جاستین ورلاندر از Astros با هوادار فیلیز ملاقات می کند که پرنده را به او چرخاند: “او حس شوخ طبعی خوبی داشت”


جاستین ورلندر، بازیکن هیوستون آستروس، در حالی که پرنده را توسط یکی از هواداران فیلیز به او نشان داد، در حالی که اتوبوس تیم قبل از بازی ۳ سری جهانی دوشنبه شب وارد پارک سیتیزنز بانک شد، در حال چرخاندن پرنده دستگیر شد.

با به تعویق افتادن بازی سه شنبه شب به دلیل آب و هوای نامناسب، استفانی دی ایانی، یکی از طرفداران قدیمی Phillies از Egg Harbor Township، NJ، زمانی که اتوبوس آستروس برای انجام همان کار به داخل پارکینگ رفت و ورلاندر به آن نقطه بازگشت. آن را دوست داشت.

او آنقدر آن را دوست داشت که این بار پس از پیاده شدن از اتوبوس به سمت دی ایانی رفت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جاستین ورلاندر، بازیکن هیوستون آستروس، پیش از بازی 3 سری جهانی در فیلادلفیا، پانزدهم، با استفانی دی ایانی، طرفدار فیلیز، از او استقبال می‌کند.

جاستین ورلاندر، بازیکن هیوستون آستروس، پیش از بازی ۳ سری جهانی در فیلادلفیا، پانزدهم، با استفانی دی ایانی، طرفدار فیلیز، از او استقبال می‌کند.
(استفانی دیانی)

“دیروز وقتی اتوبوس آستروس به پارک سیتیزنز بانک می‌رسید، من در اطراف بازی می‌کردم، انگشت را به کل اتوبوس می‌دادم و اتفاقاً JV کسی بود که آن را می‌دید، بنابراین او بازی کرد و آن را به من پس داد.” دی ایانی به فاکس نیوز دیجیتال گفت. “بعد، وقتی از اتوبوس پیاده شد دوباره این اتفاق افتاد. اسمش را صدا زدم، دست تکان دادم و دوباره پرنده را به او دادم.

“بنابراین امروز در همان ساعت به همان مکان رفتم و او بلافاصله من را از پنجره اتوبوس شناخت و شروع به خندیدن کرد. سپس وقتی از اتوبوس پیاده شد، لبخند بزرگی بر لبانش نقش بست و به سمت بالا آمد. من و یک توپ برای من امضا کرد و برای چند عکس گرفت.

جاستین ورلاندر در مورد تلنگر پرنده برای طرفداران فیلیز: “فقط به زبان مادری آنها سلام می کنم”

او در این مورد فوق‌العاده باحال بود، او کسی بود که عکس‌ها را نیز آغاز کرد و حس شوخ طبعی زیادی با آن داشت.

ورلاندر به خبرنگاران گفت که هنگام توضیح ویدیوی اولیه که به نظر می‌رسید این ژست گستاخانه بود، «به زبان مادری آنها سلام می‌کرد». تلنگر زدن پرنده به کسی معمولاً چنین است. اما نه ورلاندر، نه دی ایانی و دیگر طرفداران فیلیز، از آن توهین نکردند.

استفانی دی ایانی، طرفدار فیلیز، قبل از بازی 3 سری جهانی در فیلادلفیا، پنتاگون، با یک بیسبال امضا شده جاستین ورلاندر عکس می گیرد.

استفانی دی ایانی، طرفدار فیلیز، قبل از بازی ۳ سری جهانی در فیلادلفیا، پنتاگون، با یک بیسبال امضا شده جاستین ورلاندر عکس می گیرد.
(استفانی دیانی)

در واقع، دی ایانی گفت این اولین غریزه ورلاندر بود که دوباره پرنده را برای یکی از عکس‌ها برگرداند. او حتی قبل از رفتن به محوطه توپ برای دی ایانی توپ امضا کرد.

دی ایانی می‌گوید: «راستش من از لحظه‌ای که یک طرفدار معمولی فیلی بودم لذت می‌بردم و این واقعیت که می‌توانستم آن را بگیرم و آن را بنوشم، آن را بیش از پیش بهتر کرد. “و اینکه او از اتوبوس پیاده شد و به سمت من آمد نشان می دهد که او چه جور آدمی است. او همه لبخند می زد.”

حالا، این موضوع را به هم نخورید: دیانی به دنبال عملکرد خوب ورلاندر در زمین نیست. این پرنده برای همین بود، زیرا امیدوار است که فیلی‌هایش اولین پیروزی خود را در سری جهانی از سال ۲۰۰۸ به دست آورند.

اگرچه مدیر داستی بیکر هنوز این تصمیم را به صورت عمومی نگرفته است، اما ورلاندر باید بازی ۵ را در پارک سیتیزنز بانک در پنجشنبه شب برگزار کند. او برای پنج ران در بازی ۱ ضربه سختی خورد که با وجود حمله او باعث شد تا بازی به ۱۰ اینینگ برسد. جی تی ریلموتو از فیلیز به صورت انفرادی در خانه به پیروزی رسید و در پایان بازی را با نتیجه ۶-۵ برد.

دی ایانی به راست دست کهنه‌کار به خاطر شوخی‌های بازیگوشانه و حرکات دست در این مسابقه سری جهانی احترام می‌گذارد، اما چیزی بیش از او در The Bank وجود خواهد داشت که در مقابل ورلاندر واقعاً وقتی توپ را به او می‌دهند، ریشه کن می‌شود.

جاستین ورلاندر، پارچ هوستون آستروس و استفانی دی ایانی، طرفدار فیلیز، در حین تعامل قبل از بازی 3 سری جهانی در فیلادلفیا، پانزدهم، پرنده را تکان می دهند.

جاستین ورلاندر، پارچ هوستون آستروس و استفانی دی ایانی، طرفدار فیلیز، در حین تعامل قبل از بازی ۳ سری جهانی در فیلادلفیا، پانزدهم، پرنده را تکان می دهند.
(استفانی دیانی)

او گفت: “من فکر می کنم تمام فیلی برق می شود و به طور طبیعی دنبال او می رود.” نمی دانم که آیا او آماده است تا با تماشاگران فیلی کنار بیاید یا نه، بنابراین قطعا بازی خوبی برای هر دو تیم خواهد بود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فیلی ها آستروس را در بازی ۳، ۷-۰ پشت سر گذاشتند، پشت پنج ران خانگی، از جمله بمب دو ران از برایس هارپر، تا در سری بهترین از پنج، ۲-۱ پیش بیفتند.