جام جهانی ۲۰۲۲: عربستان سعودی از آرژانتین ناراحت شد


عربستان سعودی روز سه شنبه با پیروزی ۲-۱ مقابل آرژانتین، یکی از بزرگترین شکست های تاریخ جام جهانی را رقم زد، آرژانتینی که در ۳۶ بازی پیاپی پیروز شد.

این اولین باری است که عربستان سعودی در یک بازی افتتاحیه در جام جهانی پیروز شده است و دومین برد در پنج بازی اخیر خود در جام جهانی است. این تیم در دیدار پایانی جام جهانی ۲۰۱۸ مصر را با نتیجه ۲-۱ شکست داد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

واکنش لیونل مسی آرژانتینی پس از از دست دادن شانس در جریان بازی گروه C فوتبال جام جهانی بین آرژانتین و عربستان سعودی در ورزشگاه لوسیل شهر لوسیل قطر، سه شنبه 22 نوامبر 2022.

واکنش لیونل مسی آرژانتینی پس از از دست دادن شانس در جریان بازی گروه C فوتبال جام جهانی بین آرژانتین و عربستان سعودی در ورزشگاه لوسیل شهر لوسیل قطر، سه شنبه ۲۲ نوامبر ۲۰۲۲.
(آپ عکس/ابراهیم نوروزی)

لیونل مسی در دقیقه ۱۰ روی یک ضربه پنالتی دروازه آرژانتین را آغاز کرد. گلزنی زودهنگام به طور بالقوه نشان دهنده یک حمله تهاجمی بود. پس از آن آرژانتین سه بار دیگر گل می زد، اما هر گل به ثمر رسید.

عربستان در نیمه دوم کنار دروازه قرار داشت تا اینکه صالح الشهری در دقیقه ۴۸ به گل رسید تا بازی مساوی شود. در دقیقه ۵۳ سالم الدوسری گل برتری را به ثمر رساند.

جام جهانی: انگلیس پس از تساوی آمریکا و ولز در گروه B برتری دارد.

سالم الدوسری عربستانی پس از به ثمر رساندن گل دوم تیمش در جریان بازی گروه C فوتبال جام جهانی بین آرژانتین و عربستان سعودی در ورزشگاه لوسیل در لوسیل قطر، سه شنبه، 22 نوامبر 2022، جشن می گیرد.

سالم الدوسری عربستانی پس از به ثمر رساندن گل دوم تیمش در جریان بازی گروه C فوتبال جام جهانی بین آرژانتین و عربستان سعودی در ورزشگاه لوسیل در لوسیل قطر، سه شنبه، ۲۲ نوامبر ۲۰۲۲، جشن می گیرد.
(AP Photo/Ricardo Mazalan)

دروازه بان محمد العویس در پایان بازی چند سیو کلیدی انجام می دهد تا آرژانتین را در فاصله خود نگه دارد و قرارداد را برای عربستان سعودی امضا کند.

آرژانتین با رتبه ۳ در رده بندی فیفا وارد این تورنمنت شد و در آن چه که به عنوان آخرین دوره مسی در جام جهانی تلقی می شود، یکی از مدعیان قهرمانی بالقوه مسابقات بود. از سال ۱۹۹۰ این اولین بار است که آنها یک بازی بازکن را از دست می دهند.

سالم الدوسری از عربستان سعودی پس از به ثمر رساندن گل دوم تیمش در جریان بازی گروه C فوتبال جام جهانی بین آرژانتین و عربستان سعودی در ورزشگاه لوسیل شهر لوسیل قطر، سه شنبه، 22 نوامبر 2022، تبریک می گویند.

سالم الدوسری از عربستان سعودی پس از به ثمر رساندن گل دوم تیمش در جریان بازی گروه C فوتبال جام جهانی بین آرژانتین و عربستان سعودی در ورزشگاه لوسیل شهر لوسیل قطر، سه شنبه، ۲۲ نوامبر ۲۰۲۲، تبریک می گویند.
(AP Photo/Jorge Saenz)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این تیم تنها یک گل به ثمر رساند و نتوانست امتیازی را در باخت کسب کند. برنامه هیچ لطفی به آرژانتین نمی کند. این تیم باید در هفته آینده با مکزیک و لهستان بازی کند.