جانی دپ در برابر امبر هرد به دادگاه بازگشت: خلاصه ای از بزرگترین بمب های محاکمه تا کنون


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دادگاه ۵۰ میلیون دلاری جانی دپ به اتهام افترا علیه همسر سابق امبر هرد، قرار است پس از یک تعطیلی یک هفته ای، دوشنبه از سر گرفته شود.

هنگامی که دادگاه در ۱۶ می در فیرفکس، ویرجینیا برگزار می شود، تیم حقوقی دپ از هرد در مورد ازدواج پر سر و صدای ۱۵ ماهه او با دپ بازجویی می کند.

مدیر بازرگانی دپ، اد وایت، به هیئت منصفه متشکل از شش مرد و سه زن گفت که دپ بیش از ۱۴ میلیون دلار برای طلاق آنها پس از “مداوم افزایش” مطالبات مالی هرد در طول مذاکرات پرداخت کرده است.

مذاکرات از ۴ میلیون دلار شروع شد و در نهایت به رقم قابل توجهی رسید، با پرداخت ۶.۸ میلیون دلار به هرد، ۵۰۰۰۰۰ دلار به وکلای او و حدود ۷۲۵۰۰۰۰ دلار به “مسوولیت های اجتماعی” این زوج.

اکنون جهان دو بازیگر را به صورت واقعی تماشا می کند.

محاکمه افترای جانی دپ در مقابل امبر هرد: به‌روزرسانی‌های زنده

دادگاه تهمت جانی دپ علیه امبر هرد قرار است در 16 می پس از یک تعطیلی یک هفته ای از سر گرفته شود.

دادگاه تهمت جانی دپ علیه امبر هرد قرار است در ۱۶ می پس از یک تعطیلی یک هفته ای از سر گرفته شود.
(گتی)

دپ ۵۸ ساله گفته است که ادعای افترا ۵۰ میلیون دلاری را علیه همسر سابقش، ۳۶ ساله، ارائه کرده است تا “نامش را پاک کند” و درآمدهای احتمالی را که ادعا می کند از هالیوود به دلیل اتهامات هرد از دست داده است، جبران کند.

از کنتاکی تا هالیوود: در دوران سخت کودکی جانی دپ و به قول خودش تا حد استاندارد شدن

زمانی که بسیاری به عنوان شخصیت دیزنی جک اسپارو به عنوان الگوی نقشی شناخته می شدند، حرفه دپ ممکن است در آستانه سقوط قرار گیرد.

جانی دپ با کاپیتان جک اسپارو رو در رو می شود "دزدان دریایی کارائیب" سواری در دیزنی لند در آناهیم، ​​کالیفرنیا.

جانی دپ با کاپیتان جک اسپارو در سواری “دزدان دریایی کارائیب” در دیزنی لند در آناهیم، ​​کالیفرنیا روبرو می شود.
(اریک شاربونو/WireImage)

تیم حقوقی دپ احتمالاً در تلاش برای بی اعتبار ساختن هرد در هر مرحله در طول بازجویی متقابل، تمام مراحل را انجام خواهند داد.

۵ برداشت برتر از محاکمه افترای جانی دپ

در حالی که بسیاری در دادگاه افکار عمومی قبلاً طرفی گرفته اند، هیچ بحثی وجود ندارد که رابطه A-listers یک رابطه سمی بود.

Fox Nation با دو فیلم ویژه تامل برانگیز به بررسی ازدواج مسموم این زوج می پردازد: "جانی دپ کیست؟" و "امبر هرد کیست؟" میزبان برایان کیلمید از فاکس نیوز

Fox Nation با دو فیلم ویژه تامل برانگیز به بررسی ازدواج مسموم این زوج می پردازد: “جانی دپ کیست؟” و “امبر هرد کیست؟” میزبان برایان کیلمید از فاکس نیوز
(اخبار فاکس)

امبر هرد V. جانی دپ: کارشناسان پس از انصراف بازیگر زن از روابط عمومی روزهای قبل از شهادت او ارزیابی می کنند

در اینجا بزرگترین بمب ها و مشاهدات محاکمه از اتاق خبر دیجیتال فاکس نیوز است.

صدای جانی دپ

علیرغم اینکه در کنتاکی به دنیا آمد، در فلوریدا بزرگ شد و در مقطعی به فرانسه نقل مکان کرد، برخی از ناظران از لهجه انگلیسی دپ در طول شهادت گیج شده اند.

جانی دپ ماجرای بدنام دفع مدفوع در دادگاه را بازگو می کند: «فقط می توانستم بخندم»

اما شهادت خواهر دپ در مورد دوران سخت کودکی آنها به نظر می رسید که به شهادت دپ اعتبار می بخشد.

بازیگر جانی دپ در طول محاکمه افترای خود علیه همسر سابق امبر هرد در دادگاه منطقه فیرفکس در فیرفکس، ویرجینیا، 27 آوریل 2022، در یک صفحه طرح نقاشی می کشد.

بازیگر جانی دپ در طول محاکمه افترای خود علیه همسر سابق امبر هرد در دادگاه منطقه فیرفکس در فیرفکس، ویرجینیا، ۲۷ آوریل ۲۰۲۲، در یک صفحه طرح نقاشی می کشد.
(رویترز)

دودل های جانی دپ

به نظر می رسد دپ علاقه ای به گوش دادن به شهادت همسر سابقش ندارد. او بارها در حال گذراندن زمان با ابله زدن در یک صفحه طراحی و انتقال نقاشی ها به وکیلش دیده شد.

کارشناس می گوید که ارجاع امبر هرد به کیت ماس ​​سابق جانی دپ ممکن است در صورتش منفجر شود.

در یک ویدیوی ویروسی که ماه گذشته توسط Entertainment Tonight در یوتیوب به اشتراک گذاشته شد، ستاره «دزدان دریایی کارائیب» تصویری از یک زن ترسیم کرد و آن را به وکیل خود بنجامین چو نشان داد.

جویدن سری به تایید تکان داد و دستش را روی قلبش گذاشت.مثل یک پدر مغروریکی از کاربران توییتر نوشت.

شرط می بندم که مستقیماً به خانه برد و آن را با آهنربای ستاره ای به یخچال چسباند. پاسخ داد یکی دیگر از کاربران توییتر

امبر هرد، هنرپیشه، به وکیل خود، الین بردهافت، چشمکی می‌زند، در حالی که محاکمه‌اش با جانی دپ، بازیگر همسر سابقش، برای ناهار در دادگاه منطقه فیرفکس در فیرفکس، ویرجینیا، 18 آوریل 2022 می‌گذرد.

امبر هرد، هنرپیشه، به وکیل خود، الین بردهافت، چشمکی می‌زند، در حالی که محاکمه‌اش با جانی دپ، بازیگر همسر سابقش، برای ناهار در دادگاه منطقه فیرفکس در فیرفکس، ویرجینیا، ۱۸ آوریل ۲۰۲۲ می‌گذرد.
(استیو هلبر/POOL/AFP از طریق گتی ایماژ)

پنجاه سایه شنیده

قبل از موضع گیری، هرد در عکس های دادگاه در حال چشمک زدن به وکیلش الین بردهافت در حالی که دادگاه برای ناهار ۱۸ آوریل پایان می یابد، گرفته شد.

در موارد دیگر، هرد در حالی که دپ سمت خود را از داستان روی جایگاه می‌گفت، نگاهی سخت به دپ کرد. همچنین به نظر می‌رسد که او به توصیه‌های منتقدانی که انتخاب لباس او برای دادگاه را مورد انتقاد قرار داده‌اند، توجه کرده است.

الن بارکین، سابق جانی دپ، برای شهادت آمبر هرد

هرد در طول شهادتش مورد خشم طرفداران دپ قرار گرفت. بسیاری در رسانه های اجتماعی از شهادت او به عنوان بیش از حد نمایشی انتقاد کردند.

یک تحلیلگر رفتاری مشاهده کرد که هرد تنها دو روز پس از پوشیدن کراوات و سنجاق گوچی توسط دپ، این حرکت را “بازی قدرت” نامید تا احتمالاً سبک همسر سابقش را تغییر دهد.

امبر هرد در 4 مه 2022 در دادگاه تهمت جانی دپ علیه او شهادت می دهد.

امبر هرد در ۴ مه ۲۰۲۲ در دادگاه تهمت جانی دپ علیه او شهادت می دهد.
(الیزابت فرانتز/پول/رویترز)

هرد در طول شهادت اولیه خود، یک مورد تجاوز جنسی را توصیف کرد که در جریان دعوای سه روزه بین این زوج در استرالیا در سال ۲۰۱۵ رخ داد.

تیم دپ به شدت تجاوز جنسی او به هرد را رد کرده است.

امبر هرد تیم روابط عمومی را در میان محاکمه افترای جانی دپ در جریان است.

سخنگوی دپ در بیانیه‌ای گفت هرد “در واقع عملکرد زندگی خود را در معاینه مستقیم خود ارائه کرد.”

سخنگو گفت: «در حالی که داستان‌های خانم هرد به جزئیات جدید و راحت ادامه می‌دهد، خاطرات آقای دپ در طول شش سال دردناک از زمان اولین اتهامات او دقیقاً یکسان باقی مانده است». «حقیقت او – حقیقت – صرف نظر از محیطی که در آن ارائه شده است، یکسان است.

“بازجویی متقابل آینده از تیم آقای دپ گویاترین خواهد بود و مطمئناً مغالطه‌های بسیاری را که خانم هرد سعی کرده است در طول شهادت پیچیده‌اش به‌عنوان واقعیت به نمایش بگذارد را برجسته خواهد کرد.”

آلخاندرو رومرو دربان جانی دپ.

آلخاندرو رومرو دربان جانی دپ.
(رویترز/جاناتان ارنست/پول)

شهادت صریح شاهد از دربان بخار دپ

دربان سابق این زوج، الخاندرو رومرو، به نظر می‌رسید که نمایش را ربوده است، وقتی شهادت داد که پس از دعوای بدنام تلفن همراه در ۲۱ مه ۲۰۱۶، در جریان یک درگیری انفجاری در آپارتمان پنت‌هاوس آن‌ها، چه چیزی از زوج مشاهده کرد.

رومرو و دو افسر پلیس پاسخ دادند که “هیچ اثر یا کبودی” روی صورت هرد ندیدند.

جانی دپ در مقابل امبر هرد: وحشیانه ترین لحظات محاکمه شوکه کننده

کارمند ساختمان از طریق ویدئو شهادت داد که او اغلب الون ماسک را حداقل “چند بار در هفته” در پنت هاوس دپ در سال ۲۰۱۵ می دید. الخاندرو رومرو با سوگند اضافه کرد که بنیانگذار اسپیس ایکس “همیشه زمانی که آقای دپ در خانه نبود از آن بازدید می کرد.”

رومرو که در یک ماشین پارک شده نشسته بود و در حین رسوب روی یک خودکار پف می کرد، اعتراف کرد که از حماسه دپ-هرد خسته شده است.

رومرو قبل از اینکه با وسیله نقلیه خود حرکت کند، در حالی که بازجویی وکیل به پایان رسیده بود، گفت: “خسته ام. دیگر نمی خواهم با این پرونده قضایی برخورد کنم. همه مشکلات دارند.”

ساعت مبارک

در طول شهادت دپ، به هیئت منصفه عکسی نشان داده شد که در یک روز صبح در مارس ۲۰۱۳ در خانه امبر هرد در لس آنجلس گرفته شده بود.

این تصویر دو لیوان ویسکی و چهار خط کوکائین را در کنار جعبه‌ای با جمجمه و استخوان‌های ضربدری و حروف اول دپ نشان می‌دهد.

“شما گاهی اوقات صبح ویسکی می نوشید؟” بن روتنبورن، وکیل هرد، در جریان بازجویی متقابل پرسید.

“آیا هیچ وقت ساعت خوشی نیست؟” دپ پاسخ داد و باعث چند خنده در دادگاه شد.

دپ در ابتدا استفاده از جعبه تصویر برای کوکائین را انکار کرد. اما روتنبورن با شهادت او در دادگاه افترا در سال ۲۰۲۰ علیه روزنامه “سان” به دلیل لقب کتک زننده همسرش، زمانی که اعتراف کرد که از جعبه برای حمل کوکائین استفاده کرده است، مواجه شد.

دپ پرونده لندن را باخت.

پیام های متنی دپ کشف شد

دپ در غرفه اعتراف کرد که به رفیق پل بتانی در مورد غرق شدن و سوزاندن دوست دختر آن زمان امبر هرد پیامک ارسال کرده است.

بن روتنبورن، وکیل دادگستری، در مورد متنی در ۱۱ ژوئن ۲۰۱۳ گفت: «بعد از اینکه گفتی «بیایید قبل از اینکه بسوزانیم او را غرق کنیم»، گفتید «بعد از آن جسد سوخته او را می کشم تا مطمئن شوم که او مرده است». “آیا درست خواندم؟”

دپ پاسخ داد: بله، شما این کار را کردید.

متن های دیگر این بازیگر شامل تبادل نظر با آیزاک باروخ در سال ۲۰۱۶ بود که به دوست ۴۲ ساله خود گفت که هرد “زندگی جالبی را که ما داشتیم برای مدتی خراب کرد” و او امیدوار بود “جسد پوسیده او در تنه f-king در حال تجزیه شدن باشد.” یک هوندا سیویک.”

جانی دپ در طول شهادت ادعا کرد که امبر هرد پس از مشاجره این زوج روی تختش مدفوع کرده است.

جانی دپ در طول شهادت ادعا کرد که امبر هرد پس از مشاجره این زوج روی تختش مدفوع کرده است.
(الیزابت فرانتز/POOL/AFP از طریق گتی ایماژ)

دپ حادثه دفع مدفوع را به یاد می آورد

ماه گذشته، در جریان شهادت مستقیم دپ، او ماجرای بدنام اجابت مزاج را که بحث رسانه های اجتماعی بوده است، بازگو کرد.

پس از انفجار در ۳۰ سالگی هرد در سال ۲۰۱۶، دپ گفت که او به خانه آنها در لس آنجلس عقب نشینی کرده است.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی ما اینجا را کلیک کنید

او قصد داشت تا زمانی که هرد در کواچلا بود، برگردد و چند مورد را بردارد، اما امنیتش به او هشدار داد و عکسی از تختشان را به او نشان داد.

دپ به یاد می آورد: «در کنار تخت من مواد مدفوع انسان وجود داشت. “من خندیدم. آنقدر بیرون بود، آنقدر عجیب و غریب و عجیب بود که فقط می توانستم بخندم.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دپ قبلاً هرد یا یکی از دوستانش را به اجابت مزاج در رختخواب متهم کرده بود. اما هرد آن را رد کرده است و مدفوع را به گردن فنجان چای یوکی او می اندازد.

دپ گفت: من سال ها با آن سگ ها زندگی کردم. “این از یک سگ نبود.

آدری کانکلین، لوئیس کاسیانو جونیور و استفانی نولاسکو از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.