جان استوارت به تومی و کروز جمهوری خواهان به خاطر قانون مسدود شده آتش سوزی پاسخ داد: “ما آن را رها نمی کنیم”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جان استوارت کمدین روز سه‌شنبه به قانون‌گذاران جمهوری‌خواه به دلیل ممانعت از تصویب لایحه‌ای که مزایای سلامتی را برای جانبازانی که در طول خدمت سربازی خود در معرض گودال‌های سوخته و سموم قرار می‌گیرند تعمیم می‌دهد، پاسخ داد.

مجری سابق «دیلی شو» در گفتگو با مجریان «آمریکا ریپورتز» ساندرا اسمیت و جان رابرتز، از سناتور پت تومی، رئیس جمهوری آمریکا انتقاد کرد که قانون PACT را مسدود کرده است – که میلیون‌ها جانباز را برای بیماری‌های مرتبط با قرار گرفتن در معرض آنها درمان می‌کند. برای سوزاندن گودال ها – با استناد به تغییراتی که او گفت در لایحه ای که جمهوری خواهان در ابتدا از آن حمایت کردند، ایجاد شد که اکنون اجازه می دهد ۴۰۰ میلیارد دلار هزینه اجباری غیرمرتبط با کهنه سربازان را طی ۱۰ سال انجام دهد.

سناتور تد کروز از ایالت تگزاس نیز با این لایحه مخالفت کرد و دموکرات‌ها را متهم کرد که «ترفند بودجه‌ای» را با ماده لحظه آخری انجام داده‌اند.

تومی ریپس دمز از «شبه سلبریتی» جان استوارت برای تهمت «اتهامات نادرست» در مورد کهنه سرباز بیرون می‌زند

کهنه سربازان و خانواده هایشان که در خارج از ساختمان کنگره آمریکا اردو زده اند، از سنا می خواهند که چاله های سوختگی، قانون PACT را تصویب کند.

کهنه سربازان و خانواده هایشان که در خارج از ساختمان کنگره آمریکا اردو زده اند، از سنا می خواهند که چاله های سوختگی، قانون PACT را تصویب کند.
(کلی لاکو/فاکس نیوز دیجیتال)

استوارت با ادعای آنها مخالفت کرد و اصرار داشت که “هیچ کلمه” به نسخه ای از لایحه ای که در ماه ژوئن با رای ۸۴ موافق در مقابل ۱۴ سنا به تصویب رسید اضافه نشده است. استوارت گفت، با این حال، زمانی که این لایحه به مجلس رفت، یک جمله حذف شد، اما این ماده ای بود در مورد ارائه دهندگان VA روستایی و بی ارتباط با نگرانی های مخارج اجباری جمهوری خواهان.

استوارت گفت: “هیچ کلمه ای به نسخه ای از لایحه ای که این سنا با ۸۴ تا ۱۴ تصویب کرد، اضافه نشده است. بنابراین این یک نظر نیست. این موضوع مربوط به من نیست. این یک موضوع سابقه است.” “تاخیر به اندازه کافی طولانی بوده است. ۱۵ سال گذشته است. ما دوستانی را در این راه از دست داده ایم و دیگر از دست دادن خودداری می کنیم.”

استوارت گفت که مطمئن است این لایحه در نهایت تصویب خواهد شد مخالفان جمهوری خواه.

عضو رتبه بندی، پت تومی، آر-پن.، در حالی که در مقابل بانکداری سنا شهادت می دهد، از نامزد به عنوان کنترل کننده ارز سائوله عمرووا سؤال می کند.

عضو رتبه بندی، پت تومی، آر-پن.، در حالی که در مقابل بانکداری سنا شهادت می دهد، از نامزد به عنوان کنترل کننده ارز سائوله عمرووا سؤال می کند.
(JIM WATSON/AFP از طریق گتی ایماژ)

بایدن از طریق چهره با جانبازانی که در معرض گودال‌های سوخته هستند ارتباط برقرار می‌کند: کمک به آنها «وظیفه مقدس» وجود دارد

او گفت: «ما هر جا که باید برویم، خواهیم رفت. “چیزی که در مورد این مردان و زنان می گویم این است که آنها هنوز قلب یک جنگجو دارند. آنها ممکن است از بیماری هایی رنج ببرند که بدن آنها را از چاله های سوختگی درهم می کشد ، اما آنها بی امان هستند و راندن دارند. و ما آن را رها نخواهیم کرد.”

کهنه سرباز تفنگداران دریایی، میندی بیر، در این مصاحبه به استوارت پیوست، جایی که او درباره دوست و همکارش کیت توماس که در اوایل سال ۲۰۲۲ بر اثر سرطان تهاجمی که با چاله های سوختگی مرتبط است، درگذشت.

بایر بر فوریت تصویب این لایحه تاکید کرد و به فاکس نیوز گفت که جانبازان پس از مسدود شدن رای گیری در مجلس سنا تسلیم خودکشی شده اند.

سربازان ارتش ایالات متحده آتش سوزی زباله ها را در یک گودال سوخته در پایگاه عملیاتی پیشروی عزیزالله در ولسوالی میوند، استان قندهار، افغانستان، 4 فوریه 2013 تماشا می کنند. رویترز/اندرو برتون

سربازان ارتش ایالات متحده آتش سوزی زباله ها را در یک گودال سوخته در پایگاه عملیاتی پیشروی عزیزالله در ولسوالی میوند، استان قندهار، افغانستان، ۴ فوریه ۲۰۱۳ تماشا می کنند. رویترز/اندرو برتون
(رویترز/اندرو برتون)

بایر گفت: «زمان در حال حاضر مهم است. “من می دانم که همه ما در پیروزی بر تروریسم و ​​القاعده سهیم هستیم، اما قلب من در حال حاضر با جانبازانی است که این امکان را فراهم کردند، کسانی که در خانه خود در تخت خوابیده اند و رنج می برند زیرا ما به آنها رسیدگی نکرده ایم. آنها به رنج ادامه خواهند داد تا زمانی که ما بتوانیم این قانون را در حال حاضر تصویب کنیم، اما در اسرع وقت، نمی توانیم شش هفته دیگر صبر کنیم.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در طول نبرد با سرطان، بیر گفت که توماس اغلب به خانواده‌اش می‌گفت: “من کاملاً حاضرم برای کشورم بمیرم، فقط فکر نمی‌کردم اینطور باشد.”

بایر گفت: “وقتی در میدان نبرد می میرید، خود را قربانی می کنید.” “وقتی با زخم به خانه می آیید و بر اثر بیماری طولانی مدت در خانه می میرید، منابع مالی، اجتماعی، عاطفی و سلامت خانواده خود را از بین می برید. و سپس باید نگران بقای آنها پس از رفتنت باشید. هیچ جانبازی وجود ندارد. او می‌خواهد خانواده‌اش را قربانی کند. آنها حاضرند خودشان را قربانی کنند.» «آنها حاضر نیستند خانواده خود را قربانی کنند.

او افزود: «این به اندازه کافی طولانی شده است. زمان کمک به همه این جانبازان فرا رسیده است.»