیرخشک های مصرفی را تشکیل می دهد، نوشت: «همانطور که می دانید FDA اخیراً کمبود ناشی از هشدار و فراخوان آن را تأیید کرده است. ایالات متحده آمریکا

جراح فلوریدا ژنرال جوزف لاداپو و فرماندار ران دیسانتیس در یک کنفرانس خبری در وست پالم بیچ، فلوریدا در روز پنجشنبه، 6 ژانویه 2022.

جراح فلوریدا ژنرال جوزف لاداپو و فرماندار ران دیسانتیس در یک کنفرانس خبری در وست پالم بیچ، فلوریدا در روز پنجشنبه، ۶ ژانویه ۲۰۲۲.
((جو کاوارتا / سان نگهبان / سرویس خبری تریبون از طریق گتی ایماژ)

وی ادامه داد: “زمان برای شروع مجدد تولید در تاسیسات Abbott ضروری است، با این حال FDA در ارائه هیچ یافته اولیه لازم برای شروع روند بازگشایی و به روز رسانی کشور در این زمینه شکست خورده است.”

این فراخوان ها به مرگ دو نوزاد مرتبط بود که پس از نوشیدن شیر خشک ابوت دچار عفونت های باکتریایی شدند.

هشدار مقام سابق FDA، کمبود فرمول نوزاد نشان می دهد که هیچ استراتژی برای تعطیلی تولیدکنندگان اصلی وجود ندارد

او گفت که وزارت بهداشت فلوریدا جایگزین هایی را در این ایالت پیدا کرده است “در تلاش برای جبران کمبود ناشی از عدم نظارت FDA، هزینه این جایگزین ها همچنان بالا است و در دسترس بودن کم است.”

لاداپو ادامه داد: “به عنوان یک پدر، پزشک و جراح عمومی ایالت فلوریدا، من با احترام از کانال های ارتباطی باز برای به روز رسانی های معمول در مورد زمان مورد انتظار تحت تاثیر قرار گرفتن زنجیره تامین و مناسب ترین مسیر برای ازسرگیری منابع کافی فرمول در سراسر کشور درخواست می کنم. “

جمهوری‌خواهان از مدیر بایدن می‌خواهند که فوراً به کمبود شیر خشک رسیدگی کند: “این کشور جهان سومی نیست”

کاخ سفید روز پنجشنبه گفت اقداماتی را برای مقابله با کمبود انجام داده است، «از جمله همکاری با سایر تولیدکنندگان شیر خشک برای افزایش تولید، تسریع واردات شیر ​​خشک از خارج از کشور، و از خرده فروشان آنلاین و فروشگاهی برای ایجاد محدودیت‌های خرید. از احتمال احتکار جلوگیری کنید».

کمبود شیر خشک در آمریکا: عکس ها واقعیت مبتکرانه را نشان می دهند

گفت، در نتیجه، فرمول بیشتری در ماه گذشته نسبت به ماه قبل از فراخوان تولید شده است.

تابلویی که محدودیت‌های خرید شیر خشک را به مصرف‌کنندگان می‌گوید، در لبه یک قفسه خالی برای محصول در خواربار فروشی King Soopers، چهارشنبه، 11 می 2022، در جنوب شرقی دنور آویزان است.  والدین در سراسر کشور برای یافتن شیر خشک موجود در فروشگاه ها به دلیل اختلالات زنجیره تامین همراه با فراخوان ایمنی گسترده با مشکل مواجه هستند.

تابلویی که محدودیت‌های خرید شیر خشک را به مصرف‌کنندگان می‌گوید، در لبه یک قفسه خالی برای محصول در خواربار فروشی King Soopers، چهارشنبه، ۱۱ می ۲۰۲۲، در جنوب شرقی دنور آویزان است. والدین در سراسر کشور برای یافتن شیر خشک موجود در فروشگاه ها به دلیل اختلالات زنجیره تامین همراه با فراخوان ایمنی گسترده با مشکل مواجه هستند.
(AP Photo/David Zalubowski)

دولت بایدن همچنین روز پنجشنبه گفت اقدامات بیشتری از جمله کاهش نوار قرمزی، درخواست از دادستان های کل ایالت ها برای سرکوب افزایش قیمت ها و افزایش بیشتر واردات انجام خواهد داد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ابوت روز چهارشنبه گفت کارخانه اش استرجیس در میشیگان ممکن است ظرف دو هفته آینده بازگشایی شود و در انتظار تایید FDA است. این شرکت گفت هنوز شش تا هشت هفته پس از بازگشایی کارخانه باقی خواهد ماند تا مصرف کنندگان محصولات را در قفسه ها ببینند.