جام جهانی ۲۰۲۲: دروازه بان ایرانی پس از برخورد با هم تیمی اش خون آلود و روی برانکارد بازی را ترک کرد.


ایران روز دوشنبه در اولین بازی خود در جام جهانی مقابل انگلیس کار آسانی نداشت، جایی که تیم علی بیرانوند دروازه بان خود را به دلیل مصدومیت از دست داد.

بیرانوند پس از برخورد با مجید حسینی در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه دوحه قطر از زمین خارج شد. او سعی کرد با وجود توقف چند دقیقه ای بازی، به بازی ادامه دهد. پزشکان ایرانی به میدان آمدند و در حالی که او پایین بود از او مراقبت کردند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

برخورد علیرضا بیرانوند دروازه بان چپ ایران با مجید حسینی بازیکن ایران در سمت راست در جریان بازی گروه B فوتبال انگلیس و ایران در ورزشگاه بین المللی خلیفه دوحه قطر، دوشنبه 21 نوامبر 2022.

برخورد علیرضا بیرانوند دروازه بان چپ ایران با مجید حسینی بازیکن ایران در سمت راست در جریان بازی گروه B فوتبال انگلیس و ایران در ورزشگاه بین المللی خلیفه دوحه قطر، دوشنبه ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲.
(AP Photo/Alessandra Tarantino)

به نظر می رسد بیرانوند از بینی خونی رنج می برد. او برای مدت کوتاهی در مسابقه می ماند، که به نظر می رسید با پروتکل های ضربه مغزی فیفا مغایرت داشته باشد.

اگر علائم یا نشانه‌هایی از آسیب به مغز وجود داشته باشد، یا با وجود نداشتن علائم یا نشانه‌ها مشکوک به آسیب ضربه‌ای باشد، پزشک/درمانگر باید بازیکن را برای معاینه دقیق‌تر (با استفاده از جایگزین ضربه مغزی در صورت وجود) از زمین خارج کند. /لازم است)،” قوانین فیفا آمده است.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران پس از مصدومیت در بازی گروه B فوتبال انگلیس و ایران در ورزشگاه بین المللی خلیفه دوحه قطر، دوشنبه 21 نوامبر 2022 بر روی زمین دراز کشیده است.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران پس از مصدومیت در بازی گروه B فوتبال انگلیس و ایران در ورزشگاه بین المللی خلیفه دوحه قطر، دوشنبه ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲ بر روی زمین دراز کشیده است.
(AP Photo/Alessandra Tarantino)

جام جهانی ۲۰۲۲: بازیکنان ایرانی در حین پخش سرود ملی برای حمایت از معترضان به خانه سکوت کردند

پس از یک بازی کوتاه، بیرانوند سقوط کرد و باید با برانکارد از زمین خارج شود. حسین حسینی در دقیقه ۱۹ وارد زمین شد اما کار خاصی برای الهام بخشیدن به بازی ایران انجام نداد.

انگلیس در نیمه اول ۳ گل از ایران زد و در نیمه دوم ۳ گل دیگر به ثمر رساند.

مجید حسینی بازیکن ایران، سمت راست، پس از برخورد با علیرضا بیرانوند دروازه بان چپ، در جریان بازی گروه B فوتبال جام جهانی بین انگلیس و ایران در استادیوم بین المللی خلیفه دوحه قطر، دوشنبه 21 نوامبر 2022، درد گرفت.

مجید حسینی بازیکن ایران، سمت راست، پس از برخورد با علیرضا بیرانوند دروازه بان چپ، در جریان بازی گروه B فوتبال جام جهانی بین انگلیس و ایران در استادیوم بین المللی خلیفه دوحه قطر، دوشنبه ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲، درد گرفت.
(عکس آسوشیتدپرس/حسن عمار)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

انگلیس بازی را ۶-۲ برد.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.