جتز برای خرید جیمز رابینسون از جگوارز پس از شروع بازی در فصل شکست خورد: گزارش


جو داگلاس جنرال موتورز نیویورک جتس در پر کردن خلاء ناشی از مصدومیت پایان فصل برای دویدن بریس هال فعال بود، زیرا طبق گزارشات، او با جکسونویل جگوار قراردادی را برای جذب جیمز رابینسون کهنه کار انجام داد.

طبق گزارش ESPN، جت ها در حال ارسال یک انتخاب دور ششم مشروط برای جگوارها هستند که اگر رابینسون در این فصل ۶۰۰ یارد رانده شود، می تواند به انتخاب دور پنجم تبدیل شود. رابینسون در حال حاضر ۳۴۰ یارد در سال دارد.

نیویورک روز دوشنبه پس از نتایج آزمایش متوجه شد که هال در پیروزی تیم مقابل دنور برانکو در روز یکشنبه، ACL و همچنین پارگی مینیسک خود را پاره کرده است.

این یک ضربه کوبنده برای انتخاب دور دوم تازه کار بود، زیرا هال توانایی خود را در شکست دادن یک دفاع و ضربه زدن به خانه راش برای تاچ داون نشان داد. او قبل از مصدومیت در پیروزی ۱۶-۹ امتیاز ۶۲ یارد داشت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جیمز رابینسون شماره 25 از جکسون‌ویل جگوارها در نیمه دوم در فیلد بانک TIAA در 9 اکتبر 2022 در جکسون‌ویل، فلوریدا، توپ را علیه هیوستون تگزاس می‌دوید.

جیمز رابینسون شماره ۲۵ از جکسون‌ویل جگوارها در نیمه دوم در فیلد بانک TIAA در ۹ اکتبر ۲۰۲۲ در جکسون‌ویل، فلوریدا، توپ را علیه هیوستون تگزاس می‌دوید.
(مایک کارلسون/گتی ایماژ)

اما داگلاس، به نظر می‌رسید که می‌دانست که جت‌های ۵-۲ باید قبل از پایان ضرب‌الاجل تجاری NFL، خریداران باشند، در انتخاب رابینسون، که در هفته‌های اخیر پشت سر تراویس اتین جونیور، پشت سر جگوار قرار داشت، سریعاً اقدام کرد.

رابینسون پس از قرار دادن ۱۰۰ یاردی روی ۱۷ بار در مقابل لس آنجلس چارجرها در هفته ۳، شاهد کاهش سهم حمل و نقل او با اتین شد. در حالی که رابینسون در هفته های ۴-۶ دست به دست می شد، او چیزی را در باخت تیم به نیویورک جاینت در روز یکشنبه ندید، زیرا اتین در حال کسب موفقیت بود.

JETS FEAR ROOKIE PHENOM ACL ACL AGAINST BRONCOS را می شکند

اتین همچنین انتخاب دور اول جگوارز از یک فصل قبل است، اگرچه او به دلیل مصدومیت سال گذشته نتوانست بازی کند. حالا که او سالم است، رابینسون، یک بازیکن آزاد که در سال ۲۰۲۰ با جگوارها وارد شد، قابل مصرف شد.

جیمز رابینسون شماره 25 از جکسونویل جگوارز در 25 سپتامبر 2022 در اینگلوود، کالیفرنیا، در نیمه اول در مقابل لس آنجلس چارجرز در استادیوم SoFi توپ می دود.

جیمز رابینسون شماره ۲۵ از جکسونویل جگوارز در ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲ در اینگلوود، کالیفرنیا، در نیمه اول در مقابل لس آنجلس چارجرز در استادیوم SoFi توپ می دود.
(Sean M. Haffey/Getty Images)

اما جت ها فقط یک پخش کننده عمق نمی گیرند. رابینسون در طول کمپین تازه‌کار خود یک شتاب‌گر ۱۰۰۰ یاردی بود که در مجموع ۱۰۷۰ یارد روی ۲۴۰ کالسکه با هفت تاچ داون مسافت داشت. او در فصل گذشته ۸ گل به ثمر رساند و سه گل در سال ۲۰۲۲ در ۷ بازی به ثمر رسانده است که در ۵ بازی شروع کرده است.

جت‌ها چهارمین پیاپی را می‌برند، اما با هزینه‌ای گزاف، چون برونکوس‌ها دوباره تضعیف می‌شوند

مایکل کارتر، منتخب دور سوم جتس در سال گذشته، موفق شد در حالی که هال در حمله مایک لافلور در نیویورک به میدان رفت. رابینسون می تواند توپ را نیز بگیرد، اما جت ها احتمالاً این معامله را انجام دادند تا او نقش هال را به عهده بگیرد.

رابینسون به‌طور میانگین ۴.۲ یارد در هر تلاش راش امسال با ۸۱ بار انجام می‌شود. او همچنین ۴۶ یارد در ۹ گیر و تاچ داون دارد.

جیمز رابینسون شماره 25 از جکسونویل جگوارز در کوارتر سوم مقابل لس آنجلس چارجرز در استادیوم SoFi در 25 سپتامبر 2022 در اینگلوود، کالیفرنیا یک تاچ داون به ثمر رساند.

جیمز رابینسون شماره ۲۵ از جکسونویل جگوارز در کوارتر سوم مقابل لس آنجلس چارجرز در استادیوم SoFi در ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲ در اینگلوود، کالیفرنیا یک تاچ داون به ثمر رساند.
(رونالد مارتینز/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

رابینسون راهی نیویورک خواهد شد تا با حمله جدید خود سازگار شود و احتمالا اولین بازی تیمش را یکشنبه آینده در ورزشگاه MetLife برابر نیوانگلند پاتریوتز انجام خواهد داد.