جام جهانی روزانه: انر والنسیا سرعت مسابقه کفش طلا را تعیین می کند


بازی افتتاحیه جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ یکی از بازی هایی بود که هواداران اکوادور تا سال های آینده به یاد خواهند داشت. برای کشور میزبان قطر، این یکی از مواردی است که می خواهند قبل از بازی بعدی خود در برابر سنگال در روز جمعه از حافظه خود پاک کنند.

در اینجا اتفاقاتی است که در جام جهانی یکشنبه رخ داد و فردا چه چیزی را باید تماشا کرد.

قطر در اولین جام جهانی ناامید شد زیرا والنسیا انر اکسادور در پیروزی در بازی افتتاحیه درخشید

اکوادور ۲ قطر ۰

قطر با شکست ۲-۰ مقابل اکوادور به اولین میزبانی تبدیل شد که در بازی افتتاحیه جام جهانی شکست خورد. کشور‌های میزبان در بازی‌های آغازین روز یکشنبه شانزده برد، شش تساوی و بدون باخت داشتند.

قطر اکنون باید سه امتیاز مقابل هلند یا سنگال که به ترتیب در رده های هشتم و هجدهم جهان قرار دارند، کسب کند.

سعد الشیب از قطر سرخورده در جریان بازی گروه A جام جهانی فوتبال قطر 2022 قطر بین قطر و اکوادور در ورزشگاه آل بیت در 20 نوامبر 2022 در الخور قطر.

سعد الشیب از قطر سرخورده در جریان بازی گروه A جام جهانی فوتبال قطر ۲۰۲۲ قطر بین قطر و اکوادور در ورزشگاه آل بیت در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲ در الخور قطر.
(جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images)

این در حالی است که اکوادور در یک گروه سنگین سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

هدف روز

سعد الشیب، دروازه بان قطر، حتی در موقعیتی که بازوهایش را دراز کرده بود، نتوانست مانع از ضربه سر عالی انر والنسیا شود. این دومین روز والنسیا بود.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

لحظه ای که باید دید

انر والنسیا از اکوادور اولین گل تیمش را در جریان بازی گروه A - جام جهانی فوتبال قطر 2022 بین قطر و اکوادور در ورزشگاه آل بیت در 20 نوامبر 2022 در الخور قطر به ثمر رساند.

انر والنسیا از اکوادور اولین گل تیمش را در جریان بازی گروه A – جام جهانی فوتبال قطر ۲۰۲۲ بین قطر و اکوادور در ورزشگاه آل بیت در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲ در الخور قطر به ثمر رساند.
(پابلو مورانو/ آژانس BSR/ گتی ایماژ)

قبل از اینکه والنسیا گل افتتاحیه جام جهانی را از روی نقطه به ثمر برساند – و در نهایت ضربه سر بعدی – او اولین هت تریک او را به ثمر رساند. اگر گل زده می شد، او سومین بازیکن تاریخ جام جهانی بود که در روز افتتاحیه جام جهانی هت تریک می کرد.

اما زمانی که بررسی VAR بازی را آفساید اعلام کرد، گل پاک شد.

همه چیز واقعاً پخت و پز دوشنبه با سه کبریت در اسکله، از جمله بازکننده برای ایالات متحده است.

انگلیس مقابل ایران، ساعت ۸ صبح به وقت شرقی در FS1

انگلیس از ۲۹ مارس در بازی های بین المللی پیروز نشده است. این به همراه سابقه ناامیدی آنها در جام جهانی، باعث شده تا بسیاری از مردم انتظارات خود را برای تیمی که روی کاغذ یکی از با استعدادترین تیم های این مسابقات است کاهش دهند. .

یک برد متقاعد کننده در برابر ایران – تیمی که انتظار می رود هواداران زیادی داشته باشد – برخی از مشکوکان سه شیر را به باورمندان تبدیل می کند. یک تساوی یا باخت فقط سوخت بیشتری به آتش می افزاید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سنگال مقابل هلند، ساعت ۱۱ صبح به وقت شرقی در FOX

قبل از اینکه آسیب دیدگی زانو سادیو مانه را مجبور به کناره گیری از مسابقات کند، بازی سنگال و هلند به طور گسترده به عنوان تساوی برای صدرنشینی گروه B شناخته می شد. در حالی که ممکن است این وضعیت همچنان ادامه داشته باشد، هلند باید نسبت به شانس خود احساس بهتری داشته باشد. نسبت به ابتدای هفته.

ایالات متحده در برابر ولز، ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت شرقی در FOX

تیم وه شماره 21 از ایالات متحده قبل از بازی بین اروگوئه و USMNT در پارک مهربانی کودکان در 5 ژوئن 2022 در کانزاس سیتی، کانزاس.

تیم وه شماره ۲۱ از ایالات متحده قبل از بازی بین اروگوئه و USMNT در پارک مهربانی کودکان در ۵ ژوئن ۲۰۲۲ در کانزاس سیتی، کانزاس.
( رابین علم / عکس های ISI / گتی ایماژ)

اگر بخواهیم بهترین سناریو برای ایالات متحده مقابل انگلیس را تساوی فرض کنیم، پس پیروزی مقابل ولز یک ضرورت است. نه تنها این، بلکه تاریخ برای تیم هایی که در مرحله اول مرحله گروهی خود را از دست می دهند، نوید خوبی نمی دهد. هر دو تیم به دنبال سه امتیاز هستند.