جدول زمانی تصادف اتومبیل Anne Heche: چگونه تصادف آتشین ستاره او را در وضعیت بحرانی قرار داد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آن هچه، ستاره «شش روز هفت شب» جمعه دو بار در عرض چند دقیقه با یک وسیله نقلیه تصادف کرد و پس از تصادف دوم، خانه ای در مار ویستا، کالیفرنیا، آتش گرفت.

بنا بر گزارش ها، آتش خانه را در شعله های آتش گرفت و به گفته امدادگران اورژانس، هچه بلافاصله با آمبولانس به بیمارستانی در لس آنجلس منتقل شد.

به گزارش دیلی میل، خوشبختانه، دوست پسر سابق او توماس جین تایید کرد که وضعیت بازیگر زن “باثبات” گزارش شده است و “انتظار می رود از پس آن بربیاید.”

برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی زنده ماندن هچه از یک تصادف دراماتیک و آتشین اتومبیل، در ادامه بخوانید.

گزارش، آن هچه پس از تصادف خودروی پر هرج و مرج در وضعیت “پایدار” قرار دارد، “انتظار می رود که از طریق آن عبور کند”: گزارش

اولین تصادف اتومبیل Anne Heche

هچه، ۵۳ ساله، در حال رانندگی یک مینی کوپر آبی بود که برای اولین بار با گاراژ یک مجتمع آپارتمانی در لس آنجلس تصادف کرد.

آن هچه، بازیگر زن، روز جمعه در لس آنجلس دچار سانحه رانندگی شد.

آن هچه، بازیگر زن، روز جمعه در لس آنجلس دچار سانحه رانندگی شد.
(Getty/Backgrid)

به گزارش دیلی میل، اولین تصادف حوالی ساعت ۱۱ صبح اتفاق افتاد، او ظاهراً از صحنه گریخت و در همان بلوک رانندگی کرد و سپس ماشین خود را به خانه دیگری کوبید.

برایان همفری، سخنگوی سازمان آتش نشانی لس آنجلس، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که فرد درگیر در این حادثه به بیمارستان منتقل شد و در وضعیت وخیمی به سر می برد.

برایان همفری، سخنگوی سازمان آتش نشانی لس آنجلس، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که فرد درگیر در این حادثه به بیمارستان منتقل شد و در وضعیت وخیمی به سر می برد.
(FOX 11)

شاهدان به TMZ گفتند که افراد سعی کردند به بازیگر قبل از فرار از ماشینش کمک کنند.

دومین تصادف اتومبیل آنهه

به گزارش FOX 11، هچه دقایقی پس از اولین تصادف خود به خانه ای نزدیک در مار ویستا برخورد کرد و آتشی شعله ور شد.

طبق گزارش ها، آتش خانه را فرا گرفت و هچه با آمبولانس به بیمارستانی در لس آنجلس منتقل شد.

تصادف اتومبیل Anne Heche آتشی عظیم را شعله ور کرد

سازمان آتش نشانی لس آنجلس بیانیه ای را به اشتراک گذاشت که گفت این وسیله نقلیه تنها یک سرنشین داشت که به خانه ای دو طبقه که در سال ۱۹۵۲ ساخته شده بود برخورد کرد.

تصادف آن هچه با ماشین به خانه و شعله ور شدن آتش. بازیگر زن را با آمبولانس با سوختگی شدید بردند

در این بیانیه آمده است: «پنجاه و نه آتش‌نشان ۶۵ دقیقه زمان بردند تا به شعله‌های آتش سرسخت داخل سازه آسیب‌دیده دسترسی پیدا کنند، آن را محدود کرده و کاملاً خاموش کنند و یک زن بالغ که در داخل خودرو پیدا شده بود را نجات دادند که توسط امدادگران LAFD در شرایط وخیم به بیمارستان منطقه منتقل شده است». گفت.

برایان همفری، سخنگوی سازمان آتش نشانی لس آنجلس، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که فرد درگیر در این تصادفات در شرایط وخیم به بیمارستان منتقل شده است.

یکی از اهالی در زمان حادثه در منزل حضور داشت و از جراحت نجات یافت. با این حال، هچه دچار جراحات سوختگی شد و زمانی که او را روی برانکارد قرار دادند، “هوشیار بود و نفس می کشید”.

آن هچه پس از تصادف به بیمارستان منتقل شد

تصاویر هلیکوپتر نشان می دهد که آتش نشانی در حال خاموش کردن آتش و بارگیری هچه در یک آمبولانس برای مراقبت های بیشتر است.

بر اساس فیلم ویدئویی، هچه در حال چرخاندن در یک ملحفه سفید دیده می‌شود. قربانیان سوختگی اغلب در یک ورقه استریل پیچیده می شوند و گاهی اوقات آب استریل برای خنک کردن سوختگی روی ورقه قرار می گیرد.

آتش سوزی خانه ای در پنسیلوانیا ۱۰ کشته بر جای گذاشت، از جمله سه کودک

سپس فیلم، هچه را نشان می‌دهد که ناگهان در حال نشستن است و آتش نشانان او را به سرعت به آمبولانس می‌رسانند.

به گفته TMZ، پزشکان قادر به انجام آزمایشاتی برای تعیین اینکه آیا هچه در حین کار با وسیله نقلیه خود به دلیل وضعیت او تحت تأثیر قرار گرفته است یا خیر، نبودند.

به گزارش FOX 11، آسیب دیگری گزارش نشده است و علت سقوط در دست بررسی است.

یکی از نمایندگان Heche بلافاصله به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.

طبق TMZ، هچه در بیمارستان انتوبه می شود.

شرکای سابق آن هچه ادای احترام می کنند

با وجود جدایی آنها، دوست پسر سابق هچه، توماس جین، ادای احترامی احساسی به این بازیگر کرد.

دوست پسر سابق آن هچه توماس جین پیشنهاد خود را داد "افکار و دعاها" به بازیگر زن پس از تصادف اتومبیل و اشاره کرد که او است "یکی از استعدادهای واقعی نسل او"

دوست پسر سابق آن هچه، توماس جین، “افکار و دعا” خود را به این بازیگر پس از تصادف اتومبیل ارائه کرد و خاطرنشان کرد که او “یکی از استعدادهای واقعی نسل خود” است.
(گتی ایماژ)

جین به این رسانه گفت: «در حالی که من و آن دیگر یک آیتم نیستیم، خبر غم انگیز امروز برای من و همه کسانی که او را دوست دارند ویرانگر بود.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی ما اینجا را کلیک کنید

“قلب من برای آن و دو پسرش می‌سوزد. در حال حاضر، آن ثابت است و انتظار می‌رود از پس آن بربیاید. افکار و دعاهای من با آن، یکی از استعدادهای واقعی نسل او است. خدا را شکر که هیچ کس دیگری آسیب ندیده است. “

دیگر شریک بیش از ۱۰ ساله هچه، جیمز تاپر، نیز به این بازیگر آسیب دیده ادای احترام کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تاپر جمعه شب در اینستاگرام خود عکسی از هچه و پسرشان، اطلس، به اشتراک گذاشت که در آن توضیحی داد: “افکار و دعا برای این زن، بازیگر و مادر دوست داشتنی امشب anneheche. ما شما را دوست داریم.”

جانل اش از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.