جاستین ورلاندر در مورد تکان دادن پرنده به طرفداران فیلیز: “فقط به زبان مادری خود سلام می کنم”


جاستین ورلاندر ممکن است دو بار از یک ژست بی ادبانه نسبت به طرفداران آن استفاده کرده باشد فیلادلفیا فیلیز دوشنبه شباما تیم مورد علاقه برای برنده شدن AL CY Young فقط کمی سرگرم کننده بود زیرا تیمش تلاش می کند دومین سری مسابقات جهانی را در پنج سال برنده شود.

همانطور که اتوبوس تیم هیوستون قبل از آنچه قرار بود به پارک سیتیزنز بانک رسید بازی ۳ دوشنبه شب، ورلاندر در ویدیویی که طرفداران فیلادلفیا را از بین می برد، شکار شد.

جاستین ورلاندر از آستروس پس از انصراف از دویدن در برابر فیلادلفیا فیلیز در طول بازی 1 سری جهانی در Minute Maid Park در 28 اکتبر 2022 در هیوستون، تگزاس واکنش نشان می‌دهد.

جاستین ورلاندر از آستروس پس از انصراف از دویدن در برابر فیلادلفیا فیلیز در طول بازی ۱ سری جهانی در Minute Maid Park در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ در هیوستون، تگزاس واکنش نشان می‌دهد.
(Sean M. Haffey/Getty Images)

حرکات زشت ورلاندر با لبخند همراه بود نه بار آل استار تأیید کرد که ژست او کاملاً سرگرم کننده بود.

جاستین ورلاندر از ASTROS به طرفداران فیلیز که به پارک سیتیزنز بانک می روند حرکات زشتی می کند

ورلاندر روز دوشنبه در واکنش به ویدئوی تعاملش با طرفداران پست کرد: “تمام زمینه دارن… کل تعامل با شوخی بود زیرا همه طرفداران اطراف شما فقط به زبان مادری خود سلام می کردند.” “بنابراین من به نوعی پاسخ دادم. همه با لذت. از شوخی لذت بردم. همچنین، هیچ کس پنجره را نشکست. همینطور بود.”

بازی ۳ سری جهانی دوشنبه شب به دلیل آب و هوای نامناسب به تعویق افتاد و برای سه شنبه ساعت ۲۰:۰۳ به وقت شرقی موکول شد.

ورلاندر در چند روز آینده فرصتی برای آرام کردن هواداران فیلادلفیا خواهد داشت زیرا قرار است بازی ۵ را پنجشنبه شب آغاز کند.

سری جهانی ۲۰۲۲: ASTROS’ FRAMBER VALDEZ اتهامات استفاده از مواد چسبنده در برد بازی ۲ را رد کرد

لنس مک کالرز جونیور شروع خواهد شد بازی ۳ برای Astros در حالی که کریستین خاویر برای بازی ۴ در روز چهارشنبه امتیاز خواهد گرفت.

جاستین ورلاندر از آستروس در جریان بازی 1 ALCS در برابر نیویورک یانکیز در Minute Maid Park در 19 اکتبر 2022 در هیوستون، تگزاس.

جاستین ورلاندر از آستروس در جریان بازی ۱ ALCS در برابر نیویورک یانکیز در Minute Maid Park در ۱۹ اکتبر ۲۰۲۲ در هیوستون، تگزاس.
(عکس‌های مری دسیکو/MLB از طریق گتی ایماژ)

به گزارش ESPN، داستی بیکر، مدیر Astros، گفت: “معادله خاویر واقعا خوب بود، شماره ۱.” “و شماره ۲، ما احساس می کنیم که آن روز تعطیل اضافی به جاستین آسیبی نمی رساند. احتمالاً به نفع او خواهد بود.”

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

در حالی که ورلاندر از یک فصل عادی باورنکردنی خارج می شود – ۱۸-۴ با دوره ۱.۷۵ – فصل پس از او آنطور که او انتظار داشت پیش نرفت.

جاستین ورلاندر از آستروس در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی 1 سری جهانی در 27 اکتبر 2022 در هیوستون.

جاستین ورلاندر از آستروس در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی ۱ سری جهانی در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۲ در هیوستون.
(باب لیوی/گتی ایماژ)

ورلاندر در دو بازی از سه بازی خود در پلی آف در سال ۲۰۲۲، ۵ دوش یا بیشتر، از جمله دمیدن یک مسابقه، اجازه داده است. برتری پنج ران در بازی ۱ از سری جهانی

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هیوستون در بازی ۱ با نتیجه ۶-۵ شکست خورد و ERA حرفه ای ورلاندر را در بازی های سری جهانی به ۶.۰۷ ارتقا داد.

در هشت شروع حرفه ای در کلاسیک پاییز، ورلاندر ۰-۶ در ۴۳ اینینگ انجام شده است.